Oktober 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by patrien, Jan 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Imoan

    Imoan Actief lid

    Feb 11, 2009
    124
    0
    0
    Gelderland
    Hello allemaal!

    Nou, kben helemaal happy! Khad gisteren dienst (werk als ok-assistent) en we gingen een operatie doen met de gynaecoloog. Die hoorde dat ik zwanger was, hij bood me aan om een echo te doen! En ik kon natuurlijk geen nee zeggen, het was echt zo bijzonder, prachtig om te zien dat het hartje al klopt en er een beginnetje is gemaakt met de armpjes en beentjes. Geweldig!

    @ discussie over huisdieren, ik kan niet begrijpen dat je na 8 maanden je kat al weer weg doet, misschien beter na moeten denken van tevoren?

    @ Daantje, kvind het echt heel vervelend voor je wat je is overkomen, maar het is niet echt netjes om de naam van de gynaecoloog op internet te noemen. Dat kan z'n carierre heel erg beschadigen, snap dat je dat waarschijnlijk weining doet nu, na wat je hebt meegemaakt, maar hij is zo wel erg kwetsbaar. Hopelijk begrijp je wat ik bedoel. En ik zeg het helemaal niet om je aan te vallen hoor! Ik zou ook woedend zijn in jouw plaats!

    @ Mama van Jordy, kheb dat ook met het tandenpoetsen, sta nu elke ochtend te kokhalzen en soms moet ik er dan van overgeven, bleh!

    @ werken na de bevalling, ik werk nu 36 uur, denk dat ik 24 uur ga werken. Zou wel minder willen, maar t gaat me dan niet meer lukken om m;n kennis op peil te houden.

    @ combinatietest, we hadden gisteren counselingsgesprek bij de vk, en we hebben nadien toch maar besloten om het niet te doen!
     
  2. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    @roos: meis maak je niet druk. Het komt wel goed. Tuurlijk kunnen er dingen fout gaan, maar dat is zo nihiel. Gewoon lekker genieten van je zwangerschap hoor.
     
  3. Aylin16

    Aylin16 Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,660
    0
    0
    Ik heb het bij de zwangerschap van mijn dochter ook niet gedaan. Ik was te laat me aanmelden en had geen zin om eerst een uur te rijden naar een ander centrum waar het wel kon. Ik ben ook niet echt het type ervoor. Zonder cursus heb ik de bevalling prima gedaan zei de verloskundige en gynaecoloog ;)
     
  4. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    zoooooooo dames na een half uur bijlezen... haha ben ik weer up to date;) hahahaha

    pfoe heftige discussie aan de gang over huisdieren...maar er is al genoeg over gezegd vind ik :)

    over de combinatietest, heb ik het ook over gehad met vriendlief.. ( ja toch.. heb ik toch gezegd... of toch vergeten...hmm nu al zwagerschapsdementie? hahaha) maar goed, ik was in iedergeval van plan om het neit te doen, wij hebben zo iets niet in de familie zitten en het heeft voor mij geen meerwaarde om als het kindje het syndroom van down heeft, het van te voren te weten.

    ik hou van die kotsmisselijke spuug en moe makende kleine wurm! hahaha

    hier dus zo wat elke ochten spugen, enja ook meestal bij het tandenpoetsen.. ik heb dan ook altijd zo veel slijm...? jullie ook?

    verder nu af en toe wat krampjes in mn buik.. lijkt wel wat op ongesteldheids krampjes.. maar is meestal wel weer snel over.. gelukkig.

    owja ik wil denk ik misschien wel op zwangerschaps zwemmen.. weet ik nog niet eigenlijk verder hoor...

    owja, en ik wil dus graag 3 dagen gaan werken, en ik denk ook dat dat wel nodig is voor onze financiele situatie :) maar vind het ook niet erg ook hoor.. :) ik hou van mn werk.

    ik werk ook opt kinderdagverblijf, net als ellen volges mij?

    en mag mijn eigen kindje dan ook niet op de groep hebben, maar dan gaat het dus ook naar mn collega's... heerlijk toch? lekker dichtbij:D

    nou groetjesssssssssssssss
     
  5. Josien

    Josien VIP lid

    Jun 27, 2006
    9,956
    5
    38
    Female
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    Daarom heb ik net de naam ook gewijzigd. Het is inderdaad niet toegestaan namen van artsen online te zetten. Daarom heb ik ze even weggehaald.

    @Daantje, ik kan me goed voorstellen dat je boos bent. Wat mij betreft dien je die klacht dan ook rechtstreeks in bij het ziekenhuis bij een klachtencommissie. Want het is natuurlijk te zot voor woorden dat je zo behandeld bent.

    Nou... hier voel ik me vandaag echt beroerd. De hele tijd hoofdpijn en wankelig gevoel. Niet echt lekker :(.

    @werken: ik blijf na de bevalling fulltime werken. Mijn man daarentegen wordt huisvader. Wij hebben de traditionele rollen dus een beetje omgedraaid ;).

    Liefs,
    Josien
     
  6. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    1,332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    Denk erover om morgen weer te gaan werken.
    Ben nu vanaf dinsdag al thuis omdat ik me gewoon te beroerd voelde. Maar voel me eigenlijk nu wel wat beter. Zo af en toe nog wel pijn in mijn buik en wat moe. En trek heb ik ook niet. Maar ik kan natuurlijk ook niet te lang thuis blijven.
    Misschien dat ik morgenvroeg toch nog besluit om nog 1 dag voor het weekend thuis te blijven, het kan natuurlijk altijd weer erger zijn als ik wakker word.
     
  7. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    @ josien & imoan:
    Oops, helemaal niet aan gedacht dat die naam er stond, had het stukje namelijk letterlijk gekopieerd van het klachtenformulier, waarin dus de namen vermeld moesten worden.

    @ sannie:
    Het was geen blaasontsteking, helaas eigelijk, want dan kon er iets aan gedaan worden :(

    Kom net thuis van boodschappen doen, heb nog geen boodschappen binnen want in de winkel kreeg ik weer ernstige buikkrampen en misselijkheid..
     
  8. Imoan

    Imoan Actief lid

    Feb 11, 2009
    124
    0
    0
    Gelderland
    @ Zwangere mama, van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Hopelijk kun je er een beetje van geniet en anders laat je je lekker in de watten leggen!

    @ Josien, fijn dat je de naam hebt veranderd!
     
  9. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    owjaa @daantje, ik zou het gelijk zo opsturen hoe jij het hebt beschreven hoor meid, nix niet te hard juist goed!

    @josien, haha ja huisvader zou mijn mannetje ook wel het liefst worden, maar dat zie ik zelf niet zo zitten terwijl ik wel meer verdien als hem, maar ik wil toch liever meer tijd bij het kindje zijn.

    Bah zeg, bij mij ist echt het een oft ander, Of ik kost sochtends de hele wc vol, of ik blijf heel de dag zo;n misselijk gevoel hebben en steeds denken dat je moet spugen maar dr komt nix!

    dan liever toch het 1e.. maarja... vandaag dus het 2e
     
  10. Josien

    Josien VIP lid

    Jun 27, 2006
    9,956
    5
    38
    Female
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    Mijn man verdient minder dan ik, maar zit nu ook toevallig in de WW. Hij probeert nog werk te vinden tot september en daarna blijft hij lekker thuis bij de kleine.

    Tuurlijk zal het voor mij wel moeilijk en wennen zijn. Maar ik weet zeker dat mijn lieverd een goede pappa zal zijn.

    Liefs,
    Josien
     
  11. Jo1979

    Jo1979 Actief lid

    Feb 27, 2009
    188
    0
    0
    productie medewerkster
    Bollenstreek
    Goooeedddemiddag dames!

    Zo ff al die verhaaltjes gelezen.
    Sommige zijn er leuke nieuwtjes en dan ook weer niet.

    Maar goed, ben vanmorgen bij VK geweest voor officiƫle afspraak maken.
    Want ze wilde me persoonlijk zien wie ik ben, omdat ik niet kan telefoneren ;) Want ik ben namelijk slechthorend. Vandaar deze afspraak. Maar op 12 maart is het dan zover, dan gaat ze me onderzoeken en informaties uitdelen.

    En hebben jullie van de VK een tas met leuke spulletjes gekregen?
    Nou ik krijg ze namelijk volgende week!

    MvM heeft 8 volle flessen gehaald en 8 nieuwe flessen geleverd.
    En dan nog een dvdtje! Ik ga ze samen met me partner kijken :D

    Enne ik zie dat men ook last van spatische darmen hebben, want ik zelf heb er ook. Jammer genoeg mijn moeder en zus ook.

    Mijn zus heeft vorige jaar mei een dochter gekregen en mijn partner zijn broer ook, in januari!
    Mijn oude klasgenote is ook zwanger en is in augustus uitgerekend en wel leuk hetzelfde jaar en schelen dan maar 2 maanden verschil..misschien al korter. Dat is nog maar een vraag maar wel leuk!

    Ik overweeg ook te gaan zwangerschapszwemmen, maar of er in de buurt van h'gom hebben, is nog de vraag. Dat zal ik aan VK moeten vragen, want zij zal het hoop informaties hebben.

    Voor diegene die vandaag jarig is: van hartelijk gefeliciteerd! \:D/

    Euhm....als je wil weten vraag maar raak!

    EN trouwens wij zijn gek op poezen, want we wilden gaan nemen.
    Maar nu ik zwanger ben is het toch beste ff wachten, want dan ben je weinig bezig met de katjes. En dat vinden we niks, maar zodra het kind er is en wellicht nemen we pas volgend jaar wel huisdier:D


    That is it!

    Groetjes en liefs,

    Jo
     
  12. Imoan

    Imoan Actief lid

    Feb 11, 2009
    124
    0
    0
    Gelderland
    @ Daantje, dat verklaart alles, haha! Maakt niks uit hoor, het is al opgelost en je hebt het niet bewust gedaan. Ben het trouwens eens met de anderen gewoon zo op sturen! Je zou eventueel ook een afspraak met hem kunnen maken en alles er uit gooien wat je dwars zit, dan kan hij je eventueel zijn beweegredenen vertellen. En misschien biedt hij zijn excuses dan wel aan. Dat kan ook heel veel voor je betekenen dat ie in ieder geval spijt heeft van wat hij fout heeft gedaan. Zo niet, dan zou ik direct een klacht indien via de officiele weg!
     
  13. Blij ei

    Blij ei Fanatiek lid

    Aug 20, 2008
    1,719
    0
    0
    Nog een keertje mijn vraag over slapen, net terug van cursus en denk dat ik zo een tuk ga doen. Is dit normaal?
     
  14. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    1,332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    Ik heb me ziek gemeld en lig dus de hele dag op bed. Ik val regelmatig wel 3 of 4 keer per dag in slaap. En ook al ben ik dan wakker, na een tijdje voel me ik toch weer harstikke moe.
     
  15. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Jeetje, wat een boel pagina's! :rolleyes:

    Nou, als alles goed gaat word ik ook een oktober-mama :)

    De eerste echo moet nog komen, maar voor nu is de uitgerekende datum 23 oktober 2009.
     
  16. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Ligt eraan als we op visite zijn of hebben dan kan ik nog rekken tot een uur of 11 maar als wel alleen thuis zijn dan slaap ik om 8uur al op de bank. Ben overdag ook heel moe en gaap veel.
     
  17. Mammie69

    Mammie69 Actief lid

    Mar 3, 2009
    139
    0
    0
    Gorinchem
    Hallo allemaal.

    Nog een oktobermama erbij.

    Ik ben 39 jaar en mama van 3 kinderen (2 dochtertjes van resp. 4 jaar en ruim 2 1/2 jaar en een zoontje van 11 maanden). Ik ben 8 oktober uitgerekend van de 4e. Vanochtend de eerste echo gehad met een mooi kloppend hartje.

    Verder last van de standaard zwangerschapskwaaltjes vermoeidheid en misselijkheid. Het lijkt alleen wel of de zwangerschapskwaaltjes bij iedere zwangerschap erger worden.
     
  18. Marije1980

    Marije1980 Fanatiek lid

    Mar 14, 2007
    3,785
    15
    38
    Twente
    Hoi dames!

    Sjonge jonge, ik hou het niet meer bij hoor....
    Ben ook veel te moe en misselijk om alles te lezen, laat staan om op alles te reageren....

    Maar ik ben dus ook erg moe. Kan na het eten al wel direct slapen... Ik lig er elke dag om half 10 sowieso in.. M'n man is al aan het klussen boven, dus dat belemmerd me nog een beetje...

    Ik heb zetpillen gekregen tegen de misselijkheid. Ze helpen best goed. Ik kan nu in elk geval weer functioneren. Maandag kon ik echt niet werken, ik kon alleen maar slapen. Gelukkig zijn er pillen! :D

    Over huisdieren: wij hebben 4 katten. Ik weet niet wat de discussie was, maar bij ons gaan ze in elk geval niet weg. Dan maar wat vaker stofzuigen. Ik hoop alleen dat ze alle 4 lief zijn voor de baby... Zodra ze gemeen worden...tja...dan is de keuze toch snel gemaakt.... :cry:

    Zenuwachtig voor de volgende echo ben ik ook een beetje. Als het dan allemaal goed is, vertrouw ik erop! Dan gaat het helemaal goed komen!
     
  19. Marije1980

    Marije1980 Fanatiek lid

    Mar 14, 2007
    3,785
    15
    38
    Twente
    ViciousM en Mammie69: welkom hier!
    De club kan nog groter... :D
     
  20. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Zooo, hele dag op pad geweest. VK belde vanmiddag. Heb een afspraak op 11 maart! Ze was wel heel verbaasd dat ik zo snel al weer zwanger was. Ben benieuwd wat ze te vertellen heeft...
     

Share This Page