Onbewust stelen

Discussion in 'De lounge' started by MIss X, Apr 8, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    Sep 4, 2007
    4,576
    82
    48
    Ik loop ook terug, maar lekker boeiend als je dat niet doet, zij stelen ook van ons hoor! Retedure producten overal tegenwoordig.
     
  2. Krokus

    Krokus Fanatiek lid

    Oct 5, 2007
    3,080
    0
    0
    Grubbenvorst
    ja maar, dit is geen reden om dan maar niet terug te gaan als je per ongeluk iets hebt meegenomen hoor, beetje raar. Ik zou altijd teruglopen en betalen, ik kan dat product wat niet gekocht is ook niet consumeren. voel me eeuwig schuldig dan.
     
  3. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,955
    821
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    Voor een pot Mayo ga ik niet helemaal terug lopen of ik moet nog heel dicht bij de winkel zijn. Eerlijk gezegd kan ik mij daar ook niet schuldig over voelen.

    Is het iets bijzonders dan doe ik het wel. Niet zozeer voor de winkel maar meer omdat ik in Karma geloofd hahah, en bang ben dat ik het terug krijg.

    Buiten dat let ik er wel op omdat het al eerder is gebeurd. Maar als het druk is, en ik ben al zo chaotisch, dan kan ik het weleens vergeten
     
  4. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede
    voor die 2 dingen ga ik gewoon niet terug. Net zoals dat mensne niet terug gaan als ze uit de supermarkt wat vergeten hebben of af te rekenen. In de supermarkt let ik er gewoon meer op dan wanneer ik in de stad ben. Aangezien ik er zelf ook vanuit ga dat het alarm wel afgaat. Doen ze dus niet. jammer dan volgende keer let ik wel op.

    Maar wat dacht je dan van de mensen die een keer 1 snoepje uit de bak pakt bij een drogist ofzo. Dat is ook stelen. Maar veel dingen kunnen daar onderzien.
     
  5. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Bij mij moest ook altijd de hele tas leeg. Want mensen hebben de rollen behang al in een tas gedaan en daar kan makkelijk al dan niet per ongeluk een stanlymesje tussen zitten....

    Maar het kan altijd een keer gebeuren. Herinner me net dat wij dat ooit in Scheveningen hebben gehad. Eerst buiten op het terras zitten drinken toen naar binnen eten. Daarna ging ik afrekenen. Toen zei ik nog we hebben ook nog buiten gezeten. Ja maar dat is al afgerekend zei het meisje toen. Dus ik ging er vanuit dat mijn vriend dat al had gedaan. Pas in de auto op de snelweg kwam ik er achter dat het dus niet door mijn vriend betaald was... tja...dan ga je dus echt niet terug!

    mmmm daar gaat mijn goede gedrag ;)
     
  6. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    O ja je kunt zo gek niet bedenken Kimm...
    Bijvoorbeeld een bonnetje van de grond pakken en dan de winkel inlopen, het artikel pakken en dan naar de klantenservice "terug brengen" en geld terug vragen..... Maar goed dat is niet meer per onbewust...
     
  7. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede
    ik denk dat iedereen wel zoiets heeft. het zijn ook vaak kleine dingen waarvan je, je soms niet eens bewust bent. Een keer een ding uit de supermarkt hier of een snoepje daar.

    of een keer een handdoek uit een hotel ofzo. Dingen waarvan je er later pas achterkomt van ow sh*t dat overkomt mij weer:S:|

    of wanneer je ergens bent en je bent druk een boekje aan het lezen en je loopt weg dat je ook zo uit automatische het boekje zou meenemen om even het artikel af te lezen.

    Kleine dingen maar wees er maar eens bewust van dan valt je het heel snel op
     
  8. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede
    @ Ellenk

    dat heb ik echt nog nooit meegemaakt :|
    dat is zo niet onbewust meer :|
    dat zou ik dus echt nooit meer doen.


    * je hebt tegenwoordig wel b.v. als iets in de aanbieding is dan wil nog niet zeggen dat het in het systeem staat. Foutje in het systeem word het dan op gegooid. Heel veel mensen die laten het door en denken dit klopt wel. Kijk maar eens rond gek genoeg gebeuren dat soort dingen ook. De gewone prijs word verkocht ipv de aanbieding prijs*
     
  9. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,955
    821
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    Heb laatst een joggingsbroek gekocht. Ik moest 0.95 cent betalen hahaha

    Klopt niet, maar de cassiere liet me gaan.
    Ga daar niet moeilijk over doen :p
     
  10. Arendskelk

    Arendskelk Niet meer actief

    Het ligt een beetje aan de situatie. Denk maar niet dat ik voor een pak Pindapepsels oid terugga hoor. Ik heb een keer een pak Nutrilon ''ontfutseld'' en kwam daar thuis achter. De eerst volgende keer dat ik naar de supermarkt ging heb ik het even bij de kassa gemeld en ik kon toen alsnog afrekenen.

    Als bij de kassa de prijs lager is dan aangegeven, hou ik gewoon mijn mond hoor, daar kan ik niet mee zitten. Kijk, als de prijs hoger is ligt het natuurlijk net even iets anders.. :)

    Flientje
     
  11. 1 keertje.
    ik had bij de Hema in een bak zitten graaien met afgeprijsde cosmetica. toen ik buiten was kwam ik erachter dat er een wenkbrauwborsteltje aan mijn wollen vest hing :)
    ik heb hem niet gehouden.
     
  12. Marijn

    Marijn Fanatiek lid

    Aug 22, 2007
    1,551
    25
    48
    Ik kan me voorstellen dat het je kan gebeuren en persoonlijk zou ik denk ik als ik er achter kom alsnog betalen, MAAR weet wel dat de prijzen van supermarkten hierop zijn gebaseerd. Een bepaald percentage van de prijzen zijn ingecalculeerde diefstal-en-vergeten-af-te-rekenen-bedragen... Dus eigenlijk betaal je altijd mee aan degenen die stelen of vergeten te betalen en kan het dus ook gewoon een keer gebeuren dat het jou overkomt vergeten te betalen. Supermarkten worden er in elk geval niet armer om dus...sterker nog je betaalt er dus voor!
     
  13. Oek oek

    Oek oek Fanatiek lid

    Aug 16, 2006
    1,461
    0
    0
    Groningen
    Is me helaas nog nooit gebeurt :)
     
  14. Sjaaak

    Sjaaak Bekend lid

    Jul 6, 2006
    509
    0
    0
    Assen
    Is me nog nooit gebeurt, en stelen is stelen. t slaat gewoon nergens op. Hoe mensen vaak denken ach het is maar iets kleins boeie.

    Moet je eens opletten als het jou overkomt, dat iemand iets van jou op zo een ongeinteresseerde manier behandeld.

    Dan staat ineens wel iedereen op zijn hoogste poten

    Iets vergeten af te rekenen dat kan, maar wee als iets bij de kassa 20 cent te duur word afgerekend. :S
     
  15. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Hier niet hoor! Ik kijk niet eens op het bonnetje, dat pak ik niet eens aan, en anders gaat meteen de container in. Ik geloof het wel.
     
  16. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede
    je zult dan vast en zeker wel een keer hebben dat er iets dubbel is aangeslagen of dat ze iets hebben vergeten;)
     
  17. lizab

    lizab Fanatiek lid

    May 7, 2007
    3,467
    1
    0
    planner kraamzorg
    Drenthe
    Oei...

    Ik had laatst ook een mooie. Ging boodschappen doen, had een krat bier. Bij de kassa netjes gemeld dat ik een krat bier had, vervolgens nog een keer en toen moest ik betalen. Vond het wel weinig, maar ben gewoon doorgelopen. Jullie raden het al: de krat stond er mooi niet op. Nou, ik vond het echt haar eigen schuld hoor. Heb het 2x duidelijk gezegd, en als je hem dan nog niet aanslaat ga ik echt niet meer terug.

    En daar voel ik me ook niet schuldig over.

    Verder loop ik wel altijd terug met dit soort dingen hoor. Ben veel te bang dat ik wel op het politiebureau eindig.
     
  18. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Zou idd best kunnen, ik heb echt geen idee. Maar een keer wat te veel en een keer wat te weinig, compenseerd elkaar weer netjes :D .
     
  19. Joeja

    Joeja Bekend lid

    Sep 2, 2007
    994
    0
    0
    Ik heb wel eens iets bewust niet betaald whaha..

    Ik had een kratje bier onderop de kar staan. Ik heb de cassiere tot 2 keer toe gezegd dat ik een kratje bier onderop had staan. Zij heeft 'm uiteindelijk tóch vergeten aan te slaan waarschijnlijk doordat ze druk in gesprek was met een andere cassiere. Eenmaal bij de auto zag ik op de bon dat ze de krat niet had aangeslagen, en toen ben ik hier echt niet meer mee terug gegaan.
    Eigen schuld, dikke bult.
    Ik ben wel al eens met een pak kauwgoms terug gegaan die ik over het hoofd gezien had en heb die alsnog betaald.
     
  20. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    als ik bijna thuis ben dan ga ik echt niet meer terug het is maar een pot mayonaise, kijk als het vaker gebeurd dan ga ik me afvragen of het wel onbewust stelen is maar als het een keer gebeurd dan kan dat.... maar ik zou niet terug gaan maar goed dat zou ik doen
     

Share This Page