goedeavond dames. Ze hebben gezegd dat ze het niet in de gaten gaan houden want het is gelukkig geen afwijking van het hartje. Het enigste wat echt zekerheid geeft op een kindje van Down zou ik een vlokkentest of vruchtwater punctie moeten ondergaan. Maar de kans is zo aanwezig dat het dan weer misgaat met de zwangerschap is me oo kte groot. En we zouden ons meisje toch niet weg laten halen omdat ze Down heeft. Verder is ze overigens wel helemaal gezond. Veel liefs Annika
Gelukkig dat voor de rest alles wel in orde is, Annika, ook met het hartje van de baby. Maar weet je wat ik echt geen stijl vindt is dat je even fijn gerustgesteld zou zijn wanneer je zou zien dat het vlekje weg was (want dat was toch de opzet van deze vervolg afspraak?) en nu sturen ze je heel lomp weer weg. Wat is het voor moeite, om even te kijken als je er toch al bent. Dat je die punctie niet gaat doen snap ik heel goed. Ik zou ook niks riskeren.
Ik zag net de tip van marije over geboorte kaartjes, heb net 3 proefkaartjes besteld, terwijl ik eigenlijk al een keus had gemaakt.... Verder wil ik een soort geboortesuikers/bedankjes iemand nog iedeeen? Ben op het moment erg emo hoort er vast bij... heb van die momenten dat het allemaal tot me door dringt dat ik over 4 maanden met een kleintje loop en dan lopen de tranen over mijn wangen. LIEFS nony
Het zit je echt niet mee heh Annika Ik las dat er bij de september mama's al een babytje is geboren met 26 weken en ik geloof 5 dagen. Volgens mij ging alles wel goed met de baby. Ik bak nooit geen biefstuk meer . Was voor mannetje biefstuk aan het bakken en toen ik hem omdraaide viel hij van de vork af heel veel boter op mijn hand en heb nu loszittend vel en doet echt kei veel pijn. Onder de kraan houden lukt niet is veel te pijnlijk . Iemand nog tips?
AU! Geen tips, maar ik had het een keertje met de strijkijzer die gevallen was op mijn hand en toen ben ik toch uiteindelijk naar de dokterspost gegaan. Daar hebben ze flamazine zalf erop gedaan, en dat hielp wel erg goed. Annika: dat ze je zo in het onzekere laten, is toch echt achterlijk. Je was daar toch niet voor niets! Wat een eikels! Bianca: Heb je je kamertje al? Truus: En bij wie waren ze nou eerder? Bij jou of bij Bianca? Allwoman: Hoe was het bij de tandarts? Susanna: Hier was het ook niet veel soeps met het weer. Misschien dat het zondag weer wat beter wordt. Hier gaat het goed. De kleine had ik gisteravond en vanochtend niet gevoeld, en maakte me best zorgen. Gelukkig begon ze rond een uur of 10 weer lekker te bewegen. En ze is nu nog bezig...haha.. Verder net behang gekocht voor de babykamer. A.s. zaterdag gaan we maar eens serieus aan de slag. Dan is de babykamer hopelijk klaar voordat ik op vakantie ga, eind juli... Groetjes Lotte
hoi hoi meiden. Allwomen hoe is t met je kiespijn? Meid ga anders naar de dokter. Dit is ook niet goed zo hoor. Rolia, sorry heb je verjaardag gemist. Alsnog van harte gefeliciteerd. Annika, ben blij voor je dat je meidje toch gezond blijkt. Uhm nou zag ik nog dat er meningen werden gegeven over stokke. Ik vind de kinderwagen niet mooi. (mijn mening) Maar de kinderstoel. Die houten. Die vind ik wel erg mooi. Ischa, getsie meid. Ook naar de dokter meid. Allwomen meenemen. Sterkte dr mee. Lotte, ja we hebben allebei de kamer binnen. Die van mij was dr eerder dan die van bianca. Ongeveer 1.5 uur later ofzo denk ik. Ik vind die van mij helemaal super. Lekker fleurig zo. Alleen mijn klamboe is een dikke tegenvaller. Was dr namelijk helemaal van overtuigd dat we een rode zouden hebben. Nu blijkt dat de bovenste punt oranje is. En ik heb helemaal niks met oranje.... Nou dus als dr nog iemand met me ruilen wil ofzo. Het is er een van jollein. kostte 39.95 geloof ik. Hij is dus al uit de verpakking,. Zal straks even de foto's plaatsen van ons kamertje.
Honing heb ik helaas niet in huis anders had ik dat wel geprobeerd. Ga nog even lauw warm water proberen.
tja, kan t altijd proberen. Hopen dat er niet al te gekke dingen voor jou dr opstaan ischa. Misschien ook eens op www.omaweetraad.com kijken. Jeej zit wel erg vaak reclame te maken...Heb dr geen aandelen hoor ofzo.
Is ook een idee maar worden er niet veel aangeboden. Ach joh ik heb al 2 andere merken op het oog die ik ook erg goed vind en veel positieve verhalen over hoor. Maar bedankt voor de tip!
Ischa, manlief naar de avondapotheek sturen(of zelf gaan!) en biogaze halen. dat is gaas met een vettige eucalyptusachtige zalf erop, dat werkt écht heel goed!(wel ff lappie eroverheen, anders wordt alles vet!) sterkte!
Ischa, Auw, Brandwonden zijn erg pijnlijk! Maar toch wordt er altijd gezegd: "eerst water, de rest komt later" Verder kan ik niks bedenken... Lotte, waar woon jij? Hier was het weer echt zomers. Truus, bedankt! Ik ben benieuwd naar je kamertje. Jammer van de klamboe.
Truus echt heel leuk dat witte! Ziet er gezellig uit. Voor jou en anderen....ik ben 1.74 lang en alle commodes die ik vind hier zijn zo ongeveer 90 cm hoog. Dat lijkt me zo laag!! Hoe hoog zijn die van jullie??? Ik zoek me echt rot hier, maar amerikaanse vrouwen zijn kleiner.
Truus, super mooi! Prachtige kleuren met dat lime. De kinderwagen is ook mooi. Susanna, ik heb eigenlijk geen idee hoe hoog onze commode is. Ik zal wel even opmeten
Ooh ik had geen idee wanneer het klaar moest staan. Er zit zo'n lange levertijd op de babykamer. Ze komen het brengen in week 32 (als het allemaal goed gaat) en dan ben ik 30 weken zwanger maar wel op vakantie denk ik... Nou ja ze brengen het en zetten het gelijk in elkaar dus dan ben ik klaar Ik zorg wel dat het wiegje klaar is....... Leuk he als die kleintjes zo druk zijn