November 2006 mama's

Discussion in 'De mama's' started by pim, Oct 29, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mirandao

    mirandao Actief lid

    Aug 2, 2006
    436
    0
    0
    arnhem
    mooie collage sappie zal die mooi vinden
    romira vind het ook leuk op de fiets
    pim fijne vakantie
    Annemonique kyllian ook weer goed gekeurt bij het cb
    marit van harte met je 7 maanden

    romira draait nu ook terug en wil proberen te kruipen zo lijkt het maar lukt niet haha
    dus daarom zal ze vande week wel huilirug zijn geweest en minder slapen
    verder is het rustig hier
     
  2. Annemonique

    Annemonique VIP lid

    Oct 13, 2005
    7,873
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Houten
    Robine: wat naar voor je moeder dat ze niet lekker in dr vel zit. Zo'n psychose is eng he als je dat voor het eerst mee maakt. Ik hoop ook dat de AD snel aanslaat. Sterkte ermee.

    Kelly: Veel plezier in Almere!

    Sal en Panda: veel plezier saampies!

    Sap: mooie collage hoor! Zal ie vast trots op zijn!
    Hier nog geen 3e canvast binnen :( Moet ook maar eens gaan mailen.

    Romira ookal bijna aan de kruip, wat goed zeg!

    Wij hebben vanmorgen met zn drietjes boodschappen gedaan. Kyl ligt nu te slapen en als ie wakker is gaan we naar de intratuin om planten te zoeken voor de borders.
    Morgen willen we naar de dierentuin gaan, als het droog blijft.
     
  3. Annemonique

    Annemonique VIP lid

    Oct 13, 2005
    7,873
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Houten
    Ik heb maar via het berichtencentrum de vraag gesteld of er iets over de canvas bekend is, ben benieuwd of ik een reactie krijg. Zag dat ik hm op 2 juni al besteld heb, al een 2 weken geleden dus.
     
  4. Angel79

    Angel79 VIP lid

    Jan 14, 2006
    5,090
    0
    0
    Lekker mama zijn
    Limburg
    Hey meiden,

    Pff, eindelijk weekend :D De meiden zijn nu bij opa en oma en Jordy zit weer ff in zijn racekar :)
    Ik ben de laatste paar dagen weer zo ontzettend moe, kon wel zwanger zijn :) is niet hoor haha, pff zou ik op dit moment niet eens willen :rolleyes: Het is denk ik gewoon het feit dat ik niet gewoon heb kunnen doen en laten wat ik wil de afgelopen week met schoonmoeders en de klusjesman hier. Nu komen ze dinsdag pas weer dus heb even wat tijd om bij te komen ;)
    Vanavond gaan we wel bij hun de meiden ophalen en samen wat eten en even douchen daar, maar morgen en maandag heb ik lekker voor ons zelf.

    Net ook de kinderwagen te koop gezet, Jordy heeft er eigenlijk nooit in gelegen, misschien 2x en het gaat toch nog wel eventjes duren voordat nummertje 4 zich zal aankondigen. Kan hem dan wel op zolder zetten en een hoop stof en plaats in beslag laten nemen of ik verkoop hem en hoop dat iemand anders nog plezier mee kan beleven en koop me tegen de tijd dat nummertje 4 in aantocht is wel weer een nieuwe ;)

    Ik geef even reacties tot zover ik kan teruglezen, heb wel alles meegelezen (alleen geen fut gehad eerder om te reageren), maar veel weet ik niet meer :oops:

    Marit Gefeliciteerd met je 7 maandjes!

    Annemonique: Houdt er maar rekening mee dat het een paar dagen gaat duren voordat je reactie terug krijgt. Ik heb vrijdag eindelijk reactie gekregen en de posters hadden apart verzonden moeten worden. Hun fout dus bij mij en ik krijg 2x de verzendkosten terug gestort :D
    Hoop voor jullie dat het droog blijft morgen, veel plezier dan in de dierentuin. Wij zouden morgen ook gaan eigenlijk, maar we riskeren het er maar niet op betreffende het weer. Nu gaan we morgen films huren en de hele dag niks en ongezond doen haha, lekkere chipjes erbij, wat snoepjes enz ;)

    Miranda: Jippie Romira draaien en kruipen, goedzo meisje!

    Panda: Bastian dus goed geslapen, heerlijk is dat he.

    Panda en Sal: Heel veel plezier samen vanmiddag, wel foto's maken he :D Ik ga 6 juli naar Channie met de hele bende, ben ook erg benieuwd naar kleine Giovanna. Zullen blij zijn met onze zoete inval :)

    Sappie: Mooi zeg die collage, ben benieuwd hoe opa het gaat vinden.

    Robine: Jeetje wat klote dat het zo slecht gaat met je moeder. Ik hoop echt dat ze snel weer een beetje de oude is, sterkte! Zou een energetisch therapeut niets voor haar zijn, die kan haar weer terug in balans brengen. Fijn dat alles nog zo goed verloopt voor je broer en vrouw, we blijven doorduimen! Hoe is het gegaan met tenissen?
    ja mooie fietsenstalling he whhahaha, helaas zijn ze er bij Jordy nog steeds niet door, er staan er nu genoeg klaar zoals ik kan zien maar hij heeft dik tandvlees volgens mij :) haha

    femmy: Hoe is het nu met jou? En met je vader. Doe rustig aan meid, rust maar goed.

    Verder kan ik even niet meer terug lezen. Sorry als ik iemand vergeet :oops:
    Ga even de spullen bij elkaar rapen om dadelijk naar de andere kant van Limboland te reizen haha.
    Spreek jullie snel weer ;)

    Liefs Angela.
     
  5. Angel79

    Angel79 VIP lid

    Jan 14, 2006
    5,090
    0
    0
    Lekker mama zijn
    Limburg
    Oja, Sas hoe was de vakantie?
     
  6. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Goedenmiddag,

    Vrijgezellenfeestje achter de rug, super geslaagd, zoooo gelachen om alle leuke outfits! Lenhard speelde een italiaanse hairstylist en ik was de echtgenote van een miljardair. Mocht een avondje lekker verwaand doen….haha. Zal zo wel effe wat foto´s spammen. Het moordiner was ook erg leuk om te doen, zeker een aanrader voor een vrijgezellenfeest!
    Ben alleen nu wel bek af. Met de blaasontsteking gaat het inderdaad snel beter met die pillen, gelukkig maar dus. Vanavond gaan we alweer weg, naar de voetbal: Belgie- Nederland, samen met de buren. Jayna slaapt nu effe, dus ga nu proberen om op de laatste 10 pagina’s te reagaren….oeps!

    Allereerst Jesse, Jayden en Marit gefeliciteerd met jullie 7 maanden!


    Brennie: Hoe is het nu met je jeuk? Erg vervelend zeg. Ik heb nog nooit van processierups gehoord, maar dat het nog 3 weken kan duren is echt balen voor je. En wat fijn dat dat nachtlampje zo goed werkt voor Milou!

    Fajah: Volgens mij zouden jullie vandaag op vakantie toch? Ik wil jullie samen een hele fijne vakantie wensen, geniet er van meid! Erg mooie canvas geworden trouwens!

    Charissa: leuke vakantiefoto’s ! Ah, die Jayden, vond het fietsen dus zo leuk dat ie helemaal een lipje trok toen ie er af moest. Ik kijk er ook erg naar uit om met Jayna te gaan fietsen, maar ze kan zelf nog niet los zitten.

    Robine: Sterkte met je moeder weer meid, echt vervelend voor haar zeg dat ze zich zo rot voelt. En ook voor jou om je moeder te zo zien. Hopelijk voelt ze zich snel wat beter. Kus van ons!

    Kelly: jouw canvas is ook erg mooi geworden met dat kleur effect zo! En leuke foto’s ook van Daynah, echt goed dat ze al kan zitten! Ach en dat rollen komt vanzelf, Jayna was ook laat, maar nu niet meer te houden. En misschien slaat Daynah het inderdaad toch over nu ze ook kan zitten.

    Pim: oh heerlijk naar Frankrijk dus! Jullie ook een hele fijne vakantie toegewenst!

    Jacq: spannend hoor of de praktijk doorgaat. Aftellen naar de 22e dus!

    Salomina: Moira dus ook al een echte waterrat, dan zou ze eens met Jayna moeten zwemmen, de spettert echt iedereen er onder, wat niet alle kindjes even leuk vinden….oeps….

    Trutje: hoe is het met het kindje van je vriendin. Echt zwaar voor hun zeg!

    Angela: jullie badkamer wordt erg mooi zo op de foto’s te zien. Ook leuke foto’s van Jordy. Zit ie vaak in zijn loopstoel? Vind hij wel leuk zeker. Mijn nichtje had er vroeger ook 1 en altijd dikke lol in zo’n ding.

    Panda: Bastian ook al goed zitten, knap hoor. Ik merk wel dat Jayna steeds steviger zitten, maar als ze iets in de buurt ziet liggen dat ze wil pakken, valt zo zo weer om.

    Conny: he bah een ontstoken vinger, lijkt met erg pijnlijk! Hoe is het er nu mee? En hele nacht waker geweest, balen zeg, vanavond maar op tijd je bedje in!

    Sensee: jij ook een nieuwe laptop met vista dus. Hier ook, moest eerst wel even wennen ja, maar begin het nu aardig onder de knie te krijgen. Aaaaah en Jaime dus ook mama en papa aan het zeggen. Hier ook vaker papa dan mama en soms dagen niet en dan ineens weer heel vaak achter elkaar. En de 5e tand alweer, gaat hard zeg! Leuke foto’s van haar draaikunsten….hihi

    Annemonique: weer helemaal goed gekeurd op het CB dus, dikke prima toch!
    Lydia: hoe is het nu met Jesse? Nog steeds koorts? Beterschap voor je mannetje hoor!

    Femmy: hoe is het nu met je vader? Vervelend hoor zijn kortademigheid, hopelijk weten ze snel de oorzaak en voelt ie zich snel weer wat beter.

    Sappie: ook al op de fiets dus, leuk zeg! En mooie collage hoor, zullen je ouders vast erg blij mee zijn!

    Panda en Sallie: gezellig jullie mini meeting, en klikte het een beetje tussen Moira en Bastian …..haha!

    Nou, heb bijna iedereen wel gehad, sorry voor degene die ik vergeten ben!Jayna is net wakker dus ga haar even een warme hap geven. Onweert en regent het bij jullie ook zo hard trouwens? Raar weer hoor, liep vanmiddag met volop zon en t shirtje in de stad en nu dit weer. Hoop dat het et de voetbal beter is, anders gaat het straks niet door.

    Tot later!
    Liefs Semmi
     
  7. Panda

    Panda Fanatiek lid

    Feb 6, 2006
    2,248
    0
    0
    Zo, Bastian en Moira hebben samen een terrasje gepakt :D Oooh, wat is Moira toch een schatje! Lekker lachebekje ook. Bastian is wat minder spontaan, die moet eerst een tijdje heel moeilijk kijken. En vervolgens timmert hij op tafel... Ach, hij wordt vast nog wel eens sociaal.

    Klinkt heel leuk Semmi, dat vrijgezellenfeest. Het is hier ook heel raar weer. Vanmorgen plensbuien, daarna weer zon.

    Is heel vermoeiend Angela, mensen over de vloer. Groot gelijk om morgen lekker lui en ongezond te doen ;)

    Annemonique: hopelijk blijft het droog morgen!

    Haha, grappig he Mirandao, dat willen kruipen. Bastian zette net voor het eerst een handje naar voren. Daarna viel ie voorover op z'n snufferd.

    Foto's Moira en Bastian staan in mijn album.
     
  8. femmy

    femmy Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,061
    0
    0
    Administratie
    Hallo!

    Leuke foto's van Bastian en Moira :D

    Robine sterkte met je moeder, hopelijk gaat het ook snel beter.

    Sappie; mooie collage! dat is een heel leuk cadeau.

    Angela; gaat alweer beter hier! doe jij ook een beetje rustig aan!.

    Semmi; dat klinkt ook grappig een moorddiner! wie was de dader ? ;)

    Net bij mn pa geweest, hij ademt gelukkig alweer goed, maar er is toch iets waardoor zijn darmen nog niet goed werken, jammergenoeg kunnen ze nog niet zeggen wat.

    Hier 2 foto's van Lisa en haar "meisjesjurkje" :)
    [​IMG]
     
  9. femmy

    femmy Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,061
    0
    0
    Administratie
    [​IMG]
     
  10. Robine

    Robine VIP lid

    Aug 8, 2006
    5,458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp
    Ow Fem wat een poeperige foto's van Lisa! Echt super mooi. Allemaal met die mooie nieuwe camera van je? Als die zulke foto's maakt moet ik er ook een hebben ;)

    Panda en Sal: Wat een droppies zo samen die Moira en Bastian. Waar hebben jullie elkaar gezien? In welke plaats? Panda, ik vind dat Bastian erg op jou lijkt hoor! Zeker op die 2e foto(1e in je album)

    Sap: leuke collage voor je papa. Zal hij vast blij mee zijn. En lekker aan t fietsen geweest dus! Leuk he!? Ben vandaag ook ff naar de stad geweest samen met Jill op de fiets, buggy eraanvast en gaan! Ze vond het heerlijk, zelfs toen er een regenbui aankwam waar we doorheen fietsten!

    Semmi: Leuke avond gehad zo te lezen, ben benieuwd naar je foto's.

    Angela: gelijk heb je van die kinderwagen en wat lees ik nu, wil je toch nog maar ff wachten met nr 4? Dacht dat je wel weer snel voor de volgende zou gaan!?

    Annemonique: Kyllian in t winkelwagentje gezeten? Of in de kinderwagen ernaast? Ik heb t ook nog niet geprobeerd met Jill in de winkelwagen, ben er nog niet aan toe gekomen.

    Weet meer ff niet, sorry.

    We hebben gewonnen met tennis! :) Jaja, 6-4 en 6-4. Moesten wel vanwege een hoosbui de baan af voor een uurtje, maar toch nog lekker doorgespeeld daarna dus. De prijzen waren alleen nog niet binnen, dus die kunnen we komende week ophalen!
    verder weinig nieuws hier. John is nu naar Heerenveen( op bezoek bij Semmi ;) ), nee hoor, hij is naar Jong Oranje toe, zn neef had kaartjes geregeld in de VIP box dus John en zn papa zijn lekker kijken. Hier dus weer een eenzaam avondje. Jill slaapt al, ik ga zo film kijken en strijken :(, moet ook gebeuren he!/

    Tot later


    Fijne vaderdag allemaal!

    En Fajah goede vakantie!

    Liefs Robine
     
  11. femmy

    femmy Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,061
    0
    0
    Administratie
    ja ook met mn nieuwe camera, maar wel zelf bewerkt achteraf ;) op mn weblog staan er nog meer.
    welke film ga je kijken?

    fijne avond allemaal!
     
  12. charissa1979

    charissa1979 Fanatiek lid

    Dec 19, 2005
    1,827
    0
    0
    Ziekenverzorgende
    Overijssel
    Hoi hoi!

    Ik ben er ook nog maar zo druk haha..
    Vandaag ook weer de hele dag druk geweest.

    Kom maandag weer posten en reageren op iedereen want dan heb ik dagje vrij.
    Morgen naar ouders en schoonouders en vrienden, die hebben zoontje van Januari dus leuk voor jayden ;)

    Fijn weekend.
     
  13. brennied

    brennied Fanatiek lid

    Feb 10, 2006
    1,925
    0
    36
    Brabant
    avond,

    Vandaag druk geweest...stenen wezen uitzoeken die ze donderdag komen leveren, ff naar ikea geweest en mediamarkt. Ze hebben gisteren in onze auto ingebroken. Mijn vriend had de zuignap van de Tomtom erin gelaten en ze dachten natuulijk dat die er ook nog wel in zou liggen. Nou autolader weg en een paar cd's. Nieuwe ruit erin laten zetten en aangifte gedaan...pff...bent nog hartstikke druk met zo'n klojo!

    En hotnews; M'N ZUS IS ZWANGER! Nu 8 weekjes, volgende week krijgen ze de eerste echo! Zo spannend allemaal weer.

    Marit; proficiat met je 7 maanden


    femmy; echt mooie foto's zeg, je kunt wel zien dat je er verstand van hebt.
    panda en Sal; wat een leuke foto's zeg. Dus het was gezellig. Beter weer bij jullie dan want hier heeft het regelmatig geregend en konden we echt niet buiten zitten.
    Robine; leuk zeg dat je al lekker kan fietsen met Jill. En ook nog door een regenbui, dat vond ze dus wel lekker hihi. En goed zeg..gewonnen!
    semmi; dus een leuk feestje geweest, mooi! Processierups komt volgens mij ook alleen voori in het zuiden van het land, ben maar blij!
    angel; hoelang zijn ze nog bezig met de badkamer? Kan me voorstellen dat dat heel vermoeiend is.
    annemonique; nog leuke plantjes gekocht? Volgens mij wordt het morgen beter weer..dus...veel plezier!
    sappie; mooi hoor die collage, zal hij blij mee zijn.
    pim; fijne vakantie als je dit nog leest.
    fajah; ook fijne vakantie, volgens mij ga je maandag of niet?

    Dadelijk komen m'n ouders en zus (zwanger hihi) langs. Mijn jongere zusje is vanmiddag naar Mexico gevlogen...jaloers... ;) Die gaat ff 11 dagen met 4 vriendinnen op het strand liggen bakken...jammie.
    Verders niet veel van plan. Morgen naar mijn schoonouders, ff weer anderhalf uur rijden, en daar bbq. Hoop dat Milou zich daar ook goed voelt en ff slaapt maar dat moeten we altijd nog maar even afwachten.
    En morgenvroeg natuurlijk papa verwennen ;)

    Fijne avond allemaal en vast een leuke vaderdag!
     
  14. Panda

    Panda Fanatiek lid

    Feb 6, 2006
    2,248
    0
    0
    Wat een mooie foto's Femmy! Schattig, dat jurkje.

    Robine: jippie, gewonnen, wat goed!
    De date was in Groningen. Ja klopt, Bastian lijkt best wel op mij. Behalve zijn mond en kin, die zijn van mijn vriend. En zijn bruine ogen.

    Balen Brennie, van die autoinbraak. Idd zo'n gedoe meteen. Wat een goed nieuws van je zus! Gefeli!

    Ik ben Shrek aan het kijken. Bastian ligt te slapen en lief is Grieks aan het halen, mmm... lekker.
     
  15. Jelyor

    Jelyor VIP lid

    Feb 16, 2006
    5,317
    0
    0
    meiden ik ben nog niet op vakantie ,ik vertrek morgen avond rond 19uur pas.
    heb het nog druk met de laatste dingetjes in te pakken en alles aan kant te doen(nog een wasje draaien enzo)
    ik kom morgen nog ff gedag zeggen en ben dan voor 14 dagen weg.

    groetjes
     
  16. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    WAt een eikels zeg! Je moet zo oppassen met Tom. De rotzakjes kijken zelfs op het ruit of ze een afdruk zien en tikken zo je ruit in. Ik heb het gehad op de dag dat ik Tom had gekregen van Michiel, vorig jaar met mijn verjaardag. Had hem ook meegenomen, en de zuignap in het dashbordkastje, maar dan nog tik, zo die rotzakken. Ze hebben de zuignap a 25 eutjes meegenomen en de rest laten liggen...ik was iets van 22 weken zwanger en ben de hele avond bezig geweest om een nieuwe ruit te krijgen... Echt hoor dat soort, daar hoeft Jaime niet mee thuis te komen want dan heeft ze echt een DIK probleem..
     
  17. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Fajah 14 dagen nog wel! Heeeeeeeeerlijk zeg! Zit je vlakbij Barcelona? Zo ja moet je echt ff kijken....geweldige stad is dat zeg..zou ik wel willen wonen.

    Brennied feli met je zus haar zwangerschap! Heeft ze al kinderen? Lijkt mij geweldig als mijn zusje zwanger zou zijn. Klinkt goed wat je jongste zus gaat doen. Lekker hoor en gezellig ook met vier meiden naar Mexico.

    Femmy mooie foto's hoor. Die maak ik nog niet met de cam. Vind jij trouwens ook dat die batterij best lang meegaat, ik heb hem nog maar 1 keer hoeven opladen. Ik heb in augustus een cursus voor de EOS . Heb jij die ook gedaan? In september wil ik starten met een cursus digitale fotografie voor spiegelreflex aan de volksuniversiteit hier in Utrecht.

    Robine :whistle: goed zo gewonnen! Ah en jij ook al alleen vanavond..hier nog een.
    Wat rot van je moeder zeg. Ik hoop dat de medicijnen snel aanslaan. Woont ze dichtbij jou in de buurt? Kun je haar straks misschien ergens mee naartoe nemen als je vrij bent voor wat afleiding voor haar?

    Semmi dat moorddiner klinkt leuk! Kon je je een beetje inleven in je rol? Voor Lenhard ook fijn denk ik om even zijn gedachten te verzetten, daar word je met zo'n diner eigenlijk toe gedwongen heh.
    Hier was het vanmiddag ineens heel slecht, net toen we langs de gracht liepen, ging echt onwijs hard waaien, dus snel de kroeg in en nog geen minuut later barstte het los..

    Angela schiet je badkamer op? En nummer 4 :confused: ...joh dat je er uberhaupt aan denkt. Maar los daarvan zou hem ook lekker te koop zetten. Wat ga je ervoor vragen?

    Annemonique Welke planten heb je gehaald? Allemaal gelukt bij de intratuin?
    en welke dierentuin morgen? Die in Rhenen? Die laatste bestaat zoveel jaar en er is feest \:D/ .

    Wij zijn vanmiddag de stad in geweest. Ik heb twee paar nieuwe schoenen ze zijn leuk. Daarna dus zoals hierboven geschreven snel de kroeg in omdat het noodweer werd. Tja ik had een extra fles voor Jaime mee dus die kreeg ze. We hadden olijfjes (laat Sonja het maar niet horen :oops: ) en daar zat brood bij dus ik gaf een korstje aan Jaime. Nou peuzelen natuurlijk. Maar goed er zat volgens mij een soort kruimel niet helemaal ok in haar keel dus ze begon te hoesten..ik kloppen op dr ruggetje maar dat haalde niets uit. Afijn ging ze dus gewoon spugen :confused: . Echt zo'n golf-golf zeg maar :rolleyes: . Tja...en wat doe je dan... Goed twee golfen en schijnbaar was dat kruimeltje weg dus ze was weer ook, ging lachen, babbelen etc. Intussen zaten mijn voetjes onder de kots (lekker als je slippertjes aanhebt :) . We zijn dus maar snel naar huis gegaan.

    Ik ga ff een film kijken. chiel had 20 films van een collega op zijn pc en de nieuwe laptop kan op de tv worden aangesloten dus we kunnen veel films kijken ...

    Liefs Sens
     
  18. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Fijne vaderdag allemaal!

    Gezellige ochtend gehad allemaal?
    Hoe waren de reacties op de kadootjes, de canvas een beetje een succes bij de pappa's ? Nou hier wel hoor. Lenhard was helemaal verrast en erg blij met de canvas van zijn meissie. We hebben gezellig een ontbijtje op bed gedaan met zn drietjes, daarna nog weer effe uurtje geslapen. Om 10.30 uur ben ik maar met Jayna naar beneden gegaan en Lenhard ligt nu nog lekker te slapen. Tja.....met kunnen op vaderdag he! Vanmiddag gaan we even langs mijn ouders en mijn schoonouders doen we volgende week, omdat het anders weer zo'n heen en weer gevlieg wordt.
    Heb net een lekkere senseo voor mijzelf gezet. Ga nu de foto's spammen van het vrijgezellenfeest en ook nog effe van mijn meissie!

    liefs
     
  19. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Het vrijgezellenfeestje van mijn zus....
    Mijn zus als miss Zweden en mijn zwager als een rijke stinkerd....haha

    [​IMG]
     
  20. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    Feb 25, 2006
    4,385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Ikke als een lekker verwaande trut die alleen maar design kleding draagt........heerlijk om es te spelen!

    [​IMG]
     

Share This Page