Onregelmatige cyclus door roken

Discussion in 'Zwanger worden' started by blabla85, Nov 26, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. blabla85

    blabla85 Lid

    Oct 9, 2015
    65
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vroeg mij af hoeveel van jullie een onregelmatige cyclus hebben en roken? En hoeveel van jullie niet roken en wel een onregelmatige cyclus hebben? Ben daar heel nieuwsgierig naar, hoor het wel vaak.
     
  2. Krokusje27

    Aug 31, 2015
    50
    0
    6
    Huisvrouw
    Turkije
    Hoi.. Ik heb al vanaf me eerste menstruatie(7 jarige leeftijd) een onregelmatige cyclus en ben opzich daarna pas begonnen met roken.. Ik denk niet dat dat HEEL ERG invloed heeft
     
  3. Braam0

    Braam0 Fanatiek lid

    Sep 23, 2015
    1,104
    1
    38
    Ik denk niet dat als je stopt met roken je ineens een normale cyclus krijgt. Ik had vroeger een cyclus tussen 30/35 dagen. Daarna pil gebruikt en begonnen met roken, en nu gestopt met de pil een aantal maanden en nog steeds tussen de 30/35 dagen. Ik denk dat roken meer slecht is voor een zwangerschap (als je al zwanger bent) en niet invloed heeft op de cyclus. Ook dat stoppen met roken nu stres mee zou brengen wat dan wel weer invloed kan hebben denk ik haha.
     
  4. Braam0

    Braam0 Fanatiek lid

    Sep 23, 2015
    1,104
    1
    38
    Ps. Als je er erg last van hebt kan tarwekiemolie en teunisbloem(olie?) dat weet ik niet precies helpen heb ik gelezen!
     
  5. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Ik heb altijd een cyclus van 29 dagen gehad ten tijde dat ik rookte en ten tijde dat ik niet rookte. Nu al sinds mijn bevalling niet meer regelmatig en ik rook af en toe. Denk niet dat het invloed heeft. (Bij mij althans :))
     
  6. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    Oct 21, 2015
    1,241
    25
    38
    Female
    Ik rook niet ook nooit gedaan en heb na het stoppen met de pil een mega onregelmatige cyclus gehad. Voor de pil was ik regelmatig en sinds de geboorte van m'n zoontje nu 2,5 jaar geleden alweer ook steeds regelmatig. De pil gooit hier roet in het eten wat betreft de regelmatigheid
     
  7. Rose2887

    Rose2887 Actief lid

    Nov 11, 2015
    155
    0
    16
    NULL
    NULL
    Zelf rook ik niet, maar ik denk inderdaad dat roken maar weinig invloed heeft op je cyclus..
     
  8. podiki25

    podiki25 Fanatiek lid

    May 18, 2012
    3,897
    124
    63
    Tandheelkunde
    Barcelona
    Je vroeg er wel niet naar maar toch:
    Ik rook vrij veel (te veel) en heb toch een regelmatige cyclus van 28 dagen.
     

Share This Page