Overgewicht en zwanger..

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by MamaVanGilani, Jul 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. riantje1987

    riantje1987 Bekend lid

    Mar 16, 2012
    664
    0
    16
    NULL
    NULL
    ook ff mee zitten lezen

    en plaats dan ook maar hier is een reactie
    wij zijn bezig voor een eerste kindje
    ook ik heb overgewicht ik ben 1.80 en weeg 109 kilo

    ik heb wel een regelmatige maar lange cyclus van 47 dagen

    ik vind het wel fijn om te lezen dat het blijkbaar geen belemering hoef te zijn ook al wist ik dat wel om dat mijn moeder en oma ook zwaar waaren toen ze zwanger werden ;)

    nu maar duimen op een mooie positive test volgende week :D
     
  2. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    4,136
    0
    36
    friesland
    @annabel spannend meis, nog even en jullie mogen jullie dochter in de armen nemen! Lijkt me zo'n mooi moment!

    @ riantje1987 ik ben ook te zwaar, maar ik denk heel eerlijk gezegd wel, als ik iets meer was afgevallen onder de 90 was, ik het lichamelijk toch iets makkelijker had gevonden! Ik weeg nu 102 kilo met een lengte van 1,66 ! Ik zeg helemaal niet dat je er niet voor moet gaan hoor ;) zo bedoel ik het niet. Ik vind mijn zwangerschap zeker ook geen belemmering maar denk dat het gewoon minder zwaar zou zijn als ik lichter was! Maar daarom geniet ik wel intens. Hoop dat je snel positief mag testen :)

    @ de rest heb niet alles gelezen mijn excuus !

    @ hier al weer een tijdje niks geschreven, schrijf ook nog met een ander topic mee en vind 2 soms veel maar goed des al niet te min, hier ook weer een kleine update! 21 maart hebben we ons 20 weken echo gehad, alles zag er keurig uit met ons dwergje ;) prachtig om te zien natuurlijk, maar helaas hebben wij een heel eigenwijs kindje die niet wil laten zien aan ons wat hij/zij nou eigenlijk is. We hebben eind april nog een pretech ( zouden we sowieso al laten doen ) dus hoop dat we dan het geslacht mogen weten van ons kindje hihi! Verder gaat het hier prima, merk nu wel dat ik het allemaal wat zwaarder begin te vinden, mijn banden protesteren soms heftig hihi, sneller moe ect. Maar goed verder mag ik totaal niet klagen hoor, de kleine schopt al volop voel het af en toe van buiten maar meestal niet hoor, zou wel leuk zijn kan mijn vriend het ook voelen! Zal nu om boodschappen gaan vanavond gourmetten met mijn moeder en haar man ! Maar totaal geen zin om te gaan shoppenhihi! fijne dag dames
     
  3. Beheer

    Beheer Administrator
    Staff Member

    Feb 11, 2005
    16,274
    2,976
    113
    Verplaatst naar 'zwangerschap clubs'.
     
  4. ptries

    ptries Bekend lid

    Feb 22, 2011
    874
    834
    93
    Female
    Verpleegkundige
    jemig ik ben de laatste dagen zo verschrikkelijk misselijk! bah thee en een boterham met kipfilet is het enige wat ik 'normaal' kan eten zonder dat ik even daarna hoef over te geven... en sinds gister ben ik ook nog eenst ontzettend verkouden en zit mn hoofd helemaal vol, gatsie! (dat was mn beklag van vandaag weer) ;)
    Vanavond eten we chinees bij mn schoonmoeder, zijn uitgenodigd, dus ik hoop dat t wat wordt, anders gooi ik het wel op een griepje haha


    @riantje, welkom! zal voor jullie duimen:)
    @annabel, wat spannend allemaal, hopelijk is ze er gauw!!
     
  5. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    Jan 25, 2011
    1,931
    0
    0
    even snel een update hier is het toch wel begonnen. Inmiddels twee centimeter ontsluiting en gestript
     
  6. Dronty

    Dronty Fanatiek lid

    Dec 5, 2011
    1,359
    0
    0
    NULL
    dronten
    Annabel@ Oei spannend. Succes met de bevalling en hopelijk is julllie kindje er snel.
     
  7. Liesblits

    Liesblits Actief lid

    Feb 15, 2012
    229
    0
    0
    vrijwilligerswerk
    Spannend Danielle! Heel veel succes! Nog even en jullie hebben je mooie meisje in de armen :D
     
  8. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    4,136
    0
    36
    friesland
    Spannend meid heel veel succes en ben reuze benieuwd !
     
  9. Djinti2011

    Djinti2011 Bekend lid

    Aug 8, 2007
    772
    0
    0
    Medewerkster order fullfillment
    Eindhoven
    Owww wat spannend Annabel. Heel veel succes meis, ben benieuwd!
     
  10. jollietje

    jollietje Actief lid

    Oct 9, 2011
    440
    0
    0
    Flevoland
    zo eindelijk weer even de tijd gevonden om even bij te lezen en weer wat te typen :)

    @ Annabel: eindelijk is het dan zo ver en is de bevalling begonnen. Heel spannend hoor. Heel veel succes en hopelijk mogen jullie snel jullie kleine meid in jullie armen houden.

    @ ptries: ik hoop dat je toch een beetje kan genieten van het etentje bij de chinees. Zo vervelend is dat, misselijk zijn bah bah.
    Maar goed alles voor een goed doel hé zal ik maar zeggen;)

    @ riantje1987:p welkom hier. Hopelijk heb je snel een postieve test in handen!

    Met mij gaat het verder goed. Wel veel last van mijn arm die schijnt vocht vast te houden en daardoor zenuw(en) af te knellen.Waardoor hij vooral s'nacht slaapt en tintelt. Kortom pijnlijk is en mij lekker uit mijn slaap houdt. Bah en de vk maar zeggen dat je genoeg water moet drinken. Nou ik kan je zeggen: dat helpt dus niks.
    Nog een kleine 4 weken werken en dan ga ik lekker met verlof. Dus nog ff volhouden dus. Aankomende woensdag heb ik een groeiecho en ik ben heel benieuwd hoe onze kleine jongen is gegroeit en of hij kwa groei op schema ligt of niet. Het is alweer 10 weken geleden dat we hem voor het laatst hebben mogen bewonderen dus ben zo benieuwd!!

    Ik wens iedereen een hele fijne avond toe!!!!
     
  11. ptries

    ptries Bekend lid

    Feb 22, 2011
    874
    834
    93
    Female
    Verpleegkundige
    @annabel hopelijk heb je inmiddels jullie kleine meid in je armen en kan het genieten beginnen!

    Hier is de misselijkheid veranderd in een soort van griepje, in de lente nog wel! keelpijn, spierpijn, verstopt hoofd en erg moe... Nouja het wordt gewoon weer tijd voor een lekker zonnetje;)

    slaap lekker allemaal!
     
  12. Pugga

    Pugga Bekend lid

    Mar 15, 2012
    740
    4
    18
    Kwas even het hele topic kwijt!

    Maar gelukkig weer gevonden.

    @annabel, ben benieuwd naarhet laatste nieuws ;)

    @ptries, khoop dat je snel opknapt!

    @hier, nog steeds hele nachten hoesten slaap dus slecht het eerste uur dat ik wakker ben smorgens zit ook mn hele hoofd vol. Maar daarna gaat het gelukkig weer goed. Van het weekend aardig wat dingen geshopt in verschillende winkels en kleine paniekaanval gehad of ik alles wel goed ga doen. Vooral toen ik ineens besefte dat ik woensdag al 6 maanden ben en ik dus in principe over 3 maanden mamma ben!!

    Kheb het idee dat iknog zoveel moet doen, regelen, kopen. Maar dat valt op zich wel mee. Maak me ook druk om het eerste pakje stom he maar kan gewoon niets leuks vinden. En in welke maat? Heb dan ook het gevoel een super onervaren moeder te worden die alles fout doet!

    Groetjes
     
  13. Dronty

    Dronty Fanatiek lid

    Dec 5, 2011
    1,359
    0
    0
    NULL
    dronten
    @Pugga Het komt echt allemaal goed.;)

    @hier: vanochtend naar de vk geweest.
    Eerst bij de assistente gewogen en weer een kilo er af.
    Bij de vk is mijn bloeddruk gemeten en die was netjes.
    Mijn baarmoeder loopt netjes qua groei en voor het eerst het hartje gehoord.
    Echt zo mooi om te horen.Alleen de kleine was er niet zo van gediend dus die schopte soms er flink op los. :D
    Ook de papieren gehad voor de 20 weken echo en vanochtend gelijk de afspraak gemaakt. De afspraak staat voor 7 mei gepland.
     
  14. ptries

    ptries Bekend lid

    Feb 22, 2011
    874
    834
    93
    Female
    Verpleegkundige
    @pugga Komt allemaal vast goed, nog 3 maand te gaan;)

    @Dronty wat leuk dat je het hartje gehoord hebt! fijn dat alles goed gaat:)
     
  15. jollietje

    jollietje Actief lid

    Oct 9, 2011
    440
    0
    0
    Flevoland
    @ Annabel: ik hoop dat alles goed gaat/is en dat je nu gewoon lekker aan het genieten bent van jullie kleine meid.

    @ Pugga: ja raar gevoel is dat hé als je gaat denken dat je over 3 maanden moeder bent. Ik heb zelf gewoon wat eerste kleertjes in maat 50 en 56 gekocht dus dan zal hij heus wel 1 van de pakjes passen :)
    Maar het komt allemaal wel goed hoor.
    En jezelf vooral niet te druk maken. Gewoon genieten van het feit dat je al over 3 maanden moeder word!

    @ Dronty: fijn is dat dat je het hartje eindelijk hebt gehoord. Mooi dat alles goed gaat.

    @ ptries: doe rustig aan meid en veel beterschap!
    Het is ook echt wel weer om ziek te worden helaas...

    Fijne avond verder allemaal!
     
  16. ptries

    ptries Bekend lid

    Feb 22, 2011
    874
    834
    93
    Female
    Verpleegkundige
    Hoi dames,

    Ik voel me gelukkig iets beter vandaag, mag ook wel, ik heb zoveel geslapen de afgelopen dagen... vooral nog erg verkouden en n vol hoofd;) voor vandaag en morgen sta ik ziek gemeld dus ik kan lekker uitzieken op advies van de HA, hoef zaterdag pas weer te werken.

    Af en toe ook nog wel misselijk/gammel maar ik denk dat dat gewoon van de zwangerschap komt;)

    fijne dag allemaal!
     
  17. Dronty

    Dronty Fanatiek lid

    Dec 5, 2011
    1,359
    0
    0
    NULL
    dronten
    Fijn Ptries dat je je wat beter voelt.
     
  18. jollietje

    jollietje Actief lid

    Oct 9, 2011
    440
    0
    0
    Flevoland
    @ ptries:
    Fijn dat je je in ieder geval alweer wat beter voelt. Goed dat je voor jezelf kiest en nog gewoon een paar daagjes uitziekt!

    Gisteren heb ik een groeiecho gehad in het ziekenhuis. De echoscopiste die de echo maakte is altijd heel zakelijk en praat daarbij ook nog eens zacht zodat het maar moeilijk te volgen is wat ze doet en of het nou wel of niet goed groeit..
    Gewicht liep 1 dag achter. Word nu op 1594 gram geschat.
    Hoofdje loopt 5 dagen achter op de norm en buikje 4 dagen.
    Maar wat ik uit het rapport kan opmaken is dat de afmetingen volgens termijn zijn. Wel heeft onze zoon erg lange benen. Die lopen namelijk 2 weken voor. Maar ja zijn vader is ook lang dus dat heeft hij niet van een vreemde.;)
    Volgende week maar eens de vk vragen hoe het zit met de afmetingen en de groei.

    Ik hoop dat het goed gaat met iedereen hier en wens jullie allemaal een fijne dag toe!!
     
  19. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    Jan 25, 2011
    1,931
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Het heeft even geduurd maar ik mag nu eindelijk vertellen dat onze kleine wondertje geboren is. Op disndag 3 april om 1 minuut voor 8 in de ochtend. Helaas kon ik het zelf niet voor elkaar boksen om 10 centimeter ontsluiting te krijgen en hebben ze me in het ziekenhuis geholpen. Ik ben helemaal verliefd op onze kleine meid!
     
  20. burningkarma

    burningkarma Fanatiek lid

    Jan 8, 2008
    2,605
    0
    0
    Veenendaal
    Gefeliciteerd anabel!
     

Share This Page