Kiezeltje! Joehoe! Zet hem op meid. Ik denk aan je. MamaK, wat een mooi ventje, jullie Jamal. Wat voor mengelmoesje is hij? Cindy, die taart....jummie! Fijn dat t zo leuk was. Als er hier ooit nog een komt, doen we ook een kraamfeest. Wat doet jouw man voor werk, dat jullie in Rusland wonen? Maxie, lekker verder genieten meid!
kiezeltje ik hoop dat het door is gaan zetten en je nu druk bezig bent of dat je kleine er is. triessie bij jou al iets? hier nog niks te bekenen alleen last van mijn buik gewoon de banden die het gewicht zat zijn denk. ik wil ook wel hoor ben het nou ook wel zat en 28ste wil mik eigenlijk wel al bevallen zijn ben dan zelf jarig maar denk dat ik pech ga hebben.
[ Het kraamfeest was grandioos. Alles was zooo goed verzorgd en iedereen is gekomen die we hadden verwacht. Onze beide dochters zijn gruwlijk verwend. Zal zo nog even een foto van de taart in het album plaatsen want die was meesterlijk mooi en lekker. Vanmorgen ook een verassing in de zondagskrant. Daar stond Marit met foto en tekst....geen idee wie dat heeft gedaan....misschien de VK? Vanmorgen is manlief vertrokken...slik,...slik....dat was effe moeilijk. Maargoed...dat wisten we van te voren....[/quote] mooie taart zeg en balen dat je man weer weg moest ook al weet je het blijft niet leuk hopenlijk gaan de weken snel en worden jullie weer snel herenigd.
Om 8:15 was ik vanmorgen in het ziekenhuis bij de VLK ... Nog geen baby! Maar werd weer gestript en dit keer had ik +- 3cm ontsluiting en me baarmoedermond is nu wel week aan het worden. Heb gister wel me slijmprop verloren en verlies nu weer beetje bloed met slijm door strippen. Vandaag deed het wel zeer! Maar ze zeggen dat strippen zeer moet doen anders werkt het niet. Nou ik heb nu echt last van me onder rug en last van harde buiken. Ik hoop dat het dit keer wel doorzet, maar heb er een hard hoofd in de kleine heeft het gewoon te goed in mijn buik ... HELAAS
KIEZELTJE EN DREAMI3J en alle andere rommelende dames ZET EM OP!!!!! en alle nieuwe mama's gefeliciteerd!!!!!! hier gaat alles super! Merk wel dat ik nu zeer weinig tijd heb om het forum bij te houden... Maar ik denk wel aan jullie hoor
nee meis die kleine gaat gewoon komen. lekker ontspannen nu een bad/ douche nemen filmpje op de bank. ik ga voor je duimen meis.
vandaag wel even moeilijke dag mijn man heeft er vandaag gewoon even moeite mee dat ons kindje nog niet komt. hij word een beetje maf van alle mensen die mij wel met rust laten maar hem niet keer op keer word er gevraagt en of oo je bent dus er is nog niks pffff hij word dat echt een beetje zat en dat kan ik me heeeeeeeel goed voorstellen. ik voel me zo machteloos omdat ik hem niet kan troosten ja door de baby te laten komen maar daar heb ik dan weer geen invloed op. het is hier dus een beetje een dagje. ben benieuwd naar kiezeltje
ooh spannend kiezeltje en dreami hoop dat het nu gaat zetten voor je ik mag morgen naar ziekenhuis om te strippen.... ben het ook wel beu nu hoor.. maar goed.. nog maar even geduld hebben..
Kiezeltje; wat fijn zeg...tenminste, dat we je vandaag verder niet op het forum hebben gezien zie ik maar als een zeeeer positief teken! Dreami; gaat de goede kant op meid...rustig aan is die kleine een weg naar buiten aan het maken bij je... Chris; morgen dus strippen, hoop dat het goed aanslaat en je geduld niet al te lang op de proef wordt gesteld! Titus; herkenbaar...mijn man vindt het ook erug lastig op het moment...en ik vind dat zelf ook dus we kunnen elkaar niet altijd opbeuren op het moment maar het volgende moment zijn we weer idioot aan het doen en aan het fantaseren....een knuffel doet altijd wonderen Hier wederom lekker rustig...kleine beweegt op het moment veel en drukt veelvuldig richting beneden (weet dus wel de weg hihi)...geen gerommel meer gehad sinds gistermiddag/avond....jammer! Wij willen ook graag snel bevallen omdat mijn zusje de 2e is uitgerekend en ik zou het fijn vinden wanneer we niet op dezelfde dag bevallen, liefst een paar dagen ertussen...
nou ben zelf dus de 28 jarig mijn vader 2 nov en mijn moeder 13 nou hoop ik niet om door te lopen tot 13 nov maar het kan allemaal wel 13 nov ben ik prezies 42 weken. ik wil nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. sorry maar ben het echt zat weet dat ik nog geen 40 wk ben maar toch. moet pas do weer naar de vk
Hallo allemaal, Heb hier even niet meer gepost, maar wil iedereen van harte feliciteren met hun fantastische kindjes! De jongens zijn aardig in de minderheid zie ik! En wat heb ik toch een hoop leuke namen voorbij zien komen! De meiden die nu met de laatste loodjes zitten of bezig zijn: HEEL VEEL STERKTE! Ik hoop dat jullie snel jullie kindjes mogen verwelkomen!
Heb van 12 tot half 3 op me bed liggen lezen en proberen te slapen... in ieder geval uitgerust! Weer een mega klodder bloederig slijm verloren en flinke harde buiken gehad. Denk ook wel ff in die 2uur wat ween te hebben gehad waren gemene pijnlijke steken nu is het weer ff rustig maar heb nog wel last van me rug. Me man heeft net het hele huis voor de kleine klaar gemaakt,.. dus is nu super de luxe schoon!
Laten we het hopen ik word er helemaal gek van die voorween en me lekkere zeurende hormonen. En mijn man is er ook nie veilig want ik maak problemen om de kleinste dingen *Schaam Schaam* Dat heb ik net wel een beetje gemerkt maar hij is geloof ik wel snel moe... voel nu niks meer! Hahaha nou dat niet echt.. hij had het beloofd en ik zei voor de grap als ik die jongen was zou ik ook niet in een zwijnenstal willen komen Dus ging hij het huis schoonmaken!
http://www.waat.nl/uit-het-leven-gegrep ... erwachting dit is wat mijn zus over mijn schrijft. hihihihi