ongerust

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by mamatje, Sep 9, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamatje

    mamatje Actief lid

    Aug 14, 2007
    417
    0
    0
    Ben inmiddels al 28 weken zwanger. Bij mijn verloskundige ben ik nooit gewogen. heb thuis dus ook geen weegschaal ik weet wel dat ik 55 kilo woog voor mijn zwangerschap en nu inmiddels 70! Ik ben dus in 28 weken 15 kilo aangekomen. Ik merk ook dat mijn handen en voeten heel erg opgezwollen zijn? Het voelt ook letterlijk heel erg dik aan. 15 kilo aankomen binnen 28 weken is toch veelste veel of heb ik het verkeerd.?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi mamatja,

    Aankomen in de zwangerschap is iets dat er bijhoord. Gewicht zegt niets daarom word er niet meer gewogen bij de verloskundige (sommige praktijken wegen nog wel)
    Iedere vrouw is anders, de een komt makkelijk aan de 20 kilo een ander komt niets aan in de zwangerschap. Er is dus geen teveel. Al kan ik je reactie heel goed begrijpen want na de zwangerschap wil het wel weer graag allemaal kwijt. ZOrg dat je gezond eet meer kan je niet doen.

    Imke
     

Share This Page