onderbreken ouderschapsverlof

Discussion in 'Stel je vraag aan het UWV webcareteam' started by huitje, Feb 7, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. huitje

    huitje Bekend lid

    Oct 18, 2009
    561
    0
    0
    kop van overijssel
    hallo,

    eind december 2010 ben ik bevallen. Na mijn bevallingsverlof heb ik twee weken vakantie opgenomen en daarna is mijn ouderschapsverlof ingegaan. Ik neem 10 uur onbetaald op en werk daardoor 20 uur per week.
    Ik neem mijn totale uren op. Dat betekent dat half september dit jaar mijn ouderschapsverlof eindigt en ik weer 30 uur moet gaan werken.
    Echter wordt er door mijn werkgever mij een contract van 20 uur aangeboden per 1 maart as. Dit wil ik heel graag alleen vraag ik mij af of het ook consequenties heeft voor mijn huidige ouderschapsverlof.
    Mag/kan ik dit stopzetten ivm verandering contract en blijven de uren die ik vanaf 1 maart niet meer opneem staan om in de toekomst nog een keer te kunnen gebruiken?
     
  2. UWV

    UWV VIP lid
    Staff Member

    Beste Huitje,

    Ik kan je vraag over de consequenties van het nieuwe contract van 20 uur voor je huidige ouderschapsverlof niet beantwoorden.

    De regeling ouderschapsverlof wordt niet uitgevoerd door UWV.
    Dit is een zaak tussen jou en je werkgever.

    Je kunt dus het beste contact opnemen met je werkgever voor overleg en het maken van goede afspraken.

    Op deze pagina van de rijksoverheid vind je algemene informatie over ouderschapsverlof.

    Met vriendelijke groet,

    René
    UWV Webcare Team
    www.uwv.nl/webcare
     

Share This Page