Sappie, wat een mooie echo! Leuk he een DVD wij kijken er ook zo vaak naar. Echt leuk! Jill en Conny, veel succes met alle klussen in huis. Pfff zeker met dit weer geen pretje, maar wel fijn als alles straks klaar is. Femmy. leuke foto's zeg! Ik heb vandaag een voedingskussen gekocht. Ben er daartstraks even mee op bed gaan liggen. Ben zo in slaap gevallen! Het is volgens mij echt handig, niet alleen voor bij het voeden. Heb er ook nog een soort van hoeslaken bij gekocht zodat je er een soort poef van kunt maken voor je kindje. Verder vandaag wat schoongemaakt en lekker in de tuin gezeten. Heerlijk! Pim
Hallo Damens, Sappie mooie foto's hoor! ik mag de 14de van augustus weer van ons wondertje genieten Ik weet even niet meer wat er allemaal verteld is want het gaat zo rap hier Wij gaan op onze kinderkamer een muurschildering laten maken van Disney. Wij hebben iemand gevonden die het voor een leuke prijs doet dus ja daar zeggen we dan geen nee tegen. Midden september komt ze ongeveer. Eerder kan niet want de woningbouw moet de scheuren die in het plafon zit maken en dat doen ze dus niet eerder dan begin september. Verder schopt onze meid er echt op los werd er vanmiddag tijdens het eten gewoon misselijk van zo druk dat ze was. Tot mails! gr Chantal
het is geen behang, dat is een kleed wat mn ma heeft gemaakt maar dat was nog een kale muur dus dachten we laten we het daar ophangen (past precies) maar ben er ook erg blij mee!
Wentje: Post maar lekker als het jou uitkomt meid, er is hier niks verplicht Wat betreft het stoppen ivm zwangerschapsverlof, tja daar kan ik niet echt over meepraten. Wij hebben een eigen zaak en sta er tegenwoordig bijna niet meer in, aangezien ik dan niemand heb om te laten sjouwen met de voorraaddozen enzo. Voor mij alleen is het dus te zwaar en met mijn man samen staan is bijna onmogelijk aangezien we dan niemand voor de kids thuis hebben en als je een babysit voor thuis, of personeel voor in de zaak gaat inhuren, werk je bijna voor niets, dus momenteel staat mijn man voor 95% alleen in de winkel (op zaterdag heeft hij gelukkig wel een hulpje). Ik heb dus ook geen zwangerschapsverlof zoals je bij een werkgever hebt, nu kan ik stoppen wanneer ik wil, maar zal waarschijnlijk ook weer eerder aan het werk zijn. Sappie: wat een prachtige foto's!!!! Jij zult zeker kunnen genieten van de dvd en foto's Het maakt het wel extra spannend he, nu je denkt te weten wat het is, maar toch niet 100% zekerheid hebt. Petje af voor je hoor, ik zou het echt niet kunnen haha. Femmy: wat ontzettend leuk die foto op tv, heel origineel. Wat zei papa ervan??? En je buikje is inderdaad goed aan het groeien zeg nog even en hij gaat ploffen Morgen wordt mijn oudste dochter al 5 jaar tijd gaat snel pff. Hebben haar vanavond al de cadeau's gegeven. Aangezien ze nogal houdt van zingen, optreden en K3 heeft ze zo'n kindermicrofoon op standaard gekregen en een dvd van K3. Ze was helemaal in de wolken en heeft al vele concerten gegeven Morgenmiddag het feestje, niet echt zin in , en zal ook echt een middag vol spanning zijn. In de families zijn er nogal wat ruzietjes onder elkaar en die mogen dan morgen "gezellig" allemaal bij elkaar in de tuin zitten hier. Zal dus denk ik weinig tot niet gesproken worden en iedereen zal wel zo weg zijn. Nouja dat laatste hopen we dan maar dan kunnen we er tenminste zelf nog wat leuks van maken daarna. Allemaal nog een super weekend en geniet van het heerlijke weer!!!!!! Liefs Angela.
Tja waarom we eigenlijk alleen ons lichaam erop zetten is ook een beetje vaag. Ik zal ook even een normale foto in mn album zetten, dan heb je meer een idee met wie je op t forum zit. Ik had Femmy bijvoorbeeld ook heel anders voorgesteld. Leuk hoor dat beeld in Zoetermeer, erg origineel. Mooie echofoto is dat ook. Nou t klussen zit er eindelijk na 4 dagen op hier in huis, en we zijn net klaar met het hele huis schoonmaken. Ben kapot nu en ga lekker douchen en slapen. Volgende klus is babykamer verven en klaarmaken voordat de meubels begin september komen. En er moet nog een bad geplaatst worden in onze badkamer. We wonen hier al 6 jaar hoor, maar met een eigen huis is er altijd wel wat te doen. Nou meiden slaap lekker en tot later.Liefs Jill
Eindelijk kon ik je foto's zien, Sappie Ik had avonddienst, vandaar dat ik smste. Ik wilde het perse weten HOE GAAF!!!!! En wat een dotje!
Wat leuk hè, al die echo's. Ik vind het zo geweldig dat je gewoon je kindje al kan zien terwijl het nog in je buik zit. Ik had mijn ouders meegenomen voor de echo (pretecho). Zij hadden nog nooit een echo gezien en vonden het ook allebei schitterend. Leuk dat iedereen foto's heeft staan van zichzelf. Ik zal even kijken of ik ook iets kan plaatsen. En van onze hond zal ik er ook 1 inzetten. Ga zo maar eens beginnen met opruimen hier. Nog 1,5 week en dan gaan we op vakantie, maar eerst nog trouwen. Begin er toch echt wel zin in te krijgen... Zitten jullie trouwens allemaal al op zwangerschapsgym of joga??? @Angel79: tja, een eigen bedrijf is wel makkelijk, maar je begint ook zeker weer eerder. We hebben zelf ook een eigen bedrijf (waar mijn vriend dagelijks werkzaam in is), en je bent er toch altijd weer mee bezig. Niet alleen overdag, maar ook 's-avonds en in de weekenden. Ik werk zelf wel gewoon voor een werkgever, en dan is het toch anders. Je bent gewoon 16 weken afwezig en dan zie je wel weer. En tuurlijk ga je wel eens naar kantoor, maar de betrokkenheid is toch heel anders. Groetjes Wendy,
Leuk hoor Chantal die muurschildering. Wij gaan er ook eentje doen. Ik vind zelf Finding Nemo heel leuk. Allemaal van de vrolijke gekleurde visje. Ik ben benieuwd als het af is
Zo we gaan echt als een raket met het schrijven. Wentje over anderhalve week trouwen! Dat is echt leuk. Wat voor jurk heb je? Kan me goed voorstellen dat je er zin in hebt, het is echt onvergetelijk trouwen en zo bijzonder. Heel erg van gaan genieten die dag want het gaat razendsnel. Jill idd waarom een foto alleen van buik ik ben ook benieuwd hoe iedereen er uit ziet. We kletsen zo vaak met zijn allen. En Jill ben bijna jaloers op je dat je al bijna aan je babykamer kan beginnen. Wij zitten gewoon met die enorme verbouwing boven wat pas uiterlijk eind september af is (ik hoop dat die mannen doorwerken en het half september af is..). Wel hebben we al hulptroepen gereserveerd want ik kan waarschijnlijk dan niet meer zoveel klussen. Angel gefeliciteerd met je dochter! En veel succes vandaag met de visite. Pim zo'n voedingskussen kan je toch ook gebruiken om je buik mee te ondersteunen als je slaapt? Conny succes met de laatste klussen en pff stucadoren...Ik vind ze zo ongelofelijk kostbaar die stucadoormannen.. Ik heb het hier in huis in de gang beneden zelf gedaan en dat ziet er verdomde goed uit. Heb gemerkt toen dat de hoeveelheid water succes garandeerd of dus niet. Hier is het verder rustig. WE hebben gisteren nog wat geshopt voor de beeb. Weer kleertjes (ik ga nu echt stoppen) en nog zo'n bakje voor het steriliseren van flessen en een warmer. Als ik wel borstvoeding ga geven heb ik die ook nodig dus gelijk maar gekocht. Die kleren hebben we bij de HEMA gehaald. Weer zo schattig met allemaal borduursels. Gisteravond lekker een lang stuk gefietst door de stad en lekker wat gegeten bij de Italiaan. Vandaag zal het wel wat opruimen worden. fijne dag vandaag. Groetjes Senseemillia (oh en ik heet eigenlijk Linda, kan dat hier wel zeggen want we kletsen zo vaak)
Ik heb inmiddels ook maar een foto in me album gedaan hoe ik eruit zie, maar alleen nog maar van me gezicht. Ik zal ook nog wel een hele foto van mezelf er in doen. Jill: leuke foto van jullie 2tjes. En wat een leuke hond. Ik heb ook een golden retriever gehad, maar die hebben we helaas 2 jaar geleden moeten laten inslapen . Het was zo schat van een hond. Echt heel lief zijn ze en ook met kinderen. Wentje: Ik ga 31 augustus beginnen met zwangerschapscursus. Ik ben benieuwd. Ik weet ook niet wat ik me erbij moet voorstellen. Senseemillia (linda): Jeetje dat duurt nog even voordat het september is. Ik kan me voorstellen dat je jaloers ben op Jill, maar ook voor jou komt het af en dan ben je super blij als je kindje dalijk in haar nieuwe kamertje ligt te slapen. Bij ons zit het lime nu op de muren. En idd de hema heeft echt leuke spulletjes. Ik was er gisteren ook en heb wat prulletjes gekoch, zoals die washandsjes. Ik vond ze zo leuk. Gisteren zijn we lekker met vrienden uiteten geweest in Rotterdam bij Sorgh en Hoop, daar kan je zo lekker Surinaams eten. Echt heerlijk gewoon. Ik heb me buikje rond gegeten en ze hadden daar salsa muziek en we zaten lekker buiten op een terras. Ik had echt het gevoel ofdat we op vakantie waren. Heerlijk zeg. Weten jullie waar jullie willen bevallen. Thuis of in het ziekenhuis. Ik heb zelf voor het ziekehuis gekozen, maar aan de andere kant (heb ik nu ) thuis is misschien toch ook wel lekker. Ik ga vandaag even lekker van het mooie weer genieten. We gaan lekker naar de 7-huizen plas. Het zal wel erg druk zijn.
Hihi wat toevallig! Wij wilden Surinaams gaan eten op de Voorstraat (verlengde van de Neude), maar was ie al aan het schoonmaken omdat het zo rustig was...Er is geen terras dus dat zal het geweest zijn. Klinkt goed zeg mooi weer, salsa muziek en Surinaams eten.. Ik zal ook even kijken voor een foto. Echt grappig dat iedereen er anders uitziet dan verwacht.
Oh en ik denk dat ik in het ziekenhuis wil bevallen. Het is ook vlakbij en ik wil die rommel gewoon niet zo graag hier in huis hebben. Bovendien is echt nog niet alles af zo na die verbouwing dus ik denk dat het ziekenhuis wat rustiger is .
Poeh wat is er veel bijgeschreven, ben 1 dag niet geweest! Surinaams: heerlijk ik heb surinaamse schoonmoeder die zo heerlijk kookt!! mmhhh kan daar elke dag wel eten en kan er zelf ook al iets van maken. Wat hebben jullie voor eten gehad? Wij hebben gisteren de babykamer geschilderd en alles in elkaar gezet, als het helemaal klaar is zal ik een foto plaatsen. Het is zo mooi he. Ik begin in september hier met zwangerschapsbegeleiding. Ik had gisteren zo erg in de rug, we hadden verjaardag en iedereen ging daarna naar tropical night in Hengelo! Mijn vriend en ik hadden zoveel zin maar kon niet meer staan van de rugpijn, vond het zo jammer dat ik hier thuis wel even een traantje weg heb gepingeld. Mijn zusje is naar een paragnost geweest. Ook even voor mij gevraagd wist ik niets van. Nou ik moest de 18e in de gaten houden, we kregen een jongen!!! En het is gezond!!! Ik weet niet of ik erin moet geloven.... Is zo apart, heb steeds het gevoel gehad een meisje in mijn buik te hebben als het in elk geval waar is.... we zullen zien. Fijne zondag nog.. Zal binnenkort ook een foto maken waarop ik helemaal sta. Groetjes Charissa (Simone)
Hoi hoi, wat zijn we met ze alle zo lekker bezig Ik lees dat al veel met de babykamers bezig zijn. Hier nog een hoor. We hebben van de week eindelijk de rot behang helemaal afgekrabt. Wat zijn de vorige bewoners lui geweest zeg. Niet normaal. Overal van de kleine stukjes behang waar ze eigenlijk zijn begonnen met aftrekken, en dan gewoon overheen nieuwe behang geplakt. Nu ziet de muur er helemaal niet meer uit, dus moeten we eerst gaan egaliseren voordat we nieuwe behang erop zet. Wat een karwei he? Maar is wel leuk om samen te doen. Ben benieuwed wanneer het helemaal af is. De meubels komen begin september, dus heb gelukkig nog een maand. Eind september beginnen wij met zwangerschapscursus - samenbevallen. Mijn man wilde heel graag met me mee. Ik ga ook gewoon in ziekenhuis bevallen. Ik wilde n.l. niet gelijk heel veel mensen over de vloer hebben - want ik heb best wel een grote familie. Ik ga even wat fotos maken - en zet vanavond wat fotos in mijn album. Tot straks
Jij hebt ook al een heel mooi buikje Angela!! en papa vond het berichtje erg leuk, de eerste keer toen het voorbij kwam stond hij rustig op balkon de planten te doen dus moesten we nog een ronde wachten Leuk om jou ook te zien Jill!! lieve hond ook! en ook een leuke foto van Kelly!!we "praten" zoveel hier met elkaar dus een gezicht achter de berichten is eigenlijk ook erg leuk! Ik zou graag thuis bevallen, vind dat gewoon fijn in een vertrouwde omgeving dus als het allemaal goed gaat gebeurd het thuis. fijne zondag allemaal volgens mij staat er (helaas) niet veel wind vandaag he?
Wat leuk al die foto's! Ik zal ook wat plaatsen, zogauw ik nieuwe batterijen heb (zwangerschapsdementie...) voor de digitale camera.
Ik wil ook graag thuis bevallen. Bijna alle bevallingen beginnen natuurlijk thuis en als het goed gaat en er verder geen reden is om naar het ziekenhuis te gaan, dan blijf ik denk ik liever lekker thuis. Gelukkig kun je je tot op het allerlaatste moment bedenken, dat vind ik wel een geruststelling.
Poeh wat gaan we hard met schrijven! Leuk al die foto's! Ik zal straks ook even een foto van mijn buik(vanochtend gemaakt) er op zetten. Bevallen wil ik graag thuis. Zeker nu ik laatst hoorde dat je in elk geval thuis moet beginnen tot een aantal cm ontsluiting. Zie het niet zitten om met weeen de auto in te moeten. Lekker thuis in ons eigen bed. Matras goed beschermen, kraamverzorgster die de boel lekker opruimt terwijl je zelf doucht. Lijkt me prima. Maar ja het kan maar zo zijn dat je om de een of andere reden toch naar het ziekenhuis moet, dus ik laat het maar op me af komen. PS Wat een hiite he! Ik kom echt nergens toe. Ben lekker de Da Vinci Code aan het lezen onder de parasol. Pim
Nou er komen al wat gezichten en namen bij zo te zien. Veel persoonlijker nu je weet met wie je op t forum zit. Mijn echte naam is z a p h r a, ik typ em een beetje raar omdat je bij google vanwege mijn vreemde naam zo kan zien wat ik allemaal doe en dat had mij ex pas geleden dus ondekt zodat hij wist dat ik zwanger was. Ik wilde dus totaal niet dat hij zou weten hoe alles gaat dus vandaar dat ik toen mijn naam op t forum heb laten veranderen in Jill. Maar goed, lang verhaal ik hou t maar gewoon op Jill das simpeler en makkelijker voor iedereen om te onthouden. Hebben vandaag naar paardenracewedstrijd van nichtje van 11 gekeken, daarna in zwembadje gelegen. Nu gaan we straks naar Scheveningen lekker eten en naar de Pirates Of The Carribbean 2. Ben benieuwd, deel 1 was erg leuk. Toch nog een relaxed dagje na 4 dagen geklust in huis te hebben. Wens jullie allemaal een fijne avond en gelukkig valt het nog wel mee met de warmte vanwege een redelijk koel windje.( Hier in Leiderdorp althans). Oja en ik kies ook voor een bevalling in t ziekenhuis. Lekker makkelijk als er iets niet in orde blijkt te zijn, je weet maar nooit. Meiden tot later, Liefs Jill ( Z a p h r a )