Oudejaarsavond!

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Stinkerbell, Dec 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bammetjebam

    Bammetjebam Niet meer actief

    M'n dochtertje werd net op tijd wakker, dus die heb ik uit het raam laten kijken, ze vond het zeer interessant :)
     
  2. Skye

    Skye Niet meer actief

    Hier is ons meisje gewoon normale tijd naar bed gegaan en niet meer wakker geweest tot vanmorgen half 8! Ik heb haar er ook echt niet uitgehaald. Wat heeft ze eraan?? Een beetje vuurwerk kijken en nieuwjaar wensen. Nee, daar ga ik haar nachtrust echt niet voor verstoren!
     
  3. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    Ik heb ons zoontje kwart voor 12 wkkr gemaakt, geproost met de fam met kinderchampagne waar die lkkr van heeft gedronken. Toen buiten vuurwerk kijken bij de voordeur 5 min daarna lekker op de bank voor t raam gekeken. Hij moest ff wkkr worden, maar toen die helder was vond ie t best gezellig :) Ach is maar 1x per jr .... ALs ik hem niet wakker had gemaakt dan was ie vast wakker geworden van al dat kabaal, is toch anders dan een paar x wat rotjes die je hoort zo nu en dan voor 12u
     
  4. susy26

    susy26 Niet meer actief

    Bij ons lag tie al lekker te slapen, en ook niet wakker geworden of gemaakt. Volgend jaar heeft ie er waarschijnlijk meer aan.
     
  5. Laris

    Laris Fanatiek lid

    Jun 27, 2008
    1,917
    2
    0
    Bij ons is hij om 01.00 wakker geworden en hebben we 'm er uit gehaald. Op gebleven tot wij naar huis gingen (02.00 uur). Daarna lekker doorgeslapen tot zijn normale tijd, 08.00 uur!
     
  6. Ik had het niet verwacht, maar de kleine man heeft ook door het vuurwerk heen geslapen. Normale tijd naar bed gegaan en vanmorgen om 8.45 pas wakker. Er wordt hier altijd enorm veel vuurwerk afgestoken, wonen in een flat, dus is extra gehorig.
     
  7. redchevy

    redchevy Actief lid

    Aug 23, 2010
    199
    0
    0
    zuidholland
    hier ook gewoon doorgepit tot mijn grote verbazing....... Terwijl er hier toch meer formaatje bommen werd afgestoken. :$
     
  8. Funkie

    Funkie Bekend lid

    Jan 13, 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    een vriendin van mij heeft haar kleine meid van 6 maanden wakker gemaakt om 00.00 en zijn met haar naar buiten gegaan. wij hebben een zoontje van 7 maanden en ik vind het niet nodig om hem voor vuurwerk wakker te maken. moest echt lachen toen ze het vertelde. laat zo een klein mensje lekker slapen ja toch..

    als ze een jaar zijn geweest weet ik niet wat ik zou doen dus daar heb ik geen mening over
     
  9. Storm

    Storm Niet meer actief

    Wij hebben ons zoontje niet wakker gemaakt. Hij werd wakker om kwart over elf, van neusverkoudheid en nog steeds mega veel slijm.

    Hebben hem na het dikste vuurwerk weer naar bed gebracht, maar zijn wel even met hem buiten geweest om te kijken. Hij vond het prachtig.
    Maar ik had hem er niet voor wakker gemaakt als hij niet wakker was geworden had hij al dat prachtige vuurwerk gemist.
     
  10. Makamba

    Makamba Actief lid

    Apr 26, 2010
    233
    0
    0
    Gelderland
    Ons zoontje werd al om 22.30 wakker van het toen al harde geknal buiten. Hij heeft tot 23.30 heerlijk bij mama op de buik geslapen voor de tv en toen werd hij langzaam aan wakker.

    Hij heeft toen gezellig met papa en mama op de bank melk gedronken en wat biscuitjes gegeten. Na 12en hebben we even uit het raam gekeken en zijn toen ook weer ons bed in gedoken.
    Echter kon meneer niet erg goed in slaap komen van het lawaai waardoor hij pas rond half 2 in slaap viel.

    Vandaag erg veel geslapen dus!:D
     
  11. Channie

    Channie Fanatiek lid

    Oct 13, 2005
    4,149
    0
    0
    Ons jongste meisje heeft lekker doorgeslapen en onze oudste heeft mee mogen kijken naar het vuurwerk!
     
  12. diddi

    diddi Bekend lid

    Jan 1, 2010
    590
    0
    0
    NULL
    NULL
    Onze dochter van 1.5 jaar heeft heerlijk doorgeslapen. We hebben gewoon het normale ritme aangehouden en haar op normale tijd naar bed gedaan.
    Toen vuurwerk begon ben ik wel naar boven gegaan en in de badkamer gaan staan, maar ze werd nergens wakker van.
    Ben dus weer lekker naar beneden gegaan.
    Ze heeft heerlijk doorgeslapen tot de volgende ochend half negen, zonder wakker te worden!!!
     

Share This Page