November 2007 mama's

Discussion in 'De mama's' started by , Nov 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Oma beslist alles.... (edit: tekst weg gehaald)
     
  2. tari

    tari Fanatiek lid

    Dec 23, 2006
    4,655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    wel sneu voor haar dat ze niets te zeggen heeft over haar eigen kinderen. Ook al is ze jong.
     
  3. Morrighan

    Morrighan Bekend lid

    Nov 21, 2006
    611
    0
    0
    Utrecht
  4. jazeker, volgens mij had ze haar leven vast anders in gedachten toen ze 16 was...
     
  5. morrighan, :)
     
  6. Morrighan

    Morrighan Bekend lid

    Nov 21, 2006
    611
    0
    0
    Utrecht
    Nou daar word je ook niet vrolijk van dafje.

    thonge jonge. maar toch fijn dat je directeur achter je staat!
     
  7. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Hahaha Morrighan! :) :) :)
     
  8. ckers Morrighan!

    Goed leukere onderwerpen! :)
     
  9. ik ga ff mijn frustraties eraf stampen achter de playstation :) Laters!
     
  10. Morrighan

    Morrighan Bekend lid

    Nov 21, 2006
    611
    0
    0
    Utrecht
    o meiden dit moeten jullie ook proberen. Ik heb cailan 2 plastic bekertjes gegeven (stapel, ikea) hij is zich er toch zeker al een half uur mee aan het vermaken. eerst zittend en nu liggend. hoezo duur speelgoed kopen?

    Ik kan er wel uren naar kijken :)
     
  11. peetje24

    peetje24 Fanatiek lid

    Feb 3, 2007
    3,355
    0
    0
    docente
    hoi hoi

    hier zit de kleine in een vreetfase. vanmorgen een fle + 200gr fruit + fles +halve boterham +200gr groenten + 100 gr kwark.........

    niet normaal hahahah maar hij slaapt wel weer door!

    serafijntje: ik zou in jouw geval:

    8.30/9.00 fles
    11.00 fruit
    13.00 fles
    17.00-18.00 groenten + toetje
    20.00 fles

    Jen: hee dat is erg laag die waarde! goed dat je medicijnen krijgt, ik hoop dat je je nu snel beter voelt.

    Muriel: heb je geboekt bij vancance soleil?

    Debby: fijn dat je nu weet wat je mankeert, hoewel je het zelf eigenlijk ook wel al wist denk ik. mijn ervaring is dat het goed helpt, in het begin wel even wat bijverschijnselen

    Daphne: sommige ouders zijn gestoord, en dan vriaag ze zich af waarom hun kinderen zo ontspoord zijn. ouders verwachten vaak teveel van de school vind ik.
     
  12. Morrighan

    Morrighan Bekend lid

    Nov 21, 2006
    611
    0
    0
    Utrecht
    whahaha ik pak hem net uit de box om hem in bed te leggen, pakt ie nog snel dat bekertje op. Ik heb het echt uit zijn handjes moeten trekken :p

    lekker ding he.
     
  13. Barbabintje

    Barbabintje Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    2,397
    0
    0
    Hihi, Muriel je noemt een flesje van 150 klein, maar Vincent drinkt als ik er niet ben slechts 130 cc per fles...wat een verschillen he, die kleintjes onderling?

    Jen, wat goed dat je nu weet wat aan schort bij je. Natuurlijk geen pretje voor je, maar nu is het hopelijk snel over met de medicijntjes.

    Debby, wat heeft jouw beestje een vervelende naam. Knuffel, meis! Hoop dat de medicatie aanslaat en je je snel wat beter gaat voelen.

    Bizar die oma van dat kindje uit je klas, Daphne! Sta je dan met lege handen.

    Ow dat is zo heerlijk, Tamara, dat ze zich zo goed vermaken, he?! Vandaag heb ik met Vincent collecte gelopen en hij vond het geweldig in de wagen en maar lachen naar iedereen die de deur open deed. Nu ligt hij op de grond, van zijn kleed afgetijgerd beurtelings met het hengsel van een kist en een oude folder te spelen. :)

    Peetje, super dat Martijntje zo lekker eet en vooral SLAAPT!
    Melanie en Dees, hoe gaat dat bij jullie nu?
     
  14. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Debby, klinkt misschien raar maar; beterschap. Meer kan ik er niet van maken.
    Depressies zijn kut. Het spijt me enorm voor je dat je er een hebt. Ik hoop dat de medijcenen aanslaan.

    Jenny; ijzertabletten, gatver. Ik heb ze ook geslikt na de bevalling. Kon weken niet poepen. Hoop dat het met jou daarna ook beter gaat.

    Daphne: Het komt heel vaak voor dat ouders hun kind van school halen in de hoop dat het op de andere school beter/anders gaat. Wat ouders echter niet weten is dat ze
    a) hun kind pas kunnen inschrijven als het op de oude school is uitgeschreven
    b) de oude school ALTIJD informatie doorspeelt naar de nieuwe school. Alhtans zo zou het moeten horen. Niet elke leekracht doet dat even volledig.

    Wij hadden vorig jaar ook zon knid dat ineens weg was. Maar die ouders kunnen hun kind nergens inschrijven als ze ons niks laten wten. Gevolg, boete van de leerplichtambtenaar.

    Trek je er niks van aan. Stom wijf die oma.
     
  15. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Goedemiddag meiden
    Zo weer heerlijk aan de klets geweest, beetje vluchtig door gelezen.

    Deb en Jen meiden bijde dikke knuf!
    Nu heben de beestjes een naam, een kleine gerust stelling. Denk aan jullie meiden.

    Dafje: sjemig zeg, die mensen zou je toch wat he. Zo irri als ze denken dat hun (klein)kind zo slim zou zijn.


    Hier een lekkere en vooral gezellige werkdag achter de rug. Net weer een poging gedaan voor Quinn zijn groente :( drama. Ik stop er weer een paar dagen mee en dan kijk ik wel weer hoe hij er dan op reageerd.
    Melina ik wil Quinn best foppen, maar niet met zijn fles want dan eet hij echt niet meer. Wil zijn fles niet in verband bregen met groente en op schoot eten geven doe ik ook niet. Gewoon in zijn wipper.

    esther, tja af en aan met de nachten, reken nergens meer op, maar vanacht lekker geslapen dus dat scheeld.

    Koffie tijd
     
  16. Maria, ik probeer het me niet aan te trekken. En inderdaad er vertrekken veel ouders in de hoop dat ze beter kunnen 'scoren' bij een andere school. Zo zijn vorig jaar ook twee gezinnen verhuisd doordat ze het te heet onder de voeten werd en een gezin naar een andere school vertrokken, omdat ze vonden dat we niet genoeg deden voor hun kind. Maar het contact over en weer tussen de scholen blijft inderdaad bestaan. Ik heb van de leerling die vorig jaar vertrok ook een volledig en uitgebreid verslag gemaakt en zelfs opgeschreven dat ik vooral even een telefonisch gesprek zou willen met de leerkracht die hem in de klas zou krijgen, maar nooit meer iets van gehoord. Overigens zou hij blijven zitten in één en op aandringen van de ouders hebben ze hem in groep 2 geplaatst. Het schijnt (van horen zeggen he?) dat hij het wel gewoon kan. Dus ik vraag me af wat ik ermee bereik weer zo'n volledig rapport in te vullen.. :(
    haha dat van het inschrijven en uitschrijven is wel een leuk gegeven, die zal ik eens even duidelijk maken aan mijn directeur :) Jammer dat hij nog niet leerplichtig is....
     
  17. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Er zijn altijd ouders die blijven schoolhoppen. En op gegeven moment ben je wel leerplichtig....
    Succes in ieder geval.
     
  18. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Het komt er in ieder geval op neer dat je niet op 2 scholen tegelijk ingeschreven kunt staan .dat is in ieder het verhaal dat ik van onze iber altijd hoor
     
  19. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Mag ik een verzoek doen?! Willen jullie niet (steeds) vragen hoe het gaat etc. Ik heb momenteel moeite genoeg met mezelf en wil graag positief proberen te blijven denken. Mensen stellen zoveel vragen nu, hoe het komt, of ik enig idee heb hoe lang het gaat duren, hoe lang ik medicijnen moet slikken, oppas wordt geregeld voor de dagen dat ik alleen ben etc....Ik snap dat iedereen het heel goed bedoelt en dat is ook heel lief, maar liever even mij dan aan de zijkant laten liggen. Ik laat af en toe wel weten hoe het met me gaat en wil voor de rest gewoon mee proberen te blijven kletsen!

    Knuffel,
    Debby
     
  20. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Deb heel goed van je dat je het aangeeft!
    Dikke knuffel!
     

Share This Page