Wanneer mijn er zijn heb ik eerst een dag bruine afscheiding en daarna misschien twee dagen echt rood verlies daarna weer een paar dagen bruin verlies. Dit leek mij normaal maar nu lees ik dat de meeste meiden alleen bruin verlies voor dat ze ongi worden hebben. Dit is toch wel normaal of niet? (sorry voor de ranzige uitleg hoor)
Hai Sunny, Volgens mij is dat voor iedereen anders. Zelf begint mijn ongi gelijk met rood helder bloed (eerste dag weinig, komt langzaam op gang). Ongi duurt standaard 6 dagen. En pas laatste 2 dagen begint het bruin te kleuren en is dan nog heel weinig. Sommigen rekenen dit geeneens meer als ongi.
heyhey ik denk inderdaad dat het voor iedereen anders is, mijn ongi start altijd goed Rood en helder. Dus voor mij is dit heel raar! Vooral omdat ik ook nog eens 4 dagen over tijd ben/was! X
hoi, vanaf welke dag moet je eigenlijk beginnen te rekenen. Je eerste dag van menstruatie is dat de eerste bruine afscheideing of als het goed door is gekomen zeg maar. Gr. Lotte