Overlast buren pff

Discussion in 'De lounge' started by Zonnebloem25, May 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ukje1

    Ukje1 Niet meer actief

    Ik zou het zo fijn vinden hahahahaha zucht *droomt weer even verder* :p
     
  2. MissMama09

    MissMama09 Fanatiek lid

    Mar 3, 2008
    1,623
    0
    0
    Ik heb ook een buurjongen die van feestjes geven houdt en draait dan Hardcore muziek ik hen van begin af aan de politie gebeld en ik ga miet wachten tot het zachter is uit zichzelf ik bel gelijk vind het zo asociaal!!
     
  3. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    wat dat betreft ben ik toch wel heel blij met mn varende leventje. Àls we al eens vervelende buren hebben is het nooit langer dan een weekend. O nee, 1x een week, kindjes met klompen die over het dek lopen, min.4x per dag, maakt veel lawaai, niet fijn als je stijf van d ehormonen aan het wachten ben op de bevallign:D maar gelukkig nog nooit zulke slechte buren getroffen als jullie hebben. Sterkte ermee!
     
  4. Ukje1

    Ukje1 Niet meer actief

    Het is dat ik snel zeeziek ben maar anders zou ik zeggen.... Waar kan ik tekenen???
     
  5. Zonnebloem25

    Zonnebloem25 Actief lid

    May 18, 2012
    431
    0
    0
    Hahaha heb wel even gelachen toen ik net reacties terug las.

    Hier vannacht een rustige nacht gehad, heerlijk! Laten we hopen dat t zo blijft gaan :):):):):)
     
  6. Kyra73

    Kyra73 Niet meer actief

    Wat vervelend om te lezen dat er zoveel buren zijn die geen rekening met een ander houden. Meiden, veel sterkte gewenst en hopelijk verhuizen jullie of jullie buren snel, zodat jullie weer lekker rustig kunnen leven. Het is toch wat om zo'n last van je buren te hebben.
     
  7. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,068
    3,862
    113
    @Belliebel, of je komt gezellig naast mij wonen, het huis van mijn buren staat toch te koop, ze liggen in een scheiding. Tja, met andere mensen kunnen ze niet normaal omgaan, maar ook niet met elkaar.
     
  8. Ukje1

    Ukje1 Niet meer actief

    En hoe is het bij jullie vandaag gegaan???

    Hier maar 1x geschreeuw gehoord zalig!!! En morgen hopelijk uitslapen.. voordeel van die kinderen van de buren... ze zijn geen van alle ochtendmensen dus om 11 uur hoor je pas wat :p
     
  9. Zonnebloem25

    Zonnebloem25 Actief lid

    May 18, 2012
    431
    0
    0
    Hier heel goed. Niks weer gehoord :)
     
  10. Ukje1

    Ukje1 Niet meer actief

    Yeahhh!!! Hopen dat het zo even blijft.. is het bij jullie ook dat als het weer minder word hun ook rustiger zijn???
     
  11. Zonnebloem25

    Zonnebloem25 Actief lid

    May 18, 2012
    431
    0
    0
    Deze buren wonen nog niet zo heel lang hier, geen idee dus.
    Of het is stilte voor de storm haha.
    Merk jij wel verschil?
     
  12. Ukje1

    Ukje1 Niet meer actief

    Ja zodra het maar enigszins heet word lopen de gemoederen hiernaast behoorlijk op en tja aan temperament hier geen gebrek :(
     

Share This Page