Ik log in en meld me gelijk weer af voor vanavond (en voor morgen). Ik wilde nog even reageren op jullie berichtjes van gisteren en vandaag, maar het gaat me niet lukken. Pfff, ik heb het momenteel echt even te druk. Wel leuke dingen allemaal hoor. Vanavond uit eten met een vriendin, morgen komt mijn moeder de hele dag en zaterdag gaan we op kraamvisite bij vrienden in de kop van Noord-Holand. (Dus de hele dag onderweg voor een uurtje kraamvisite - en misschien ook nog verjaardagsvisite bij Debby. ) En nu moet ik hollen om de bus naar Arnhem te gaan halen...
haar rechterbeentje wil minder ver buigen opzij en dan naar beneden (moeilijk uit te leggen) dan haar linker, kan wijzen op lichte heupdysplasie
Stiekel je kunt via de kinderarts speciale katoenen krabpakjes krijgen zodat hij zichzelf niet open kan krabben. Kijk anders ook maar op www.vmce.nl daar kun je ook veel info vinden en als je open staat voor alternatieve therapie: www.naet.nl of www.allergie-weg.nl *terug in meeleesstand...sorry meiden dat ik er zo weinig ben tis een bizar drukke week!*
Ik heb net worteltjes gegeven, nou dat ging erin als pap (ja als er iemand impulsief is ) vanaf vandaag gaan we groentehapkes doen! Ze deed steeds d'r mondje open, meer meer! En de kinderstoel is ingewijd haha. Ze kan al zodanig goed zitten dat ze daarin haar groentehapje krijgt en dan heb ik meteen mijn handen vrij
Haha Dafje hier was het eerste hapje wortel ook een groot succes, maar favoriet blijft peer geloof ik daar kon hij echt geen genoeg van krijgen! Succes trouwens bij de arten met Fenna's heupjes, is er nu nog kans dat ze een spreidbroekje moet?
jeetje Jenn, dat is minder dat ze zo benauwd is en daardoor de hele family wakker houdt.. Kan me voorstellen dat je helemaal gesloopt bent! Sterkte ermee! Sandra, oef eczeem.. heb je wel wat gekregen om mee te smeren? Lijkt me geen fijn idee, volgens mij zou ik bij ieder kuchje denken.. zou t.. jij ook sterkte! Dafje, wat vervelend van de heupjes.. hopen dat het meevalt! Geeft ze zelf aan dat ze er last van heeft? Of merken ze het puur door een bewegingsbeperking? Welke zalf heb je gekregen voor de droge huid? Ik moet morgenvroeg naar CB, denk dat Mika nu ook wel over mag naar voeding 2.. Heb twee nieuwe leuke filmpjes.. ik ga ze even uploaden!
Muriel, heb je trouwens al spierpijn? haha.. kunnen wij niet ook een stukje te zien krijgen? hopen trouwens dat het snel beter gaat met je dinnetje!
Oh ik heb zo met Erwin te doen op het moment... Gesloopt dat ie is van de gebroken nachten de laatste dagen, was het vandaag hardstikke druk op zijn werk ivm zieke collega en nu staat ie ook nog eens in 12 km stilstaande file omdat die rottent op de moerdijkbrug weer weg dreigt te waaien! Nou moeten we straks nog eten, Esmay gaan ophalen, want oma heeft geen mogelijkheid om hierheen te komen geeft ze net door... En dan ga ik mijn moeders auto ophalen, zodat ik morgen Esmay naar erwin's moeder kan brengen in de loop van de dag.... Ik ga namelijk morgen aan het eind van de middag met mijn zusje op pad. Eerst lekker ergens eten met z'n tweetjes en daarna gaan we naar Tarzan! Omdat Erwin morgen niet eerder naar huis kan moet Esmay dus even naar oma toe... Nou ik ga eens even bankhangen tot het mannetje thuiskomt.... Fijne avond allemaal en misschien tot straks!
Weekend! Nou ja, weekend...morgen boodschappen doen voor zaterdag en natuurlijk taarten bakken . Daphne: hoe was het bij het cb en de ka? Alles goed met Fenna? Oh wat irritant zeg! Balen dat jullie naar de orthopeed moeten, maar ja...beter nu dan dat je er later achter komt en er niets meer aan te doen is. Muriel: is de opname nu wel gelukt? En hoe was het met je vriendin? Redt ze het nog een beetje? Peetje: oh wat vervelend meis! En ik vind het ook niet raar dat je blij bent dat je straks aan het werk kan hoor! Dat had ik ook heel erg en sinds ik weer werk, geniet ik ook meer van Ryan. Kan weer meer van hem hebben. Och arme Joris...niet weer! En ik mag niet klagen over mijn man en het huishouden en de rest! Arnoud helpt mee in het huishouden, helpt mee Ryan verzorgen, kookt, dus echt geen klagen hier (gelukkig)! Maar ik weet wat je bedoelt, het is ook zwaar zorgen voor z'n kleintje. Ik ben ook altijd blij als ik even een dagje mag werken . Gwen: nee, ik verlies geen vocht meer uit mijn borsten, al heel lang trouwens niet meer (gelukkig). Wel vreemd...misschien even navragen anders hoe lang dat kan duren? En oh wat spannend zeg van dat huisje! Zou leuk zijn als jullie iets kunnen regelen! Heb je nog iets van jullie kijkers gehoord? Linda: en nu tevreden met de nieuwe slaapkamer? Ik vind het atlijd heerlijk dat je met een likje verf en een paar nieuwe accessoires weer een hele andere kamer hebt. Wat een goed nieuws!!! Ik ga snel verder lezen om te kijken of je het bent geworden! GEFELICITEERD!!! Super meis! En volgende week donderdag al beginnen, helemaal super! Melanie: wat heerlijk dat je eindelijk hebt kunnen slapen! En wow...Ryan mag wel oppassen zaterdag . Lekker dat ze zo goed groeit hoor! En ben je geslaagd voor de nieuwe kleren en een nieuwe spijkerbroek? En inderdaad Melanie, het is ook wel heel stoer en een fijn gevoel dat je alles weer hebt gered . En ik heb hetzelfde schema met Ryan qua eten, knuffelen, spelen en slapen. En ik heb ook het boekje gelezen over regelmaat. Dan merk je ook snel wanneer ze moe zijn en op bed kunnen. Esther: wat een ontzettend lieve foto van Vincent met oma! En wat een heerlijke big smile hebben ze beiden. En wat heerlijk dat Vincent z'n armpjes al uitstrekt! Ryan geeft nog steeds een big smile weg 's ochtends, ook erg fijn . Ilse: wat een leuke foto's van Angelina en Nynke, echt superlief die twee meiden bij elkaar! Dees: hahaha moest helemaal lachen om jouw berichtje met QUinn, wat een draak is het ?! Sandra: wat vervelend dat Tim zo onder de eczeem zit...bij de Hema hebben ze ook van die anti-krapwantjes. Nou, alleen nog even de filmpjes bekijken en dan ben ik klaar .