Gelukkig snapt mijn vriend eindelijk dat ik gewoon wat meer bevestiging nodig heb dan een ander, hij heeft die bevestiging alleen niet nodig. We proberen nou een gewone echo zonder geslachtsbepaling te krijgen, dat geslacht zien we wel met de 20 weken echo. Ben benieuwd of dat kan!
hallo dames SOw had even 7 pagina's bij te lezen pffff hihi Hoe gat het hier met iedereen? @obstipatie volkoren granen eten helpt het wat makkelijker te maken. ik drink bijvoorbeeld een glas lauw water voor het eten dat maakt het makkelijker @echo hier afgelopen vrijdag een echo gehad en alles was goed. groot en beweeglijk kindje. mooie hartslag en.........er is bevestigd dat ik het af en toe al voel. de placenta ligt aan de achterkant en baarmoeder ligt vrij onder de oppervlakte van de buikt. toen ze met dopler naar hartje gingen luisteren duwde ukkie dit weg en dat hoorde je op de dopler maar voelde het ook echt als plopjes dus dat is een fijn gevoel. @werk van man. Sow...stijgerbouw is niet niks en idd lange dag en gevaarlijk....pfffff........moet er niet aan denken @extra echo als je dat wilt en bent onder behandeling bij vk krijg je die dan niet? ik hoef hier maar te bellen en kan komen ook als ik ongerust ben ofzo. @operatie die is overmorgen en ben toch erg zenuwachtig nu. Heb op school vandaag veel moeten regelen ivm vertraging die ik oploop net thuis en nu aan het hw beginnen en nog koken.........bleg heb geen puf meer! @geslacht we weten voor 80 wat het word maar wachtten volgende week maandag en vrijdag even af voor zekerheid hihi @bi vk zei tegen me dat je een band bij de prenetal kan kopen (a 40) voor het steuenen van buik en rug en het verlichten van de pijn. evt kijken of het vergoed kan worden via zorgverzekeraar anders?! @moederdag zijn er dames verwend? Hier wel Het blijft een rare dag. Toch moeder maar ook niet. en vl wilde me toch een moederdag idee geven dus heb een boek gekregen wta ik graag wilde hebben, bos bloemen en zijn gaan uit eten. tussendoor ontbijten bij mijn ma en smiddags naar schoonmoeder en daar tussenin nog verjaardag van kindje van mijn broertje en meteen mijn petekindje gezien die de dag toch wat makkelijker maakte (hij is 7 weken na Casper* geboren en we zien hem beetje als ons kindje, hij is zo lief, vrolijk en knuffelig) @trek hebben jullie al "rare" dingen waar jullie zin in hebben of een bepaalde voorkeur voor het een of ander? hier nog niet echt alleen zure dingen hebben voorkeur hihi. Er was nog iemand waar ik op wilde reageren maar weet het niet meer......grrrr.....even terug lezen hihi Groetjes
@jess: geeft niet hoor, maar dan kan jij je kindje al snel voelen! @Dani: wat leuk dat jij jullie kindje ook al voelt, lijkt me heel bijzonder! In het ziekenhuis altijd wel, maar weet niet hoe dat bij de verloskundige zit. Maar het is niet standaard in ieder geval. Heel veel succes met je operatie, kan me voorstellen dat je er tegenop ziet! Wat leuk dat jullie al vrijwel zeker zijn over wat het wordt, lijkt me extra leuk, ook voor het kopen van spulletjes en dan kan je je kindje ook vast noemen zoals hij/zij gaat heten! Wat leuk dat je vriend je zo verwend heeft, welk boek heb je gekregen? Wat fijn dat je neefje zo eigen voelt, heb ik met mijn oude oppaskindjes, zij worden ook onze bruidsmeisjes! Heb nog geen rare dingen qua eten, maar komt misschien nog haha.
@ dani lijkt me ook een moeilijke dag voor jou meid knuf! En ook al is je zoontje niet meer op deze aarde je bent wel degelijk zijn moeder! Je hebt hem toch bijna 24 weken gedragen en gebaard! Dus jij moet zeker niet vergeten worden ! @maantje ohh akelig van je man zeg! En nu? Kan hij niet afzeggen? @suus balen meid dat je niet helemaal op een lijn ligt met je man! Snap zeker na jou ( en mijn) traject dat je graag extra bevestiging wilt! Kun je ook niet vragen of je vaker naar het zkh mag voor controle toevallig?
@ dani hmmm als het bij jou al kan met 13 weken zou het bij nij zeker koeten kunnen toch met 14,5 week? En vooral omdat mijn kindje nu al 9cm is zo groot als mijn vuist.. Ik ga er gewoon op blijven letten ! Voel het alleen af en toe als ik me er echt op focus! Dus als het stil is en lekker in bed lig overdag.. Dan kom ik ook echt tot rust..
@Bbibi: als volgende week dinsdag blijkt dat ik naar een verloskundig kan, dan ben ik klaar in het ziekenhuis en kan niet bij beide onder behandeling blijven (verzekeringstechnisch moet ik eerst klaar zijn in het ziekenhuis voordat ik naar een verloskundige kan en dan kan ik daarna dus niet ook in het ziekenhuis onder behandeling blijven). Dan is het het verloskundigenbureau dat bepaald hoe vaak ik voor een echo mag komen, hopelijk nemen ze mijn onzekerheid serieus.
@susanlilian Dank je. Het is idd heel raar om het dit x al zo vroeg te kunnen voelen. bij casper pas rond de 16/17 weken en dan was het heel licht. Het boek dat ik heb gekregen is van Joseph Oubelkas. Het 1e boek 400 brieven aan mijn moeder had ik al uitgelezen en er is nu afgelopen week deel 2 van uitgekomen Gezondheid, liefde en vrijheid. Zeker aanraders daar het waargebeurd is. Vandaag tussen 14 en 15 uur bellen hoe laat ik morgen mag......pfff....zenuwen gieren door mijn lijf, nu al. Waarom krijg je geen gedeelde zorg? zh en vk heb ik ook namelijk.......! Geeft een minder beladen gevoel. @bbibi dank je wel. gelukkig helpt petekindje van 18 maanden er wel goed bij. Echt een vrolijk mannetje hihi. Voelen kan zeker met 14,5 als de placenta aan de achterkant ligt (zoals bij mij) ik voel soms van die plopje rond de schaamstreek dan rechts, dan links heel lichtjes wel nog. ben benieuwd wanneer het van de buitenkant te voelen is voor vl. Blijft iets bijzonders vind ik...ongelooflijk dat van iets niet zichtbaar met het oog naar iets kan groeien en gaan met alles erop en eraan....bijzonder! @vandaag hier dingen regelen voor school, hw voorwerken, school van 12 tot 17u en spullen voor morgen klaar maken.....pfff....Na plaatsen van cerclage rustig aan doen, niet meer tillen, geen sex meer, geen ligbad en kan tot 1 week na operatie licht bloed verliezen......brrrrr.....Ben benieuwd...krijg een algehele narcose. Wat is jullie planning voor vandaag? Groetjes
Spannend dani! Morgen is het zover Toch? Lijkt me zoooo eng! Zwanger en narcose! Poehhh wil daar niet aan denken sterkte meissie! En succes vandaag nog met je drukke dagje school!
@bbibi dank je. ja morgenvroeg moet ik me ergens melden en dan gaan ze cerclage plaatsen. ze wilde eerst ruggenprik en roesje doen maar ze kon niet garanderen dat ik niks voelde / mee kreeg. dus vroeg of het kwaad kon om volnarcose te krijgen en dat was geen probleem gelukkig. Wil er niks van voelen of horen heb ik 1x eerder gehad met een plaatselijke verdoving en daarna 3 maanden nachtmerries gehad blegh.....! Dat ook gezegd en daarop zei ze dat het niet goed was voor kindje als ik stress, nachtmerries of zoiets had dus dan maar vol narcose. gevolg kan wel zijn dat ik nachtje moet blijven maar ligt aan hoe ik me voel en hoe het gaat. Dus blij dat vandaag nog even wat drukker is hihi toch beetje afleiding. Jij nog plannen vandaag?
Pffff jeetje spannend hoor meid! Nee stress is natuurlijk ook niet goed! Hopelijk gaat je dagje snel, en morgen NOG veel sneller meid! Hier lekker rust dagje! Heeeelijk
@bbibi morgen zal ik veel slapen van de narcose denk ik, iig suf zijn hihi dus morgen is zo om voor mij. gelukkig heb ik donderdag en vrijdag ook vrij gekregen van school dan kan ik ook goed rusten en herstellen. Heb al boeken gehaald, dvds en natuurlijk kan ik dan leren voor toetsen
@dani: waargebeurde verhalen trekken mij ook erg, lijken me erg bijzondere boeken! Hopelijk mag je morgen op tijd, dan heb je het maar gehad en daarna lekker in alle rust herstellen, heel veel sterkte en succes, ook na de operatie! Volgens de verloskundige kan ik daar pas starten als ze alles in het ziekenhuis afgesloten hebben, anders kunnen zij de kosten niet declareren bij de verzekering zei ze. Maar dat is dus niet zo? Lijkt mij ook wel heel fijn om bij allebei te blijven/gaan, maar volgens de verloskundige kan dat dus niet. Blijf anders denk ik liever nog in het ziekenhuis, daar kan ik vast wel vaker voor een echo komen. Zal het volgende week eens vragen. Hier geen plannen vandaag, lekker rustig aan. Vanmorgen kwamen ze van de ophaaldienst de MvM bussen ophalen, maar nou ben ik de laatste vergeten erbij te doen... Zou ik die de volgende keer er gewoon bij kunnen doen als extra bus? Zo stom dat ik deze vergeten ben, maar ze waren vroeger dan verwacht en we waren net wakker, die laatste stond nog in de wc... Nou ja, gebeurt vast wel eens vaker.
@Susannelilian ik moet morgenvroeg om 7u melden in het ziekenhuis dus ben benieuwd. Als toch pas in de middag naar huis en met beetje pech nachtje daar blijven dus even afwachtten. Ja hier is gedeelde zorg of zoiets dat houd in dat de gyn hoofdverantwoordelijk is en vk extra echo's en controles doet ook voor mijn eigen gevoel. De boeken zijn ook erg goed en fijn en lezen "makkelijk" weg. Moet je maar eens googlen gaat om een 24 jarige jongen die jaren onterecht vast heeft gezeten in een marokaanse gevangenis en hoe het daar aan toe gaat en hoe het gegaan is en nu het 2e boek gaat over hoe hij is vrijgelaten en hoe zijn leven nu is enz. Ja wat betreft de MvM bussen dat zal zeker wel eens voorkomen dus gewoon volgende week een extra mee geven hihi. Geniet van je rustig dagje
@dani: heel veel succes morgen, zal duimen dat alles goed gaat voor je! Durfde het eigenlijk niet te vragen omdat je het vast al vertelt hebt (misschien zelfs al wel vaker), maar ga het toch doen: waarom/waarvoor word jij eigenlijk geopereerd? Sorry hoor, maar ben altijd al een zeef en nu helemaal! Fijn dat je zoveel echo's krijgt, is inderdaad goed voor het vertrouwen. Zal eens kijken naar de boeken. Geef die extra MvM bus inderdaad volgende week wel mee. Nog een paar weken en dan zit het er alweer op, kijk ernaar uit haha.
Ik krijg een cerclage geplaats bij de baarmoedermond zodat een vroeggeboorte grotendeels verkomen kan worden. Een garantie is het echter nooit. Maar eens even googlen. Na de operatie plat liggen, rustig aan doen, niet tillen, kan bloed verliezen, niet in bad wel douchen liefst zittend en geen sex meer tot na einde zwangerscgap. Grote kans dat ik toch met 24 weken plat kom tot aan het einde. Maar alles voor de uk net als de vorige x. Ik ga nu naar bedje proberen wat te slapen. Fijne avond nog iedereen en tot morgen avond
dani heel veel sterkte en s6 meid. je doet t voor een goed doel en hpelijk blijft deze kleine gewoon lekker zitten tot na de 38 week!! Ik heb ook gedeelde zorg. heb toevallig vandaag gevraagd hoe of wat. Maar dat komt omdat de vk bij het zh in zit. direct bij gynecealogi de gyn blijft inderdaad eindverantwoordelijk en ze hebben elke week overleg over de patienten. als er iets is ga je terug naar je gyn en met 30 week krijg je weer een echo bij de gyn. overigens krijg ik bij de vk ook steeds echo's. het is alleen geen op zich staand praktijk en dat is mischien het verschil? We hebben hier ook een vk praktijk, maar daar zit ik dus niet bij. * Placenta, die van mij ligt ook voor, toch herken ik de bewegingen van de andere 3 en weet ik dat t de kleine is. Bbibi heb de uitgebreide echo gehad inderdaad en alles zag er goed uit voor wat ze konden zien! Een erg beweeglijk kindje hebben we vandaag weer controle gehad, ben bijna een kilo gegroeid. wordt er bij jullie ook op gewicht gelet? Tevens weet ik nu helaas welke bacterie ik heb en dat is de streptokokbacterie. Hoewel de gyn vind dat ik me geen zorgen maak doe ik t toch. wordt niet vrolijk van de verhalen die ik her en der lees. later in de zw word ik nogmaals gecontroleerd op de bacterie, maar denk dat ik er op ga staan om bij de bevalling preventief ab krijg...
Mamajanneke dat wordt voor jou dan dus zeker in het zkh bevallen ? Meestal krijg je net voor de bevalling een ab kuurtje en dan tijdens de bevalling! Dan moet het goed komen! Fijn dat ze er achter zijn gekomen ! En wat fijn te horen dat de uitgebreide echo ook helemaal goed was ! Hebben ze al een vermoeden wat het wordt? Dani heel veel succes vandaag meid! Hopelijk is zo alles achter de rug! Suus weer een nachtje dichterbij je echo hihi