Opruimstress ... vakantiestress

Discussion in 'De lounge' started by Nous26, Jun 21, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hier ligt de inpaklijst klaar. De dingen voor in de auto zijn gekocht (veiligheidsdriehoek, ehbo-doos, veiligheidsvestjes, tablethoofdsteunhouder, snack en play tray tafeltje). De koffers zijn gelocaliseerd en staan op standby (die pak ik hooguit 2 dagen van tevoren in). Voor de rest ben ik overal in huis wel een beetje aan het opruimen en ga ik zo dadelijk met 'bovenop de kledingkast' beginnen, want daar erger ik mij rot aan.

    Ik heb nieuw beddengoed gekocht, zodat al het oude beddengoed van bovenop de kast gewoon naar de kledingbank/kringloop kan, want sommig beddengoed is al meer dan 30 jaar oud. Praktisch onverwoestbaar; maar het heeft echt een beetje de beste tijd gehad.
     
  2. Luna28

    Luna28 Niet meer actief

    Vakantielijstje is hier ook bijna aan de orde. Vriendlief pakt op de dag zelf z'n spullen in ;) Die heeft zoveel gereisd, het boeit hem allemaal niet meer.
    Ik ben al weken van te voren met lijstjes bezig, spullen uitzoeken, koffers uit de berging halen..
    Maar eerst de zolder! Heb m'n vriend gevraagd stellingkasten te halen bij de gamma. Ik heb nog van die doorzichtige grote bakken staan. Daar gaat veel in en de rest gaat weg. Ben t helemaal zat :D (zeg ik nu..)
     
  3. Nous26

    Nous26 Actief lid

    Oct 13, 2008
    112
    0
    0
    Nou het huis is hier helemaal opgeruimd en schoon. Het enige wat ik nog kan doen zijn de ramen. Morgen ga ik de laaste inkopen doen voor de vakantie. Van het weekend alvast rustig beginnen met inpakken.

    Man gaat dit weekend de auto doen. Helemaal schoonmaken en een onderhoudsbeurt.
     

Share This Page