hahaha nou ik zou bij deze nu toch ook echt gaan denken aan een tweeling want je bent nu als het goed is 2 dagen overtijd toch en dan al 2-3 ben hartstikke benieuwd maar meis je bent hartstikke zwanger gefeliciteerd op naar 10 Juni naar een mooie baby of 2 of ??? hihihi
Dat zou maar zo kunnen! Is niet gelijk een tweeling hihi Zolang je niet zeker bent van je eisprong zegt het niks! Mijn eisprong was uiteindelijk 5 dagen eerder...had 5 dagen na officiele NOD ook al een 3+...maar was dus al langer zwanger dan gedacht Maar GEFELICITEERD met je ontzettend mooie test & nieuws, lekker van genieten!
Thnx dames heb m'n knoopje al los van m'n broek... Voelt zo naar als ik zit! Of zit dat tussen m'n oren?? Ben alleen moe en heb last van gevoelige tepels verder mag ik niet klagen 😅
Klopt toch precies, als ze twee dagen overtijd is, is ze nu vier weken en twee dagen zwanger. En dat is precies wat de clearblue ook zegt: 4-5 weken zwanger. Gefeliciteerd Gulala!