Ook nieuw hier

Discussion in 'Even voorstellen' started by Dita84, Oct 11, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dita84

    Dita84 Niet meer actief

    Hallo allemaal, ik ben ook nieuw hier. Mijn naam is Dita en ik ben 30 jaar oud.

    In het kort even mijn verhaal: mijn vriend en ik zijn bijna 3 jaar samen en we willen graag een kindje. Daarom ben ik eerst maar eens gestopt met de pil. Die heb ik zeker 15 jaar geslikt vanwege heftige acne. Mijn acne is gelukkig niet teruggekeerd, heel fijn!

    Mijn laatste onttrekkingsbloed had ik op 28 augustus en op 1 september ben ik gestopt met de pil. Tot op heden ben ik nog niet ongesteld geworden, dus ik heb maar een zwangerschapstest gedaan op 1 oktober, die was negatief. Ik begin nu toch wel een beetje ongeduldig te worden. Ik heb geen flauw idee wat mijn cyclus was van voordat ik met de pil begon; onregelmatig, dat in in ieder geval wel.

    Vandaar dat ik me hier heb aangemeld, om ervaringen van jullie te kunnen lezen en zelf ook mijn ei kwijt te kunnen. :)
     
  2. Hannah1989

    Hannah1989 Fanatiek lid

    Jan 11, 2014
    1,269
    16
    38
    welkom!

    balen zeg dat je cyclus maar niet op gang komt!
    Ik had het ook was gestopt met de prikpil en dat heeft meer als een jaar geduurd! hoop voor je dat je toch snel ongesteld mag worden!
    en dan een mooie wondertje mag krijgen
     
  3. amber23

    amber23 Fanatiek lid

    Mar 7, 2011
    1,239
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom en succes
     
  4. Dita84

    Dita84 Niet meer actief

    Dank jullie wel! Vanochtend heb ik voor de zekerheid nog maar een test gedaan... Helaas weer negatief. Het blijft dus wachten op mijn menstruatie.
     
  5. Hannah1989

    Hannah1989 Fanatiek lid

    Jan 11, 2014
    1,269
    16
    38
    jeetje spannend zeg!
    hoop dat je snel meer weet!
     

Share This Page