November 2007 mama's

Discussion in 'De mama's' started by , Nov 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Jij hebt 3 kinderen EN ene huishouden. Ik heb alleen Ryan en Arnoud doet ook heel veel in het huishouden. Bij mij zit het volgens mij allemaal tussen m'n oren. Zal mezelf gewoone en schop onder m'n reet moeten geven.
     
  2. tari

    tari Fanatiek lid

    Dec 23, 2006
    4,655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    geef ik jou en jij mij, hihihi

    Hiervoor had je geen kindje, dus ook die overgang is heel heftig hoor.
     
  3. Esli

    Esli Bekend lid

    Apr 23, 2008
    830
    0
    0
    Groningen
    Nee hoor, ze is absoluut niet licht, zo bedoelde ik t ook niet hoor. Ze is gewoon 'weinig' aangekomen maar niet té weinig, ze zit nu netjes op het gemiddelde lijntje. Maar ik krijg dus nog steeds van iedereen te horen dat ze zo fors is en 'hollands welvaren' en 'wat een dikkertje' etc... Nu heb ik als weerwoord dat ze 'gewoon gemiddeld' is hihi.

    En ja, we zijn sinds 2 weken bezig met bijvoeden. Op dit moment zit Willem haar worteltjes te voeden. We doen het nu nog wel gewoon met potjes gepureerd, ik vind Rapley te eng nog.

    En ik sluit me aan bij Roelie en de anderen hoor, doe alsjeblieft een beetje voorzichtig, volgens mij ben jij jezelf aardig tot t uiterste aan t drijven. Je hebt maar 1 jij en 1 lichaaam, wees daar zuinig op. Je zorgt geweldig voor je kids en je man, nu ben jij aan de beurt he!
    (((((((((((((knufff)))))))))))))))))
     
  4. tari

    tari Fanatiek lid

    Dec 23, 2006
    4,655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    o nou moeten jullie echt stoppen met jullie lieve woorden ga er helemaal van huilen. Pfff ..........

    tja ik ben nogal perfectionistisch en leg de lat vaak erg hoog en tja als die eenmaal zo hoog ligt ga je hem ook niet verlagen en komt er weer een stapje bij.
     
  5. Esli

    Esli Bekend lid

    Apr 23, 2008
    830
    0
    0
    Groningen
    Lat hoog leggen is prima, dat houdt je alert en ambitieus. Maar hij moet niet té hoog leggen, je moet er wel bij kunnen he!
     
  6. tari

    tari Fanatiek lid

    Dec 23, 2006
    4,655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    haha ja ik weet het. maar...................

    Zo nu even wat anders hoor,

    Leuke avatar Ilse. vind ze nu zo veranderen in hun gezichtje. Ze worden zo groot nu.
     
  7. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    Pff Debby een postnatale depressie is niet niks. Wel vervelend dat je de ziektewet in moet, je werkt er nog niet zo lang toch?

    Melanie, ik zou gewoon de ziektewet in gaan, zeker als het al een x eerder is gebeurt! Je hebt sowieso niks te verliezen als je de ziektewet in gaat, je hebt een vast contract etc.
     
  8. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Goedemiddag dames,

    Eventjes bijgelezen en een hele dikke knuf voor Melanie en Debby. Ik ben net terug van de huisarts en ze denkt aan een Hernia. Moet veel bedrust houden en heb spierverslappers en pijnstillers gekregen.
    Waarom mag het nauw nooit eens een tijdje goed met me gaan. Ik dacht dat ik mijn portie voorlopig wel gehad had. Sorry voor mijn geklaag maar het ging zo goed met me.
     
  9. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    Apr 15, 2007
    2,869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    Linda, Debby en Tari (en de rest ook) allemaal een extra dikke knuffel.

    Linda:ik ga hopen voor je dat het geen hernia is en dat het snel weer beter met je mag gaan.


    Ik heb dus op mijn donder gekregen van de Fysio, volgens haar doe ik teveel.
    Alleen... volgens mijzelf doe ik het echt wel rustig aan, ik voel me een luie-huis-mama.... :(
    Als ik nog rustiger aan ga doen kan ik niks meer doen.
    Voorlopig even 2x per week naar de fysio tot de uitstraling naar mijn been minder geworden is.
     
  10. Roelie

    Roelie Fanatiek lid

    Mar 20, 2007
    2,951
    0
    0
    Tjonge jonge lekker brak zooitje zijn we met zijn allen :)

    Dikke knuf meiden het zit ons ff niet mee...kom vanavond ff uitgebreider kleppen moet nu de deur uit...

    Wie doet er mee aan de:

    *groupshug*

    Roelie
     
  11. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    nou zit net op hyves te kijken kom ik iemand tegen die ik van vroeger ken.
    hij was getrouwd en ze vrouw was zwanger, ik wist dat hij vreemd ging en hij zou bij haar weggaan, nu kijk ik zijn ze nog steeds samen en hebben ze er inmiddels 2 :confused:

    da's toch te erg voor woorden! Ik weet dus dat hij met meiden heeft gerotzooid zelfs bij hem thuis toen zij een weekend weg was.......vind het zo erg maar ja wat doe je er aan.

    vraag me af, weet ze het? of zal hij zijn leven verbeterd hebben?
     
  12. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Inderdaad Melina, ik werk er pas sinds 4 februari. Gelukkig hebben ze wel heel veel begrip voor deze situatie en willen ze me deze week ook echt NIET zien op het werk. Dus dat is wel fijn.

    Roelie: ik doe mee aan de GROUPSHUG!
     
  13. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    Jun 22, 2007
    4,206
    1,041
    113
    Female
    Lieve meiden, het zit jullie niet mee. Zorg goed voor jezelf of laat je maar eens lekker verwennen door je partner. Ik leef met jullie mee en ik wou dat ik jullie kon helpen. Als er iets is wat ik kan doen, laat het me dan weten. Dikke knuffel voor iedereen!
     
  14. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Hey Serafijntje, hoe was de picknick?
     
  15. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    Apr 15, 2007
    2,869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    Ik doe ook mee aan de GROUPHUG :D
     
  16. stasia

    stasia Fanatiek lid

    Jan 19, 2007
    3,404
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Jeetje Gwen wat een toestand allemaal. Hopelijk is het snel opgelost en kan je van je huisje gaan genieten.

    Linda: Dat is een tegenvaller die 5,1 kilo. Maar hoe kan dat dan? Het enige wat ik me kan bedenken is idd spierweefsel i.p.v. vetweefsel. Maar in ieder geval veel beterschap en een dikke knuffel.

    Dafje:Ja ik kom nog zondag hoor.

    Vanuit hier ook sterkte aan alle meiden die in een dip zitten.

    GROUPSHUG
     
  17. stasia

    stasia Fanatiek lid

    Jan 19, 2007
    3,404
    0
    0
    Mensen die het NOS journaal kijken. Waarschijnlijk komt mijn werk op de tv. De pers van de NOS is vandaag langsgeweest. Misschien kom ik nog wel in beeld.
     
  18. En in beeld geweest?
     
  19. stasia

    stasia Fanatiek lid

    Jan 19, 2007
    3,404
    0
    0
    Nou, je zag mij in de spiegeling van een apparaat maar ik zag het omdat ik wist waar ik stond natuurlijk. Ik denk dat anderen het niet op zal vallen.
     
  20. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    Jun 22, 2007
    4,206
    1,041
    113
    Female
    De meeting is helaas niet doorgegaan. Het was eigenlijk een mini-Mika-meet, maar i.v.m. de drukte rondom de verhuizing konden Gwen en Mika niet komen. De wandeling en picknick houden we dus nog tegoed. Binnenkort zullen we wel een nieuwe datum prikken en hopelijk zijn er dan meer meiden die van de partij kunnen zijn. :D
    Heb je trouwens nieuwe foto's geplaatst in jouw banner en avatar, Debby? Of ben ik gewoon zo kippig dat ik dat niet eerder heb gezien? :rolleyes: Hoe dan ook: wat een leuke foto's! Ook leuk dat jullie een foto van jullie drietjes hebben. Toen ik hem zag, besefte ik me ineens dat de laatste (en enige) foto met ons drietjes direct na de geboorte van Nynke was. :confused: Daar moeten we binnenkort dus eens iets aan gaan doen! ;)
     

Share This Page