Oktober 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by patrien, Jan 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamaUk

    MamaUk Niet meer actief

    Odess, dat is een gaaf boxkleed zeg! Voor zelfmaak net even te patchwork :D veel te veel knippen hihi
    Moor en naaimachine is ook pas sinds een half jaar een combi hoor... Maar afwachten hoe het in gebruik gaat zijn :D

    Rugpijn, tja... ik persoonlijk doe er niet zo veel aan. Komt omdat ik al sinds een jaa of 8 doorlopend rugpijn heb. Ik heb ooit mijn motorfiets wat knullig geparkeerd (onder een auto) en sindsdien rugklachten. Mee leren leven was het devies dat ik kreeg.
    Nu is het behoorlijk verergerd en ik verwacht geen beterschap maar we doen het er mee. Helaas geen tips voor je. sorry.
     
  2. sannie1982

    sannie1982 Fanatiek lid

    Feb 16, 2009
    1,002
    0
    0
    leidster op een kinderdagverblijf
    delft
    goeiemorgen!!

    Babydream: heel veel sterkte meid. Gelukkig nog bewust afscheid kunnen nemen maar dat maakt het allemaal niet makkelijker...

    Danjo en Rose: succes met slapen! Hopelijk pakken jullie nog een paar uurtjes mee. Echt vervelend zeg dat jullie neit kunnen slapen!
    Ik heb er gelukkig niet zoveel last van. Alleen toen met die warmte en elke keer als ik me opdraai wordt ik wakker (vooral als ik last van mijn stuitje heb). Dus wat dat betreft heb ik niks te klagen!

    Moor: knap hoor wat je allemaal maakt voor je kleintje!Ik kom niet eens in de buurt van een naaimachine...doe ik ndat ding niet aan hahaha.

    Odess: wow wat een mooi boxkleed! Lief van je schoonouders!

    Jaja: heeeel veel plezier vandaag met de bbq. Probeer niet alleen te stressen maar ook te genieten. Hier is t nu regen, maar hoop dat t bij jullie wat mooier weer is!

    Wij waren gister erg spontaan... Besloten om 4 uur dat we eigenlijk best zin hadden om ff naar scheveningen te gaan. Dus hup een uur in de tram. Daar lekker bij een strandtent wat gegeten en in t zonnetje gezeten. Toen naar de bios. Ice age in 3d! Wat een geweldige film!!!! Net zo goed als de eerste 2! En na de film nog een lekkere mocktail en tapas bij de mexicaans restaurant. Uiteindelijk kwamen we pas om 1 uur thuis pfffff. Heerlijk als je dat soort dingen nog spontaan kan doen. Over 4 maanden is die pret voorbij hahahahahha.

    Iedereen een fijne dag en hopelijk wordt t nog wat beter weer!!!

    groetjessss
     
  3. Senais

    Senais Fanatiek lid

    Jul 27, 2008
    3,089
    0
    0
    Morning ladies,

    Babydream, heel veel sterkte meis! GElukkig heb je wel afscheid kunnen nemen maar het zal vast een moeilijke tijd worden. *knuffel*

    Sannie, dat klinkt gezellig!

    Danjo en Rose, wat balen dat jullie zo slecht slapen. Hier nog een hoor! Erg veel last van maagzuur en wordt dus regelmatig wakker en kan dan niet meer slapen...helaas...nog een paar maandjes!

    Ellen, heb je al een leuk hotelletje uitgezocht??? Lekker hoor, even weg!

    Ik heb gisteren samen met mn mams de slaapkamer wat omgegooid. Nu hebben we 1 muur vrij waar het bedje en ledikantje en de kledingkast van ons 2e meisje komen. We gaan natuurlijk niet meer echt verbouwen voor de verhuizing maar wilde wel een beetje een "eigen plekje" voor haar maken. Dus ik heb wel een hele schattige behangrand gekocht en die op "haar" muur gedaan. Ziet er in ieder geval lief uit.

    Verder nog lekker wat geshopt. Lakentjes, nieuw boxkleed en voor Aisha een nieuwe stoelverkleiner en slaapzak. Heerlijk...eindelijk wat geld uitgeven ;)
     
  4. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Hier nog wel weer ff lekker geslapen
    Ik word wakker van mn bekken pijn en pijn in mn been

    Maagzuur ik heb er ook erg las van maar ik drink elke avond voor ik na bed toe ga een beker ijskoude melk dus ff een beker 20 min in de vriezer zetten en het werkt echt super.

    jaja ik hoop dat je beter weer hebt als hier in het oosten van het land
     
  5. Och, wat emotioneel zeg.. Maar wel ontzettend lief van je oma!
     
  6. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Fijn Danjo dat je nog even lekker geslapen hebt. :)

    @ jaja ik hoop dat jullie mooi weer hebben/krijgen hier valt het met bakken eruit!

    @ Shaula lekker geshopt!
     
  7. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Rose heb je helemaal niet meer geslapen??
    Ik ging hyves op en daar was iemand online dus gelukkig nog een tijdje gezellig zitten beppen.

    De vk zegt je lichaam is zich al aan het voorbereiden op de nachten straks nou prima als dat 5 uur is en als ik rond 7 uur weer lekker kan slapen
     
  8. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Sannie heerlijk meid.

    Ellen heerlijk denk dat wij na de bruiloft nog ff samen een weekend eruit gaan. En dan gaan we van 31 aug tot 4 sep nog met mn schoonouders en schoonzus en zwager en kleine na cp dus lekker met mn kontje in het water haha.
     
  9. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Moor dat strijken nee daar bedank ik voor hoor ik strijk zelf echt niet veel lang leve de droogtrommel
     
  10. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    @ danjo nee ik heb de hoop maar opgegeven, heb wat liggen doemelen haha. Ben tegen 7 maar opgestaan! 3uurtjes geslapen :( Maar moet zeggen voel me nog niet moe!
     
  11. MvN

    MvN Niet meer actief

    Hallo iedereen!!

    Babydream: HEEEL veel sterkte! kreeg er tranen van in mijn ogen,, vooral omdat ik ook een hele sterke band heb met mijn oma en echt niet zou weten wat ik zonder haar zou moeten!

    Danjo & Rose: Ik heb niet echt slaapproblemen, ik sliep gister om 12 uur, en werd om 12 uur weer wakker :p Ik heb altijd al lang geslapen dus word erg wennen als de kleine er is!

    Pfff etter is die colin van mij ook hea!! Telkens deed hij alsof hij de baby niet kon voelen! Dus ik zeg gister NU je hand op me buik ( me meisje is de hele dag druk geweest) legt ie de hand op me buik... Zegt ie " Dit is geen meisje hoor! dit is een voetballer! Dit is een jongen :p" En vervolgens begint ie heel hard te lachen en zegt ie " Lieve schat! elke keer als ik me hand op je buik legde voelde ik dr gewoon hoor! zat jou gewoon een oor aan te naaien :p GRRR

    Nou hebben we vanmiddag een verjaardag en is ie heel crea bezig! HEeft ie 200!! Stuivers in een rolletje gemaakt met plakband en gaat ie het inpakken en zo geven.. Nou zou zijn broertje blij mee zijn ;)
     
  12. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Roos hm ik geloof dat ik dat absoluut niet leuk zou vinden grrrr kerels
    Jij mag straks idd heeeeeeeeel erg afkicken als je nu 12 uur slaapt achter elkaar haha straks elke 3 a 4 uur is het feest

    ach ja ik heb het gevoel sowieso niet meer veel slaap nodig te hebben maar goed slaap dan gewoon liever door tot 7 uur dan dat ik midden in de nacht wakker word.
     
  13. MvN

    MvN Niet meer actief

    Hahaha ja ik ga ook een maand voordat ik uitgeteld ben vroeger me bed uit om te wennen :p Maar nu nog even niet ;)

    Jaa ik vond het ook niet erg leuk, maar om nou erg boos te worden is ook zoiets!

    Echt zo raar! Om de kleine dingen kan ik zooooo boos worden en om de grote dingen totaal niet :p
     
  14. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Gelukkig niet zon last van de hormonen ( geloof mannetje meer)
    Maar zeggen dat ie het niet voelt en dan ineens zeggen ik voel het al een tijd zou ik niet kunnen waarderen.

    Haha, ja dat zou ik ook doen als je gewend bent om zo lang te slapen
     
  15. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Ik heb nooit zo lang kunnen uitslapen, ja alleen in me staptijd dat ik om 6 uur in de ochtend thuis kwam dan kon ik ook tot 2 uur in me bed liggen. Denk mijn gemiddelde nachtrust is 6/7 uur per nacht.

    Leuke banner heb je Danjo :)
     
  16. MamaUk

    MamaUk Niet meer actief

    flauw dat niemand van jullie voor mij wil strijken :s :D

    eerste mand is gedaan, nog 2 te gaan... ik ben een trutje hoor, ik moet alles gestreken hebben, inclusief beddengoed en theedoeken. Het zal mijn sterrenbeeld zijn :D
     
  17. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Moor dan heb je het er maar druk mee haha

    Rose ik heb ook niet zo heel veel slaap nodig gelukkig ( mannetje wel) zat hem net al te klieren is auto race aan het kijken. Ik zeg geniet dr nog maar van want strakkies kun je tekenfilmpies kijken haha.

    Ja hij is leuk he dacht tijd voor verandering op na de finish
     
  18. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Zit geloof ik weer op de klep stoel sorry
    Moet nodig gaan douchen en bij mn schoonouders kopietje van schoonpa ophalen voor morgen (ondertrouw)..........
     
  19. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    Danjo en ROse: wat vervelend zeg!! Heb er af en toe een beetje last van. Maar wat Ellen ook zegt, ik slaap ook met een kussen tussen mijn benen. En merk echt dat ik er wel beter door slaap.

    Sloppy: Aah getsie, dat is vervelend!! :(

    En Ellen, ik snap aan de ene kant wel wat je bedoeld met de 3D echo's.. Maar ik ben veel te nieuwschierig om het te laten!! :D

    MOor: Haha is het strijkgoed al weg??
    We hebben hier trouwens heerlijke Moorkopjes in de koelkast liggen :D.. Ga vnvnd mn verjaardag vieren.

    Odess. gefeliciteerd! Gaat snel hé!! Wat leukl, ben benieuwd naar jullie wiegje!
    En van de rugpijn heb ik ook vaak last van, alleen als ik druk ben geweest of veel heb gelopen/gestaan.
    Ik sta ook altijd met mijn knieen op slot waardoor ik al een holle rug krijg, en met een zw buik is dat natuurlijk extra zwaar.
    Maargoed, dit zal bij jou wel niet de reden zijn.. succes ermee!
    Oh enneh.. Leuk boxkleed! :D Schattig hoor!!

    MOor: hahaha droogkloot!! ;) Knullig geparkeerd??! Je lijkt mijn vriend wel, die heeft m er ook is zo onder gekregen op een autoweg. En hij heeft vooral altijd nog last van zn enkel en pols.. Lastig.

    Jaja: VEEL PLEZIEER! :D

    Sannie: Wat leuk zeg om zo spontaan weg te gaan! Waren wij maar zo ! :( Daar zijn wij veel te twijfelachtig voor.. Helaas..

    Shaula: ben benieuwd hoe het eruit ziet!! :D KLintk leukk!

    ROos: VOlgens mij had ik dat ook niet zo leuk gevonden. haha! Is toch speciaal als je voor het eerst je kleintje voelt?!
    Hoe gaat het je trouwens af met je dieet?

    Uitslapen: Aiii.. kwerd net om half 1 wakker!! Ik vind het echt verschrikkelijk! Maar als maurice heen werken is, zet ik mn wekker altijd om 10 uur.. Dat vind ik nog behoorlijk netjes. maar nu is mnr thuis.. Dus dan gaat dat helaas niet op.. BEn dan op 1 of andere manier ook gewoon moeier.

    Danjo: haha je banner viel mij ook al op! SChattig!! ;)
     
  20. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Dat kussen werkt hier niet en al helemaal niet met mn bekken.
    Leuk dus vanavond feesje bij jou hahaha.
    Jij mag straks dus ook afkicken haha met uitslapen
     

Share This Page