Oktober 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by sofieke, Jan 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    Dec 5, 2006
    2,143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    Agenda


    Ready -> 14 Mei 20 Weken echo
    Sofieke -> 15 Mei 20 Weken echo
    Lievebeesje -> 15 Mei Gyn (14.00 uur)
    Marianne30 -> 15 Mei VK
    Stay Funny -> 15 Mei 20 Weken echo
    Smeetje -> 16 Mei VK (10.30 uur)
    Doris -> 18 Mei 20 Weken echo (12.45 uur)
    Martine -> 21 Mei 20 Weken echo (8.30 uur)
    Bolletje -> 21 Mei VK (9.30 uur)
    Murizzz1 -> 21 Mei 20 Weken echo
    Pjetje -> 21 Mei Pretecho
    Xenas81 -> 22 Mei VK
    Mariekebalm -> 23 Mei 20 Weken echo
    Lvdwerf -> 23 Mei VK
    Andrea mv Ryan -> 24 Mei 20 Weken echo (11.40 uur)
    Klieke -> 24 Mei VK (19.30 uur)
    Liedel -> 24 Mei 20 Weken echo (8.30 uur)
    Denisse -> 24 Mei VK
    Nijnie -> 24 mei 20 Weken echo
    Misoh -> 25 Mei 20 Weken echo
    Astrid85 -> 25 Mei VK
    Choco-> 29 Mei Echo (9.10 uur)
    Xenas81 -> 29 Mei 20 Weken echo (10.00 uur)
    Missyess -> 29 Mei VK
    Chrisje79 -> 29 Mei VK
    Ready -> 29 Mei VK
    Floortje -> 29 Mei VK
    Nica -> 29 Mei 20 Weken echo
    Nynke -> 30 Mei 20 Weken echo
    ElviraR -> 30 Mei 20 Weken echo (14.00 uur)
    Bolletje -> 30 Mei 20 Weken echo (19.00 uur)
    Divanaatje -> 30 Mei 20 Weken echo (21.30 uur)
    Nijnie -> 30 mei VK
    Jetteke -> 31 Mei 20 Weken echo
    Andrea mv Ryan -> 31 Mei VK
    Klieke -> 31 Mei Pretecho
    Nica -> 31 Mei VK

    Jotim30 -> 2 Juni Pretecho
    Denisse -> 5 Juni 20 Weken echo
    Missyess -> 5 Juni 20 Weken echo
    Kissflower -> 5 Juni VK
    Martine -> 5 Juni Pretecho (21.00 uur)
    Chrisje79 -> 6 Juni 20 Weken echo (8.30 uur)
    Avalon1972 -> 6 Juni 20 Weken echo (11.00 uur)
    Anne36 -> 7 Juni 20 Weken echo (13.10 uur)
    Irene -> 7 Juni VK & 20 Weken echo
    Maris -> 8 Juni 20 Weken echo
    Nynke -> 9 Juni VK
    Pjetje -> 11 Juni 20 Weken echo
    Avalon1972 -> 11 Juni VK (20.00 uur)
    Jotim30 -> 12 Juni 20 Weken echo
    Doris -> 12 Juni VK
    Astrid85 -> 13 Juni 20 Weken echo
    Maartje06 -> 13 juni VK
    Marianne30 -> 14 Juni 20 Weken echo
    Kissflower -> 14 juni 20 Weken echo (12.15 uur)
    Anne36 -> 20 Juni VK (8.30 uur)
     
  2. Irene

    Irene Fanatiek lid

    Dec 1, 2006
    1,034
    0
    0
    Laura, meis wat vervelend voor je. Doe maar lekker rustig aan hoor en pas heel goed op jezelf. Met de baby zal het vast wel goedgaan ja, die zorgt echt wel voor zichzelf en daar heb jij waarschijnlijk wat onder te lijden nu. Maar uiteindelijk is het het allemaal waard. Ik hoop dat het snel beter gaat met je!
    Met mij gaat alles prima, ik vind het allemaal steeds leuker en echter worden en ik geniet volop van alles. Kan niet wachten om weer de winkels in te duiken en allemaal leuke spulletjes in te slaan! Ik heb alleen last van erge hoofdpijn de laatste dagen, echt niet normaal meer lijkt wel migraine en het stopt maar niet. Hopelijk ben ik daar weer snel vanaf, want echt een pretje is het niet. Maar ik heb het er allemaal voor over hoor, als het maar goed gaat met mijn beeb!
     
  3. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Laura wat vervelend zeg. Probeer, wat Maartje ook al zij, wel te drinken. Eten is nu niet zo belangrijk drinken wel. Al is het drinken dat je eigenlijk niet "mag"toch gewoon doen. Vocht is vocht op dit moment. Heel vel sterkte ermee.

    Meiden met echo's en vk/gyn afspraken veel plezier en laat even horen hoe het was.
     
  4. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Maartje en Chrisje: wat lastig dat een uitje jullie zoveel energie kost en dat jullie gelijk weer moeten spugen. Het lichaam geeft dus duidelijk an dat het teveel is. Jammer dat ze dat niet op een andere manier kan doen. Ik hoop dat jullie snel goed opknappen. En anders kon je hier maar lekker klagen.
    @Maartje: wat een week heb je achter de rug zeg. Ik hoop dat het hier bij blijft.
     
  5. Chrisje79

    Chrisje79 Fanatiek lid

    Oct 10, 2006
    1,193
    0
    0
    Hè getver Laura! Rustig aan doen hoor! En waag er anders toch ff een bezoekje aan de ha aan! Daar is 'ie voor! En inderdaad goed drinken! Hoop dat je snel opknapt!

    Irene, naar he die hoofdpijn! Heb vanochtend ook weer 2 paracetamolletjes ingenomen... Gelukkig ben ik dan vaak wel voor de rest van de (werk)dag vanaf!

    Anne, hoop dat ze er snel iets aan kunnen doen! Is ook niks als je niet op of om kan! Hou je ons op de hoogte wat er uit je bloedonderzoek komt!

    Je hebt gelijk Nynke, 't lichaam geeft idd aan dat 't teveel is... Helaas ben ik van nature nogal een rauwdauwer ( ;) ) en ik kan me dan ook moeilijk neerleggen bij het feit dat RUST gewoon ff het beste is! Maar ja, alles voor onze kleine frummel!

    Liefs Chris
     
  6. kaykekay

    kaykekay Actief lid

    May 6, 2007
    126
    0
    0
    huisvrouw
    roosendaal
    hoi hoi
    ik word ook oktober mama
    ik heb al 3 kinderen maar oktober zat er nog niet bij
    groetjes cathy
     
  7. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    Dec 5, 2006
    2,143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    @Cathy; gefeliciteerd met je zwangerschap! Leuk dat je hier ook mee komt kletsen!

    @Chrisje; ik ben dus normaal ook geen stilzitter en heb er dan ook de grootste moeite mee! Ik plan nu niet meer dan een afspraakje per dag. Vandaag is dat een bezoekje aan mijn zwangere vriendin.

    @Nynke; het is ook lastig en vooral frustrerend! Maarja, we moeten ons er maar bij neerleggen! Enne...ik hoop ook dat het hier bij blijft! :rolleyes:
     
  8. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    @Cathy: welkom bij de oktober mama's. Gaat alles naar wens met de zwangerschap?
     
  9. lvdwerf

    lvdwerf Bekend lid

    Jan 16, 2007
    744
    0
    0
    Office manager
    Hoenderloo
    Hoi dames,

    Misschien wel een goed idee om ff de ha wat urine te brengen om te checken of ik niet uitgedroogd raak. Ik denk dat ik nu de laatste weken steeds op een liter per dag zit, niet veel meer. Dus dat is in ieder geval aan de krappe kant. Ik heb ook vrijwel continu koppijn en ik ben bang dat dat er ook mee te maken heeft.
    Ik had de ha al gebeld en die verwees me na alles wat ik had gezegd alleen door naar een diëtist, daar kan ik dus pas volgende week terecht. Maar ik kan natuurlijk wel even de assistente bellen of ik morgen even wat urine langs kan brengen om te controleren op uitdroging.

    Bedankt voor jullie reacties!

    Liefs Laura
     
  10. Jotim30

    Jotim30 Fanatiek lid

    @ maartje mijn Hubbie is 33 geworden was wel gezellig maar niet te druk. Ik ben toch ook blij als ik me bed in kan. Doe je nu weer een beetje rutig aan want je hebt weer genoeg aan je hoofd lees ik wel. Als je iets leuks wilt of zo kan je altijid bij mij terecht hoor. Het is ook me hobby.

    @kaykekay welkom hier gezellig dat je ook mee komt kletsen

    @ lvdwerf, als je op je hand het velletje pakt en samen knijpt en het blijft niet staan ben je nog niet aan het uitdrogen. Blijft het wel staan of trekt het langzaam weg dan moet je echt de HA informeren.


    zo ik weer verder nog even de droger en de was.
     
  11. annn

    annn Actief lid

    Jan 5, 2007
    199
    0
    0
    zwolle
    iemand op zijn site een geluidsfragment van de hartslag van de baby?!?!?
    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
     
  12. lievebeesje

    lievebeesje Actief lid

    Jan 4, 2007
    454
    0
    0
    friesland
    we zijn bij de gyn geweest vandaag en alles gaat supergoed met de baby ook kregen we een echo hij zij is zo mooi en ligt precies op schema :D :D
     
  13. Doris

    Doris Fanatiek lid

    Oct 26, 2006
    1,197
    0
    0
    Jullie zijn wel aan het kwakkelen hier zeg met zn allen! Ik hoop er voorlopig nog niet over mee te kunnen praten ;)
    Hopelijk knappen jullie allemaal snel op en kunnen jullie volop genieten!

    En durf nee te zeggen, het gaat nu tenstotte op jullie en jullie beebjes 8)

    Allemaal RUSTIG aan! (doe ik ook ;) )

    Nog even een vraagje, weten jullie of je het kraampakket apart van de kraamzorg aan moet vragen bij je verzekeraar? De kraamzorg heb ik geregeld, maar weet niet of ik het kraampakket nu nog apart moet bestellen of dat dat nu automatisch gaat...

    Groetjes Doris
     
  14. Chrisje79

    Chrisje79 Fanatiek lid

    Oct 10, 2006
    1,193
    0
    0
    Hoi Doris!
    Ik zou daar toch even een belletje aan wagen bij je zorgverzekeraar... Ik geloof dat bij mijn verzekeraar een standaard kraampakket verzorgd wordt. Ik zit bij VGZ....

    Liefs Chris
     
  15. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    @Doris – ik heb mijn aanvraag voor kraamhulp online gedaan en ik kon aangeven of ik een kraampakket wilde hebben. Ik zit ook bij het VGZ, je krijgt hem hier niet standaard.
     
  16. Ready

    Ready Actief lid

    Oct 31, 2006
    265
    0
    0
    @ Maartje 06:

    Respect hoor, dat jij op iedereen reageert. Ben ik helaas niet zo goed in, maar jij hebt volgens mij ook je rust wel verdiend, na zo'n weekend. Heftig!

    @ Laura:

    Pff, dat klinkt niet leuk zo'n zwangerschap. Volgens mij kun je uitdroging bij mensen zien doordat als je de hand van je bovenkant van je hand oppakt, dat ie pas heel langzaam weer "inzakt". Verder heb ik niet veel tips. Misschien kan je proberen drankjes te drinken (als dat wel lukt) met veel calorieen en voedingstoffen, zoals milkshakes met roomijs en fruit? Krijg je in ieder geval zuivel en vitamientjes binnen, en veel calorieen!

    @ iedereen, bedankt voor de felicitaties. Ben nog steeds erg happy. Vanavond de film nog ff kijken met mijn moeder en oma.
     
  17. hoi meiden!

    het is hier lekker vertoeven hoor,... maar kwa weer denk ik hetzelfde als in nederland!

    sinds vanmiddag weer ontzettende hoofdpijn, ga zomteen ook maar even een paracetemolletje innemen!

    en lekker chillen op de bank met een paar 'Wij's'
     
  18. Stay Funny

    Stay Funny Bekend lid

    Feb 6, 2007
    529
    0
    0
    Middelburg
    Sorry maar ben niet zo goed in op iedereen reageren!

    @ Appeltje gefeliciteerd met de nieuwe man in je leven =)

    @ Maartje06 & Ready wat een goed nieuws zeg dat alles goed was met de 20 weken echo! gefeliciteerd!

    Had vandaag ook 20 weken echo, gelukkig was alles goed!
    we hebben wat fototjes meegekregen en van de week krijgen we een cdrom thuis!
    ons kleintje wilde alleen niet laten weten wat t zou worden..

    maar na een half uurtje zoeken heeft ze ons kunnen vertellen dat we een meisje krijgen!

    groetjes Stephanie
     
  19. Doris

    Doris Fanatiek lid

    Oct 26, 2006
    1,197
    0
    0
    Bedankt voor jullie antwoorden, zal er voor de zekerheid nog even achteraan!

    @ Stephanie: Gefeliciteerd met jullie meisje!!!!


    Groetjes Doris
     
  20. Doris

    Doris Fanatiek lid

    Oct 26, 2006
    1,197
    0
    0
    Floortje (..) -> 1 Oktober – 1ste – Verrassing
    Stay Funny (20) 1 oktober - .. – Meisje
    Doris -> (25) 1 Oktober – 1ste - ..
    Appeltje (29) -> 2 Oktober – 1ste – Jongen
    Liedel (24) -> 3 Oktober – 1ste - ..
    Murizzz1 (..) -> 4 Oktober – 2de - ..
    Ready (30) -> 6 Oktober – 1ste – Verrassing
    Nijnie (28 ) -> 6 Oktober – 1ste - ..
    Annn (26) -> 8 Oktober - .. - ..
    Klieke (28 ) -> 8 Oktober – 3de - ..
    Martine (25) -> 8 Oktober - .. - ..
    Elvira (28 ) -> 9 Oktober - .. - ..
    Andrea (29) -> 10 Oktober – 2de - Verrassing
    Maartje06 (29) -> 10 Oktober – 1ste - Verrassing
    Jetteke (34) -> 11 Oktober - .. - ..
    Misoh (29) -> 11 Oktober – 1ste - Verrassing
    Nynke (29) -> 11 Oktober – 3de - ..
    Salsabine (32) -> 12 Oktober - .. - ..
    Divanaatje (30) -> 13 Oktober - .. - ..
    NiCa (31) -> 13 Oktober – 2de -..
    Anz (25) -> 14 Oktober - .. - ..
    Mariekebalm (25) -> 14 Oktober – 1ste – Meisje
    Kirstenyana (21) -> 14 Oktober – 2de – Jongen
    Denisse (..) -> 14 oktober – 1ste - ..
    Lolli (..) -> 14 Oktober – 1ste - Verrassing
    Anne36 (36) -> 17 Oktober – 1ste - ..
    Avalon1972 (35) -> 18 Oktober - .. - ..
    Bolletje (..) -> 18 Oktober – 2de - Verrassing
    Missyess (24) -> 19 Oktober - .. - ..
    Jotim30 (32) -> 20 Oktober – 3de - ..
    Kissflower (19) -> 20 Oktober - .. - ..
    Rastagirl (..) -> 20 Oktober - .. - ..
    Xenas81 (25) -> 20 oktober – 1ste - ..
    Pol (..) -> 20 Oktober – 1ste – Verrassing
    Pjetje (27) -> 21 Oktober – 3de - ..
    Lievebeesje (36) -> 22 Oktober – 4de – Verrassing
    Maris (30) -> 24 Oktober – 1ste - ..
    Irene (..) -> 24 Oktober - .. - Verrassing
    Smeetje -> (33) 28 Oktober – 2de - Verrassing
    Marianne30 (32) -> 29 Oktober – 3de - ..
    Lvdwerf (31) -> 30 Oktober – 1ste – Geheim
    Astrid85 (21) -> 30 Oktober – 1ste – ..
    Choco (28 ) -> 2 November – 1ste - ..

    2 Meisjes
    2 Jongens
    11 "Verrassingen"
    1 Geheim
     

Share This Page