Wij begin 2012 gestart met iui en uiteindelijk ivf..1 behandeling en 4 embryo's. .1 onbruikbaar en 3ex zwanger nu..1e werd een mk in 2013.
Heftig Anja en Lieke! Ik hoop dat jullie spruitjes mogen blijven plakken! Ook maar even mijn handtekening geüpdate En de lijst toegevoegd. Houd iemand deze bij of zelf updaten?
Hoi Meiden, mag ik hier mee kletsen? Gisteren heb ik een zwangerschapstest gedaan en in 6 ronde zwanger van ons tweede kindje.
Welkom allemaal! Mijn dochtertje is een beetje ziek, dus ik heb een mindere nacht gehad. Gelukkig blijft ze er wel vrolijk bij. Morgen komt MvM langs bij mij, spannend! Vorige keer heb ik ook meegedaan.
Hopelijk blijft je dochtertje lekker vrolijk vandaag 😃 MvM, zo'n mooi initiatief, ik ga ze dinsdag bellen, als m'n HCG maandag weer goed is. Ik heb zelf veel hormonen moeten gebruiken, dus geef graag wat terug! Hier een flinke verkoudheid 👎 Nu lekker op de bank met thee, dekentje en all you need is love terugkijken
Beterschap meiden... voor jezelf en je kindjes. mijn kindjes zijn ook snotverkouden. Oudeste vannacht steeds overgegeven van het hoesten. Zelf nog niet ziek. Krijg vast mijn portie nog wel. Hier begon de obstipatie maar vandaag geen last... ben ik gelijk weer bang. Terwijl ik zo'n kwaaltje eigenlijk niet hoef te missen maar goed.
Obstipatie, hier ook soms last van. Dat is zeker een symptoom dat ik liever kwijt dan rijk ben MvM gaat hier tot nu toe wel goed, wordt in ieder geval nog niet misselijk van de geur van die flessen. Ben erg blij dat ik dit kan doen, alhoewel ik me wel kan voorstellen dat ik er naar 10 weken helemaal klaar mee ben
Haha ja ik ben nu paar dagen bezig en gaat prima, maar denk ook dat ik het na 10 weken helemaal zat ben. Maarja voor het goeie doel he!!
Wanneer moet je je opgeven voor MvM? Bij mijn eerste heb ik er niet aan meegedaan, maar nu wil ik dat misschien wel
Volgens mij kan dat vanaf het moment dat je zwanger Benthem je lichaam dus HCG aanmaakt. Check anders hun site
Volgens mij kun je officieel vanaf week zes gaan plassen, maar kun je je wel eerder opgeven. De informatrice vertelde mij dat het voor hun pas zin had als je boven de 5000 mIU/hCG test. Daarom hebben zij ook minder gevoelige testen
Na 10 weken er flauw van zijn kan ik me voorstellen hoor, hihi. Elke keer plas opvangen wordt ook wel lastig. Vang je het zelfs 's nachts op? Dus jij hebt ook af en aan obstipatie, niet continu? Haha, waar je je al.niet druk om kunt maken dan he.
Ik wil ook graag meekletsen! Weet sinds dit weekend dat ik zwanger ben van onze tweede, super blij! Wel spannend weer hoor, poeh...