let's hope so!! Ook omdat we volgende maand verplicht over moeten slaan, dat lijkt me echt verschrikkelijk dus hoop dat dat ook gewoon niet hoeft! Hoop dat je toch je ei gaat vinden met tempen en testen. Clomid heeft er bij een collega ook voor gezorgd dat ze direct zwanger was en bij de tweede was ze de tweede maand ook weer meteen zwanger en zonder clomid! T gaat helemaal goed komen met jou!!
Ja Noeska dat hoop ik ook heb er wel een goed gevoel over hoor, alleen misschien een beetje egoistisch maar me schoonzusje en zwager gaan in juli trouwen, en ik ben dan natuurlijk al vanaf augustus 2010 bezig, en ik weet dat zodra hun getrouwd zijn zij ook stopt met de pil.. en daardoor wordt de druk zo hoog omdat ik niet het meisje wil zijn bij wie het niet lukt.. maar goed het komt wel goed dat weet ik zeker en positief blijven denken helpt ook al is dat soms wel moeilijk!! eerts maar even onderzoek afwachten.. P.S. waarom moet je volgende maand overslaan dan? XXX
pff juli joh, dan ben jij allang zwanger!! Inderdaad, positief blijven denken is soms heel erg moeilijk! Ik ga een week met mijn paard op training en zal dan heel waarschijnlijk mijn ei missen... Heb me erop ingesteld dat ik m die maand ga missen, dan kan dat ook geen teleurstelling worden.
Weet je noeska ik weet niet wat het is maar je laat me elke keer weer glimlachen hihi Het zou jammer zijn als je je ei zal missen, maar inderdaad wat je zegt we moeten positief blijven denken!! Ik zie dat je uit omgeving rotterdam komt.. ik Den haag haha ado feyenoord he zondag
Haha dat is fijn, dan is dat in ieder geval gelukt Ja joh, we zien het wel! Ik heb heel veel zin in die training, en ik ga het ook niet verzetten omdat ik dan mogelijk mijn ei heb... Dat gaat me te ver! En misschien is het al helemaal niet meer nodig! Jup, uit Brielle om precies te zijn Oh haha, jij zegt het! Ik heb helemaal niets met voetbal en manlief gelukkig ook niet! Hier is het paardensport of formule 1
haha o echt ik heb in brielle op de camping gestaan de krabbeplaat haha grappig!! ken je dat? Manlief zit iedere wedstrijd in het stadion hoor haha zondag ook voor ado feyenoord!!
haha ja hoor, de krabbeplaat ken ik wel, dat is aan de andere kant van het water. Grappig hoor! Nee hoor hier gelukkig niet, al hoef je van de zomer niet te proberen om op zondag ergens heen te gaan want dan moet ie formule 1 kijken maar ach, meestal ga ik dan naar mn paard! (zit om mn werk en heb geen zin meer... wil naar buiten!)
En Wolfje, hoe was de huishoudbeurs? Vriendin van mij was ook geweest en die zei dat het wel leuk was maar dat het wel een chaos van hysterische huisvrouwen was die bang waren om aanbiedingen te missen hahaha! Bambi was het leuk in de stad? Wij hebben gister de 30e verjaardag van manlief gevierd! Was heel erg gezellig, maar wel een beetje laat geworden... Ben nu ook een beetje brak haha!
noeska; tja druk is het maar ja dat weet je van te voren, vond het super en onwijs veel gekocht gefeliciteerd met manlief nog!
nee sorry ben nog steeds rood haha ga zo ff stad in, heb voor me pa een parker pen besteld met kus sem erop gegraveerd... en ff pakketje verzenden en boodschapjes doen voor het eten... verder deze week druk...
Wat saai hier zeg Leuk zo'n pen Wolfje! Zal je vader vast heel erg leuk vinden! Zal ik wel even een "zeik"verhaaltje plaatsen... Misschien helpt t... Ik heb vandaag besloten toch maar weer ECHT te stoppen met roken.... Ben al eens 2 jaar gestopt geweest, dat heb ik cold turkey gedaan en heeft me eigenlijk niet zo heel veel moeite gekost. Stom genoeg weer begonnen, eerst jaar eigenlijk alleen met "speciale gelegenheden" gerookt, maar dat werd vanzelf weer op het oude niveau.... (zeker in de zomer, lekker buiten, biertje/wijntje erbij, gezellig met vrienden) Na de bruiloft weer een stoppoging gedaan, rook sindsdien in ieder geval niet meer op mn werk, paar weekjes volgehouden maar toen toch weer op stal dat gezelligheidssigaretje en thuis na het eten.... Ondertussen dit jaar al 3 stoppogingen gedaan, maar op de een of andere manier kan ik me er niet goed toe zetten. Ik rook nu helemaal niet veel meer, doordeweeks max. 3 sigaretten per dag, meestal 2, 1 op stal en 1 na het eten en soms dan nog 1 later op de avond. Maar op de dagen dat ik vrij ben (zoals vandaag) en ik thuis achter mn computertje mn administratie zit te doen heb ik het toch wel heel moeilijk en had ik vandaag al minstens 2 sigaretten hebben kunnen gerookt.... Niet gedaan, maar t kost me wel weer veel moeite dus ik denk misschien maar even van me af praten op he forum waar we het allemaal voor doen Eigenlijk wil ik dat sigaretje op stal ook wel blijven doen omdat ik zeker weet dat als ik daarmee stop mn vriendin meteen denkt "hey, die is zwanger of probeert het te worden" en daar heb ik niet zoveel zin in... Maarja... door dat ene sigaretje per dag blijft het wel heel moeilijk om verder te stoppen... Heh, tis voor nu in ieder geval alweer een stuk minder! Ga zo maar een lekkere fruitsalade voor mezelf maken ofzo... Misschien nog iemand tips??
Hey meiden sorry dat ik zo lang niet op ZWp ben geweest!! Noes wat knap dat je stopt met roken ik ben in juni gestopt petje af en volhouden het is nu al laat moet morgen werken heb er echt geen zin in.. XxX
Nou Bambi, staat je netjes Ik heb ook niet heel veel bijzonders te melden. Heb het de afgelopen 3 dagen wel bij 1 sigaretje per dag kunnen houden! Ben best een beetje trots op mezelf... Vandaag weer thuis bezig, maar heb t veel minder moeilijk dan woensdag. Heb 100.000 dingen te doen vandaag, maar ik vond het nodig om mijn cyclus van de afgelopen 2,5 jaar in een excelsheet te zetten en daar een grafiek van te maken haha, heel spannend! Nu ga ik echt maar even een was draaien en een stofzuiger door huis trekken, straks lekker naar mn paardje! Springles gaat niet door vanavond, das wel jammer, dus ga zelf maar n beetje rijden... Ik heb trouwens het boek "het grote wonder" van Lennart Nilsson besteld (moest nog een laatste bestelling bij ECI doen voor ik op kon zeggen) en het is wel een waanzinnig mooi boek! Staan heel veel hele mooie foto's in van hoe een zwangerschap "werkt", tis wel heel technisch maar ik vind het superinteressant! Hmm voor iemand die weinig te melden had toch weer n heel verhaal
hoi meiden nou ik heb nu weer roodslijm op wc papier, heel de dag al! @noeska; ik zou, tja makkelijk gezegt, gewoon stoppen met roken, laat anderen denken wat ze maar willen, toch? dat is nadeel van eci, idd mooi boek @bambi; lekker gewerkt?