ontsluiting

Discussion in 'De bevalling' started by caroline16, Aug 31, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. caroline16

    caroline16 Niet meer actief

    hoi meiden,

    over een klein uurtje zit ik bij de vk.. ik ga dan aangeven dat alles vanaf zaterdagochtend al aan het rommelen is.. ook is de kleine vanaf vrijdag al heel rustig..

    toen ik zaterdag de vk had gebeld, werd me verteld dat door voorweeen enzo, ik ook al 1 of 2 cm ontsluiting kan krijgen..

    alsik zo aan de vk vraag of ze daar naar wilt kijken, en wilt kijken of de bevalling nog lang duurt, doet ze dat dan?

    xx
     
  2. Vogeltje

    Vogeltje Fanatiek lid

    Jan 4, 2007
    1,263
    0
    0
    Noord-brabant
    Misschien dat ze wel even wil kijken maar of je al ontsluiting hebt wil niets zeggen dat de bevalling snel gaat komen er zijn mensen die al met 32 weken 1 cm hebben en pas bevallen met 40+. Ik had ook bij 36 weken al 1 cm, nu is de mijne gehaald bij 38 weken dmv inleiding maar hij had voor hetzelfde geld nog 4 weken kunnen blijven zitten
     
  3. caroline16

    caroline16 Niet meer actief

    ja dat weet ik..
    maar stiekem hoop ik dat het eerder gebeurd.. zeker ook omdat ik vanaf zaterdagochtend al met voorweeen en rugpijn enzo zit..

    en dat je baby rustig is, das toch ook een teken?
     
  4. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    je kunt het wel vragen maar het zegt allemaal niets meid. 1 of 2 centimeter kun je idd heel lang mee rondlopen en voorweeen kunnen wat doen maar dat hoeft zeker niet.

    ik had al voorweeen vanaf week 34. met 37 weken zat alles nog potdicht en ben op de uitgerekende datum bevallen.
    Ties was trouwens vantevoren heel druk, dus dat zegt ook niet zoveel...

    je kunt er beter vanuit gaan dat het nog even duurt, dan kun je het het beste volhouden.

    sterkte!!
     
  5. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,186
    35,868
    113
    Ja,je kunt het wel vragen, maar wat schiet je ermee op? Als je 1 of 2 cm hebt kun je daar nog weken mee doorlopen. Of wil je dat ze ook strippen? Daarvan weet ik dat de meeste vk sowieso wachten tot na je 40ste week.

    Mijn zoontje was vanaf 36 week heel rustig mijn vorige zwangerschap, hij is geboren met 42 week, dus dat hoeft echt niks te zeggen.
     
  6. rensje

    rensje Fanatiek lid

    Nov 30, 2008
    2,079
    1
    36
    heey renate,
    Ik had vorige week dezelfde vraag bij de verloskundige. Maar ze keek niet want ik schoot er toch niets mee op zei ze. Heb ook al de hele week voorweeen of hoe je het ook wil noemen. Het is in ieder geval flink aan het rommelen. Zelfs de verloskundige kon het woensdag voelen dat het zich echt aanspande. Maar aangezien ik toen nog net geen 37 weken was voelde ze niet omdat dit alleen maar zou gaan irriteren, en daardoor kwam het dan op gang. Dus ik weet het ook niet. Misschien dat ze bij jou nu wel willen kijken omdat het opzich best geboren mag worden.
    Spannend allemaal he, succes ermee...
    groetjes rensje
     
  7. lydia31

    lydia31 Fanatiek lid

    Oct 7, 2006
    3,177
    0
    0
    Hoi,
    Toen ik zwanger was van onze odchter had ik met 37 weken ook al voorweeen.
    met 38 weken heeft ze gekeken en toen bleek ik 2 cm ontsluiting te hebben.
    ze heeft toen gestript en ben uiteindelijk bevallen met 38+6.
    Dit heeft ze trouwens uit eigen beweging gedaan, heb er niet om gevraagd.

    Vragen kan je het altijd, nee heb je en ja kan je krijgen.

    Gr Lydia
     
  8. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Ik had vanaf 35 weken al onwijze voorweeën en zere harde buiken. Met 38,5 week werd er in het ZH gezegd dat het nog maar heel even zou duren, want ik had al 1 cm ontsluiting en het was aardig verweekt. Tot snel, zeiden ze allemaal. 3 dagen later zei mijn eigen VK dat het nog helemaal niet klaar was van binnen, en dat ze mij volgende week wel weer zou zien.

    Beiden hadden het fout. Ik ben niet dat weekend bevallen, zoals het ZH zei, maar de VK had het ook verkeerd, want ik heb haar sindsdien niet meer gezien op controle! :D Al met al kan iedereen je dus hoop geven en hoop ontnemen, maar niemand weet wanneer jouw ukje zich aandient. Ontsluiting en verweking hoeft niet altijd wat te zeggen, en ook het toucheren zelf wekt niets op.

    Heb geduld. Je beeb laat niet meer lang op zich wachten!
     

Share This Page