oktober 2006 mama's

Discussion in 'De mama's' started by rachel22, Oct 29, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @silly spannend hoor als ie nu ook zo goed zwemt dan heeft ie zo zijn diploma.

    @misspuma ja dat speel goed weet wat he hihi hier ook heel veel heb 2 kisten waar het in zit en elke avond ligt het overal.

    jippie joepie :thumup: :D :D rene heeft er weer een kiesje bij. hij was al wat jammerig de laatste 2 dagen dus de boos doener is nu te voorschijn gekomen.
     
  2. Gina

    Gina Fanatiek lid

    Dec 20, 2005
    1,755
    0
    0
    @Misspuma, dat kastje met die mandjes had je toch al een paar maanden geleden gekocht bij Praxis. Of is het toen niet gelukt?

    @Claudia, mooie foto van je kids!

    @Silly, wat goed dat je zoontje opmag voor zijn diploma B. Ze kunnen vaak meer dan je denkt.

    @Tweety, joepie Rene een kies erbij.

    @Jacoba, Nona is ook zo verkouden. Wij hebben ook al vaak gestoomd.

    @Setteke, dus het schiet nu aardig op bij jullie. Heerlijk. Kun je straks weer lekker douchen.

    Hier is het druk, druk, druk
    Vanochtend Nona om 7.45 uur naar KDV gebracht. Met mijn zoontje moest ik om 8.15 uur in het ziekenhuis zijn (orthoptist), mijn dochter ook maar even meegenomen. Om 8.45 uur was ik weer thuis. De kinderen snel naar school gebracht. Mijn eigen boterhammen gesmeerd en om 9.30 uur ben ik gaan werken tot 14.15. Een uurtje voor mezelf gehad en de kinderen weer gehaald van school.
    Even spelen, Nona weer halen, koken, kinderen douchen........pff was mijn man maar weer thuis!

    Ik heb het ook heel moeilijk gehad vandaag. Het is 8 dagen voor mijn 37e verjaardag. Mijn broer is 8 dagen voordat hij 37 werd overleden (nu bijna 2,5 jaar geleden). Dus ik ga hem nu overleven in leeftijd en dat is heel erg raar. Ik heb alweer de nodige tranen gelaten vandaag. Dus ook daarom zou ik graag willen dat mijn mannetje weer thuis was. :cry:

    Ik had mijn man trouwens net aan de telefoon. Hij is flink inkopen aan het doen voor het sinterklaasfeest (de Dollar staat zeer gunstig!)

    Tot later :(
     
  3. jacoba

    jacoba Fanatiek lid

    Mar 6, 2006
    3,436
    0
    0
    tollebeek
    Goede morgen

    @Gina: lieve lieve Gina heel veel sterkte de komende dagen.
    Ik kan goed begrijpen dat je nu je man nodig hebt.
    Maar stort hier je hart maar leeg als je het even niet ziet zitten.
    Ik ben in gedachten bij je.

    @Tweety rene ook al kiesjes Martina heeft alleen haar voortanden
    Ze gaat niet zo snel :)

    @MissPuma Is dat dat kastje met die gekleurde mandjes .
    Want die ga ik vandaag halen voor op de slaapkamer van de meiden.

    @Silly wat goed zeg dat hij op mag voor zijn B diploma :thumup:
    En idd meer vertrouwen hebben ;) :)

    @setteke wat zul jij blij zijn als je lekker thuis kan gaan badderen.
    Oja we willen wel foto's zien :p
    Want ikke is niet nieuwschierig :^o

    @Claudia wat een leuke foto zeg ze staan er echt leuk op.
    Leuk zeg dat de kinderen lekker verwend zijn .

    wat een somber weertje zeg het mottert hier echt niks aan.
    Dat word vanmiddag gezellig ganzebord spelen met de kinderen.

    Ik kon het niet laten maar heb mn kerstdorpje al uit de kelder gehaald en neergezet.
    Vanmiddag even een nieuwe sneeuwdeken halen en kijken of ik nog wat leuks zie :p
    Als het klaar is maak ik wel foto's

    Gister op ouderavond geweest alles gaat prima op school .
    Alleen ze zegt heel snel dat kan ik niet en dat weet ik niet.
    Terwijl ze het wel weet want thuis heeft ze hele verhalen.
    Maar als de juf het vraagt is het ik weet het niet :(
    Nou ja mischien is ze een beetje verlegen om in de kring wat te vertellen.
     
  4. Yentl

    Yentl Fanatiek lid

    Aug 30, 2006
    2,445
    0
    0
    Culemborg
    Goedemorgen meiden,

    Zo lekker een dagje vrij,de auto is naar de garage dat gaat weer geld kosten helaas :cry: Vanmiddag moeten er ook nog 2 nieuwe banden onder hoop dat de kosten en beetje meevallen in deze toch al dure maand :(
    Het slapen gaat redelijk de afgelopen 2 nachten heeft hij het tot een uurtje of 4 uit gehouden in zijn eigen bed.

    @Jacoba,Gezellig hoor dat je je kerstdorp alweer opgezocht hebt,ik heb ook alweer takken met lichtjes staan!Hihi kan iik niet weet ik niet,Yentl heeft ook zo'n fase op school gehad.
    @Gina,He meid wat vervelend kan me indenken dat je er nu een rot gevoel over hebt.Maar zoals Jacoba al schrijft je kan hier altijd je hart luchten meid Sterkte!Idd lekker dan dat de dollar gunsytig staat,de kids worden dus lekker verwend met Sinterklaas :)
    @Tweety,Zo Rene er weer een keisje bij!Hier bliojft de stand op 6 ondanks de nodoge vieze zuure luiers :rolleyes: Gezellig hoor Bowlen,veel plezier vrijdag.
    @Silly,Wat goed van je zoontje dat hij door mag voor B diploma!Ja Vince heeft opzich goed geslapen maar op een gegeven moment dan wil hij niet meer in zijn eigen bedje.We gaan wel vooruit het schommelt nu zo tussen 4 en 6 uur dat hij wakker wordt.
    @Setteke,Gelukkig dat je badkamer bijna klaar is!Tymen weer aan de beterende hand,goed zo!
    @Misspuma,Druk bezig geweest met soppen!Vandaag is het mijn sopdag :rolleyes: En wat vond Keano van zijn kadoo?
    @Iedereen,Thanx voor het compliment over de foto nu maar hopen dat de kerstkaart ook leuk wordt.

    Nou ik ga snel weer even verden met schoonmaken kom straks nog wel langs.

    Liefs,Claudia
     
  5. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @ gina meid veel sterkte en je kan bij ond je hart leeg gooien al s je dat wilt hoor.

    @ setteke o lekker thuis badderen he nog ff en we willen idd foto's zien hoor.

    @jacoba hier is het ook somber bleeeee. leuk he de kerst haha heb al tegenmijn man gezegt dat ie de vissen weg moet halen alleen weten we ff niet waar we ze moeten zetten.
     
  6. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @claudia o jee dat zijn altijd van die leuke dingen in een dure maand.
     
  7. jacoba

    jacoba Fanatiek lid

    Mar 6, 2006
    3,436
    0
    0
    tollebeek
    @Claudia Hoop voor je dat de kosten meevallen van de auto .
    Gelukkig gaat het slapen beter nu maar hopen dat hij ook in zijn eigen bed blijft volhouden.
    Wij hadden vannacht ook een loge in ons bed.
    Dan komt ze aan lopen met haar beer duwt ons aan de kant en ze ronkt weer verder :)

    @Tweety Ik heb ons aquarium ook weg moeten zetten staat nu achter in de kamer.

    Martina denkt dat ze door de spijlen van de box heen kan .
    Dan duwt ze haar benen er door en dan zit ze vast :)
    Maffe meid is het ook ;)
     
  8. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    zo net een mailtje naar nuby gestuurd heb vorige week een beker gekocht met zo'n rietje en zag dat er een ander rietje in zat als de beker die ik al had? vond ik vrij vreemd had op een andere site al gelezen dat er andere rietjes waren gekomen maar op hun site zie ik niets over de rietjes die verschillen dus ben benieuwd of ik nu een oude of nieuwe beker heb gekocht.
     
  9. Silly

    Silly Fanatiek lid

    Oct 24, 2005
    1,537
    0
    0
    @Gina, sterkte meid.Wat vreselijk je broer op zo'n jonge leeftijd te moeten missen. Mijn moeder zou 2e kerstdag 60 jaar geworden zijn. Dus ook voor mij weer zware kerstdagen :cry: .

    @tweety,kan je niet helpen want heb niet zo'n beker met een rietje. Heb voor hard bekertje van difrax gekocht wat zo'n pakje drinken inkan. Quinn kan al goed uit een rietje drinken dus dat gaat prima zo.

    @Jacoba, Wat zijn ze toch vindingrijk die kinders. En als ze vast zit zeker niet meer terug kunnen en dan de hele buurt bij elkaar schreeuwen.Dat doet Quinn dus als 'm iets niet lukt. Echteen driftig baasje soms.

    @misspuma, heb van die plastic opbergboxen van curver. Als alles op bed ligt al het speelgoed erin gooien, deksel erop en ...... opgeruimd!

    Heb Quinn net op bed gelegd maar zo te horen wil meneer niet slapen. Maar eigenlijk haalt hij het net niet zonder tussenslaapje tot 19.00 uur.
    Hij is altijd erg moeilijk zo tussen 17.30 en 19.00. Leg hem soms wel eerder op bed maar meestal haal ik dat niet.

    Silly
     
  10. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Hallo meiden!

    @ Tweety, nou, hoe gaat het maatje 5? Die heb ik ook voor de nacht, maar ik ga binnenkort helemaal over. Ik vind de 4+ wat te strak zitten. Gefeliciteerd met Rene zijn kiesje. Tymen zijn tweede zit er ook aan te komen! Steeds van die lekker zure luiers, waarbij het natuurlijk langs de luier lekt... :rolleyes:

    @ Jacoba, ach, arme Martina! Wij hebben de verkoudheid net weer achter de rug! Mooi dat het zo goed gaat op school! Tymen zit ook geregeld vast tussen de spijlen van de box. Way een maffe kinderen hebben we toch! ;)

    @ Silly, wat goed van je oudste! Je mag echt wel trots op hem zijn! Is Quinn nog even gaan slapen?

    @ Misspuma, haha, dat ze zo kunnen slapen he? Ik had dat kastje gezien bij de Praxis, maar ik dacht dat je dat al eens eerder gehaald had?

    @ Gina, meid wat zul jij het druk hebben! Veel succes hoor, de komende tijd! Sterkte met je verdriet om je broer meid! Tja, zo zit er toch nog een voordeel aan dat je man in Amerika zit, goedkope kadootjes!

    @ Claudia, en, was het een dure grap met je auto? Fijn dat Vince weer wat beter slaapt. Kom je ook weer een beetje aan je rust toe!

    YES! De douche is klaar! Het is zo mooi geworden! Nu nog tot vrijdag geduld, dan mag ik het schoonmaken en dan mogen we douchen! Eindelijk, ik heb er zo'n zin in! Verder alles prima! Foto's komen als ik het schoon heb en de kraan op de wastafel zit. De kraan van de wasbak was er nog niet, nu zit er een tijdelijke kraan op. Zal nog wel een week of twee duren, maar geeft niet, we kunnen ons redden!
     
  11. MissPuma

    MissPuma Fanatiek lid

    Dec 29, 2005
    4,389
    0
    0
    Goede avond meiden,

    @ Tweety: Joepie weer een kiesje voor rene goed hoor! Ben benieuwd naar de reactie op je mail van Nuby laat je het ons even weten?

    @ Gina: Ja, klopt toen had ik dat kastje ook gezien bij de Praxis maar helaas waren we toen te laat. Nu ben ik er zodra ik het in het krantje zag staan om gegaan en niet voor niks want ze hadden het gelukkig nog. Druk zo in je eentje hé meissie.
    Ach meissie wat vervelend dat je je nu op dit moment zo rot voel, ik ben in gedachte bij je sterkte!

    @ Jacoba: En hadden ze het kasje nog? Ik vind het heerlijk lekker veel opbergruimte. Ja ben benieuwd naar foto's van je kerstdorp je bent er in ieder geval lekker op tijd bij haha! Ik vond dat vroeger ook eng hoor om op school in de belangstelling te staan en dat komt allemaal wel goed hoor.
    HaHa die Martina denken dat ze door de spijlen van de box kan, Keano doet dat soms ook dan houdt hij aan de bovenkant vast en stopt zijn voeten dan door de spijlen met resultaat dat meneer niet meer terug kan haha. En dan komt mama de reddende engel :rolleyes: ;).

    @ Yentl: Dus de nachten gaan zo te lezen nog niet zo super best, als hij vanaf 4 uur als niet meer in zijn eigen bedje wil liggen...sterkte meissie.

    @ Silly: Dus Quinn slaapt meestal nog even in de na-middag, tot hoelaat slaapt hij 's middags?

    @ Setteke: Joepie de douche klaar :D :D! Ik ben benieuwd naar foto's van jullie nieuwe douche! Ja klopt we wilden dat kastje een paar maanden geleden als halen bij de Praxis maar toen waren we helaas te laat, nu gelukkig niet ben er gelijk om gereden.

    Zo meiden Keano zijn kast is in elkaar gezet en ik heb hem ingeruimd heerlijk zo een opgeruimd huis, struikel je tenminste niet over het speelgoed haha.
    Verder rustig aan gedaan vandaag. Vanmorgen een kleurplaat gekleurd samen met Keano, deze moest je dan zo vouwen en knippen totdat je een schoen had. Nu gaan we deze morgen naar de bakker brengen en dan als het goed is doet Piet er iets in...we zullen zien haha!
    Toen ik Keano vanavond op bed had gelegd en mijn omdraaide om weg te lopen ging meneer pats boem in bed zitten en daarna gelijk staan en gillen dat hij deed :rolleyes: heb hem weer terug gelegd en tot 3x aan toe kon ik het weer overnieuw doen. Uiteindelijk is hij in slaap gevallen, gek mannetje af en toe.
    Morgen werken van 8.00-15.00 en vrijdag ook van 7.30-14.30 en dan het weekend lekker vrij.

    Liefs, misspuma
     
  12. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @misspuma gek jochie heb jij lijkt rene we doet dat ook wel eens. als ik wat heb gehoord laat ik het weten. lekker weekeind vrij ik helaas niet. :cry:

    @setteke nou hij was nog nat grrrrrr. snap er echt niks van het is echt een nacht plasser geloof ik hihi. o lekker zeg dat de douche klaar is jammer van je kraan maar ja dat kan je wel ff missen je kan nu douche das het belangrijkste.

    vanmorgen was rene heel drukin de weer. meneertje houd van schuiven en klimmen zie de foto maar hij had zijn speelgoedkis naar de keuken geduwd. ook gaat ie nu steeds meer lopen leuk joh nu soms ook uit zich zelf vanaf de tafel als we hem roepen komt ie aan ge waggeld haha lachen joh.
     
  13. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    hier de foto

    [​IMG]
     
  14. MissPuma

    MissPuma Fanatiek lid

    Dec 29, 2005
    4,389
    0
    0
    @ Tweety: Alvast werkse voor het weekend! Wat een super leuke foto die rene overal op klimmen en al lopen wowie knap hoor!

    Liefs, misspuma
     
  15. Yentl

    Yentl Fanatiek lid

    Aug 30, 2006
    2,445
    0
    0
    Culemborg
    Hoi Meiden,

    Nou mijn auto is weer als nieuw :) Kosten :200 euries maar ja hij doet het weer perfect!

    @Tweety,Leuke foto van Rene,Vince vindt dat klimmen ook helemaal geweldig.Vince heeft nog maat 4 en he nu ook 2 pakken mt 5.Hier ook vaak dat het net langs zijn romper loopt maar das alleen als hij van die lekkere zure luiers heeft,met plassen geen last.
    @Misspuma,Idd opgeruimd staat netjes :) Ik heb hier ook allemaal curver boxen,roze voor Yentl aqua voor vince ;) Zo te lezen hebben jullie lekker geknutseld!
    @Setteke,Heerlijk meid dat je douche klaar is laat het maar snel vrijdag worden.
    @Silly,Vince redt het soms ook niet en dan valt hij rond half 6 in slaap niet ideaal maar hij is dan met geen stok wakker te krijgen.
    @Jacoba,Hihi,die Martina misschien oefent ze voor sterkste deumes van nedereland ;)
    Vince zit ook regelmatig klem maar die maakt het nog spannender hij duwt zijn been erdoor en draait vervolgens op zijn buik :rolleyes:

    Zo Vanmiddag mijn hele keuken van onder tot boven gesopt,Pff wat een spullen passen er toch in.Gelijk maar opruiming gehouden,alle borden en bekers waar stukjes afwaren weg gedaan,en wat een ruimte heb ik nu!(en een excuus om weer te gaan shoppen ;) )
    Morgen 3 uurtjes werken en dan teamoverleg,Vrijdag 2 uurtjes werken en om 11 uur moeten we met Vince bij de kinderarts op controle.

    Nou meiden duik snel nog even onder de douche en dan mijn bedje in,heb weer ff een paar boeken bij de bieb gehaald.

    Liefs,Claudia
     
  16. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    goedemorgen meiden

    heb een reactie van nuby gekregen er zijn dus weer nieuwe drinktrietjes/systeemen en de oud kan je niet meer kopen krijg nu een nieuwe beker opgestuurd methet nieuwste stusteem erin. nou daar ben ik dus wel blij mee. heb ik weer een beker extra hihi.

    @claudia o je kan weer lekker rijden in de tuut. kost ff wat maar dan is ie weer nieuw. je ben lekker aan de sop geweest hihi. altijd een goed excuus om weer te gaan shoppen he. ;)
     
  17. MissPuma

    MissPuma Fanatiek lid

    Dec 29, 2005
    4,389
    0
    0
    Goede avond meiden,

    @ Tweety: Fijn dat je een nieuwe beker krijgt, heb er toch 2 voor de prijs van 1 :).

    @ Claudia: Ow heerlijk een opgeruimde keuken, moet zo af en toe gebeuren want een mens kan heel wat sparen hé. Nou succes met shoppen haha.

    Vandaag weer een dagje gewerkt, morgen nog een dagje en dan het weekend lekker vrij. Vandaag eigenlijk alles rustig hierzo geweest dus weinig te melden.

    Liefs, misspuma
     
  18. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @misspuma en hoe was de vergadering ? kom er net achter dat wij er ook een hadden vanmiddag ben ik helemaal vergeten. idd 2 voor de prijs van 1
     
  19. MissPuma

    MissPuma Fanatiek lid

    Dec 29, 2005
    4,389
    0
    0
    @ Tweety: Claudia had vandaag vergadering ik had het dinsdag en ach het ging wel hoor, beetje saai...maar ja dat is gewoonlijk met vergaderen haha!

    Liefs, misspuma
     
  20. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @misspuma o foutje haha niet goed opgelet. nou weer ff babyboom kijken
     

Share This Page