Oktober 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by sofieke, Jan 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sofieke

    sofieke Bekend lid

    Dec 11, 2006
    650
    0
    0
    Gelderland
    @ Avalon, ja het wordt nog heel druk, maar dan gaat de tijd ook lekker voorbij en zit ik niet steeds te piekeren over wat ik al dan niet voel! ;)
    Maar de schoonfamilie en heel wat vrienden wonen allemaal in de buurt dus die komen maar al te graag helpen. Maar het valt allemaal wel mee want het is een huis van nog geen 5j oud dus we hebben buiten wat schilderwerk niet veel te doen. En na de verhuis rond 15 augustus blijf ik gewoon thuis en ga genieten van onze nieuwe huisje tot we daar met z.n drietjes kunnen gaan wonen.

    Is ook zo een mooie streek met al die fruitbomen. Gaat een hele verademing zijn van de drukte van amsterdam naar de betuwe!
     
  2. martine

    martine Bekend lid

    Nov 23, 2006
    673
    0
    0
    Fijn, weer een hoop mooie berichten!

    Weet niet meer wie het schreef maar dat is ook balen zeg zo vlak voor je trouwdag :(


    Hier alles ok, gister verjaardag vriend geviert, was wel leuk want hij dacht dat er niemand kwam, maar had zijn moeder opgehaald en mn vader was er ook. Had hele kamer met helium ballonnen versiert. gelukkig was ie blij met zn cadeau (fiets).

    Ik begin ook vaker de baby te voelen :D (althans dat denk ik) voel inderdaad een soort kriebeltjes en soms plopjes, vaak aan de zelfde kant.
     
  3. @ martine... dat is bij mijn schoonzus getrouwd..
    gelukkig kunnen ze nu wel dingen regelen.. maar ja.. weet je.. ze zijn gewoon in je huis geweest!
    dat vindt ik nog het ergste!

    x
     
  4. Chrisje79

    Chrisje79 Fanatiek lid

    Oct 10, 2006
    1,193
    0
    0
    :confused: asjemenou :confused:
    Misschien oliedom van mij, maar ik heb iets ontdekt net... Ik heb van mezelf best wel een diepe navel (niet een dopje zeg maar) en toen ik net keek, was 't al bijna geen gaatje meer... Hebben al meer van jullie dit? Hmm... is best een logisch gevolg natuurlijk als je buik groeit, maar 't was best ff vreemd...

    Liefs Chris
     
  5. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    Oct 31, 2006
    1,882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Ja, die van mij is ook minder diep, gaat ie daarna uitpuilen!
     
  6. Chrisje79

    Chrisje79 Fanatiek lid

    Oct 10, 2006
    1,193
    0
    0
    Nee toch? :confused:
    Gebeurt dat ook als je van jezelf een diepe navel hebt? Ik dacht dat dat alleen gebeurde bij van die navels die er al "op" liggen zeg maar.... Haha, wat een muts ben ik ook.... We krijgen dus een plopnavel.... :)

    Chris
     
  7. missyess

    missyess Bekend lid

    @Astrid en Avalon:
    Jan koning schijnt wel heel aardig te zijn ja! Mijn vriendin werkt bij hem in Ochten. Wat is de wereld dan klein he!

    @Xenas:
    Verschrikkelijk dat er is ingebroken bij je schoonzus. Bah, dat vind ik altijd zo erg! Helemaal de trouwringen!

    @Chrisje:
    Even je hyves gespot! Staan er ook foto's van jezelf op?

    Vandaag zijn voor de laatste keer de MvM flessen opgehaald! Zal wel wennen zijn om niet meer in een pot te plassen, hihi. Ik heb inmiddels ook alle cadeautjes gehad, serviesje en fotolijstje.
    Vandaag is ook mijn vriend jarig, hebben wij onze hond precies een jaar en ben ik 16 weken. Allemaal kleine mijlpaaltjes.
     
  8. Doris

    Doris Fanatiek lid

    Oct 26, 2006
    1,197
    0
    0
    hihi, heb meteen mijn navel even geinspecteerd :)
    Nog geen verandering te zien, maar nu moet ook ook zggen dat die van mij errug diep is 8)
    Ik hou het in de gaten haha :D
     
  9. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    Oct 31, 2006
    1,882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Die van mij is ook errug diep, maar als ie met 16wk al zo veranderd is, ben ik idd bang dat ie gaat ploppen. Maakt mij niet uit.......
     
  10. Chrisje79

    Chrisje79 Fanatiek lid

    Oct 10, 2006
    1,193
    0
    0
    Hé Missyess! Van harte gefeliciteerd met je vriend en je mooie mijlpalen! Heerlijk die dingetjes toch! "Het zijn de kleine dingen die het doen"!

    Hmm... volgens mij staan er wel foto's van mijzelf op, maar gisteren zag ik dat ik onbewust een keer één en ander gescheiden heb (foto's alleen voor vrienden en voor iedereen zeg maar). Zal het eens ff overzetten! Heb heel vlug jouw hyves ook ff gezien! Haha, toppie zeg, die echo als foto! Ik vond het baby on board icoontje wel grappig, dus die heb ik er ff opgezet!

    Haha Doris, hou het maar in de gaten! Mijn navel "was" ook heel diep... Ik word er altijd een beetje naar van als Rogier aan mijn navel zit (hij krijgt dan ook een tik over de vingers ;) ), maar ik moet altijd best wel goed poetsen onder de douche om mijn naveltje schoon te krijgen (allemachtig wat een verhaal, haha), maar nu.... kom er makkelijk bij, hihi!

    liefs Chris
     
  11. Heeey!

    Ik heb gisteren de laaste flessen neergezet (bij mij worden ze in de flat opgehaald)
    ook ik heb het serviesje gehad!
    leuk he!
    Gefeliciteerd met je vriend en je 16 weken!
     
  12. Andrea mv Ryan

    Andrea mv Ryan Fanatiek lid

    Dec 31, 2006
    1,052
    0
    0
    Groepsleidster kinderopvang
    Noord-Brabant
    Floortje -> 1 Oktober – 1ste – Verrassing
    Doris -> (25) 1 Oktober – 1ste - ..
    Appeltje (29) -> 2 Oktober – 1ste - ..
    Liedel (24) -> 3 Oktober – 1ste - ..
    Murizzz1 (..) -> 4 Oktober – 2de - ..
    Ready (30) -> 6 Oktober - .. - ..
    Annn (26) -> 8 Oktober - .. - ..
    Klieke (28 ) -> 8 Oktober – 3de - ..
    Martine (25) -> 8 Oktober - .. - ..
    Elvira (28 ) -> 9 Oktober - .. - ..
    Andrea (29) -> 10 Oktober – 2de - Verrassing
    Maartje06 (29) -> 10 Oktober – 1 ste - Verrassing
    Jetteke (34) -> 11 Oktober - .. - ..
    Misoh (29) -> 11 Oktober - 1e - Verrassing
    Nynke (29) -> 11 Oktober – 3de - ..
    Salsabine (32) -> 12 Oktober - .. - ..
    Divanaatje (30) -> 13 Oktober - .. - ..
    Anz (25) -> 14 Oktober - .. - ..
    Mariekebalm (25) -> 14 Oktober – 1ste - Meisje
    Denisse (..) -> 14 oktober – 1ste - ..
    Anne36 (36) -> 17 Oktober – 1ste - ..
    Avalon1972 (35) -> 18 Oktober - .. - ..
    Bolletje (..) -> 18 Oktober - .. - ..
    Missyess (24) -> 19 Oktober - .. - ..
    Jotim30 (32) -> 20 Oktober – 3de - ..
    Kissflower (19) -> 20 Oktober - .. - ..
    Rastagirl (..) -> 20 Oktober - .. - ..
    Xenas81 (25) -> 20 oktober – 1ste - ..
    Pol (..) -> 20 Oktober – 1ste - Verrassing
    Lievebeesje (36) -> 22 Oktober – 4de - Verrassing
    Smeetje -> (33) 28 Oktober – 2de - ..
    Marianne30 (32) -> 29 Oktober – 3de - ..
    Lvdwerf (31) -> 30 Oktober – 1ste - Geheim
    Choco (28 ) -> 2 November - ..
     
  13. Andrea mv Ryan

    Andrea mv Ryan Fanatiek lid

    Dec 31, 2006
    1,052
    0
    0
    Groepsleidster kinderopvang
    Noord-Brabant
    Misoh, ik heb het voor je aangepast. ;)
     
  14. marianne30

    marianne30 Actief lid

    Jul 18, 2005
    370
    0
    0
    kornhorn (groningen)
    Zo ben ik ook weer, gisteren echo gehad het was in 1 woord geweldig. Alles zat erop en eraan en het was al 14cm groot. Het zwaaide en het ging duimen, smolt gewoon helemaal wat was ik blij zeg, kan nu pas gaan genieten van me zwschap. We hebben het op dvd meegekregen ennne we weten wat het word :D Ik ben zo blij

    gr Marianne
     
  15. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    Chrisje79 – haha bij het lezen van je berichtje ben ik gelijk mijn navel maar eens gaan inspecteren, heb nog steeds diep gat. Dus hier ook nog geen plopper :)


    Vandaag mijn proefdrukken binnen gehad van de geboortekaartjes die ik had besteld, ohhh dit is zo leuk. Nu ik ze echt heb gezien weet ik ook gelijk welke het gaat worden.
    Hebben jullie trouwens al andere eetverslavingen, ik eet me hier suf aan vanille ijs met aardbeien, waterijsjes, optimel drink en brood. Heb heerlijk genoten van mijn vrije dagen, maar heb wel gemerkt dat ik ze echt wel nodig had na de punctie. Had toch wel last van mijn buik hoor als ik wat tilde of even iets teveel tegelijk deed.
     
  16. ElviraR

    ElviraR VIP lid

    Oct 28, 2005
    5,134
    0
    0
    Ik spring ook even binnen. Heb het zo vreselijk druk dat ik het allemaal niet kan bijhouden.
    Fijn dat het goed met jullie allemaal gaat.
    Hier gaat het ook prima. Buik groeit goed en we hebben vorige week het hartje weer mogen horen. Blijft bijzonder!
    Ik ben jaloers op de meiden die hun frummel al voelen. Kan niet wachten tot het zover is!
    Woe over 3 wkn hebben we de 20 wkn echo (met 21 wkn dus) Ben heel benieuwd. Hoop allereerst natuurlijk dat alles goed is! Maar ben daarna ook wel benieuwd naar het geslacht!

    Oh ja, ook mijn navel is al een stuk minder diep...Vrees ook voor een plopnavel hihi Ach ja, heb het er heeeeel graag voor over!

    Trustuhh
     
  17. Jotim30

    Jotim30 Fanatiek lid

    Goedemorgen

    Heb gisteren nog 2 echo's gepland
    De screeningecho op 12 juni en op 2 juni een pretecho.
    kadobon krijg ik opgestuurd mijn mannetje is volgende week jarig en dan krijgt hij die. 4d echo van een half uur met 8 foto's en een dvd.
    Kan haast niet wachten. We zullen dan wel weten wat het wordt kan ik eindelijk aan de kamer beginnen.

    Vandaag alweer 16 weken. Gaat hard. Heb gisteren nog met me vk overlegt wanneer de babykamer klaar moet zijn met 35 weken moet alles in orde zijn.
     
  18. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    @Jotim30 - ik begin ook pas met het kamertje zodra ik weet wat het wordt. Vind het toch wel leuk om het een echte jongens of meisjes kamer te maken.
     
  19. Jotim30

    Jotim30 Fanatiek lid

    goedemorgen anne

    Ja wij ook al hebben we de kleuren al bepaald.
    Mag ik jou meteen iets vragen jij hebt een beebiesite.
    Kan je de naam aanpassen nadat de beeb is geboren is.
     
  20. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    Dec 5, 2006
    2,143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    Goedemorgen allemaal,

    Wat een positieve berichten weer allemaal! Heerlijk om te lezen. Ik merk dat ik dit een hele rare periode vind. Tot 12 weken heb ik twee echo's, een ziekenhuisopname en twee VK bezoeken gehad en vanaf dat moment is het stil geworden en heb ik 14 mei pas weer de eerste afspraken. Ik voel ons kindje ook nog niet, dus het enige waar ik aan merk dat ik zwanger ben is mijn dikker wordende buik en mijn zieke gestel. Het maakt me best wel onzeker merk ik. Ik ben als de dood dat straks toch blijkt dat er iets niet goed is.

    Ik heb een verslaving en dat is Nutella! Jaren niet gegeten en nu.....de potten vliegen er doorheen! :oops:
    Verder wisselt het per week. De ene keer borrelnootjes, dan weer stroopwafelijs, dan weer fruit, enz, enz. Manlief wordt er gek van volgens mij.

    Ik ga zo ook eens even naar mijn navel kijken. Ben benieuwd. De mijne is normaal heel diep en eerlijk gezegd heb ik geen idee hoe hij er nu uit ziet.
    Fijn weekend allemaal!
    Maartje
     

Share This Page