omneo/comfort

Discussion in 'Flesvoeding' started by mamamadelon, Dec 1, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    Aug 13, 2007
    4,077
    5
    38
    wat is het verschil tussen kruidvat comfort en extra care en nutrilon omneo?
    ik vind op internet alleen dat er johannesbroodpitmeel in zit.


    wie heeft er ook ervaring met kruidvat comfort?
     
  2. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Omneo bevat eiwitten die verder chemisch bewerkt zijn om krampjes te voorkomen (op de nieuwe verpakking staat ook niet meer dat het tegen licht spugen is). Het bevat geen johannesbroodpitmeel.

    Kruidvat Comfort bevat wel johannesbroodpitmeel en is echt bedoeld voor spugende kindertjes.
     
  3. Maccy

    Maccy Bekend lid

    Dec 26, 2008
    513
    0
    0
    Kruidvat Extra Care heeft ook bewerkte eiwitten. In mijn ervaring in Omneo dikker dan Extra Care. Ik had wat problemen met het vinden van de juiste speen toen ik overschakelde naar KV Extra Care.
     
  4. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    Aug 13, 2007
    4,077
    5
    38
    hm vreemd,want de arts bij het Cb zei dat ik johannesbroodpitmeel door de normale voeding moest doen,of ik kon ook nutrilon omneo proberen maar dat was 2 keer zo duur als kruidvat.

    dus vandaar mijn vraag.

    mijn dochtertje is geen spuger maar heeft last van krampjes dus dan zou ik dus toch juist die omneo of extra care moeten hebben?

    overigens heeft ze vnvnd bijna geen kramp gehad. al kan dat ook zijn omdat ze heeeeeel lang over haar fles heeft gedaan omdat er bijna niets uitkwam (en ik geen goede speen in huis had)
     
  5. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Extra Care is hypoallergeen, en dat kan soms helpen bij krampjes.
    Maar als je dochter nu met een langzame speen geen krampjes heeft dan heb je de oplossing voor het probleem al gevonden toch? Moet je alleen wat langer blijven zitten met haar!
     
  6. piemie

    piemie Fanatiek lid

    Mar 28, 2009
    1,769
    0
    0
    kapster
    het Gooi
    Huh ik dacht dat er wel johannesbroodpitmeel in omneo zit?? Die gebruik ik ook....
     
  7. mel78

    mel78 VIP lid

    Feb 12, 2008
    8,320
    242
    63
    Volgens mij toch ook?
     
  8. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    "Omneo [] is een voeding met een unieke samenstelling. Het is makkelijk verteerbaar doordat de eiwitten gedeeltelijk zijn voorverteerd. Door het toevoegen van extra prebiotische vezels en gestructureerde vetten wordt de natuurlijke darmwerking gestimuleerd en ontstaat een zachte ontlasting. Prebiotische vezels, die van nature in borstvoeding voorkomen, zorgen voor een gezonde darmflora die de natuurlijk weerstand ondersteunt."

    In Omneo zit gewoon dat Immunodinges, dat noemen ze ook vezels (witlofwortel). Maar dat is GEEN johannesbroodpitmeel. Daarvoor moet je AR voeding hebben.
     
  9. piemie

    piemie Fanatiek lid

    Mar 28, 2009
    1,769
    0
    0
    kapster
    het Gooi
    Ohhh ok, zou je dat ook nog JPM toe kunnen voegen aan omneo? Ik begrijp dat ze daar wat voller van zitten en ik dacht miss een idee voor de laatste fles, om de nacht voeding wat uit te stellen...
    Of is dat gek...
     
  10. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    Nee, JBP geeft geen voller gevoel, al doet de dikte ervan anders vermoeden. Als je comfort voeding geeft, is juist vaak het probleem dat het zo licht verteerbaar is en je kindje eerder weer honger heeft.

    In Omneo zit inderdaad geen JBP..

    Ik heb voor mijn zoontje Comfort gebruikt ivm spugen. Hij poepte hier ook nog eens heerlijk van:D Toen mijn dochter verstopt raakte ben ik dus ook over gegaan op de Comfort, alleen werkte het bij haar helemaal averechts en raakte nog erger verstopt. Bij haar werkte Omneo weer honderd keer beter. Omneo is trouwens ook lichter verteerbaar dan standaard, vandaar dat het ook geschikt is voor kinderen met darmprobleempjes..
     
  11. Daan78

    Daan78 VIP lid

    Jun 25, 2008
    8,202
    1
    0
    Apeldoorn
    Ik moet hier erg om lachen, omdat het cb mij de comfort aangeraden heeft, aangezien onze dochter wel onverzadigbaar leek :p

    Dat gekke cb ook :D

    Maar goed, wij mengen de comfort met de standaard en dat gaat goed. Na behoorlijk wat geklooi met jbpm, hoeveelheden en een eindeloze reeks van verschillende voedingen.

    We hebben nu eindelijk de juiste verhouding gevonden en ook spuugt ze minder (eerst meer) en kan ze eindelijk eens goed poepen.
     
  12. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken

    Hangt van het merk af. Meerdere merken hebben een Comfortvoeding. Bij die van Friso (die je op een speciale manier moet aanmaken) hebben ze dat vollere gevoel WEL, en bij andere merken waarbij de Comfort vooral hypoallergeen is weer niet.
    En daarnaast: wat bij het ene kind een vol gevoel geeft, geeft bij het andere kind juist weer GEEN vol gevoel. Ingewikkeld hoor!
     

Share This Page