Onze knul is bijna 6 maanden, we willen langzamerhand van Nutrilon HA1 overgaan op standaard 2...En ook van merk wisselen. Dan elke week 1 schepje vervangen door Nr2. Wat adviseren jullie zo geleidelijk aan van Nutrilon HA1 naar Eigen merk gaan of van Nutrilon HA1 naar Nutrilon 2 en dan naar Eigen merk? Bedankt vast voor de antwoorden!
Ik zou in 1 keer overstappen. Meestal gaat het gewoon prima. Mocht hij er niet goed op reageren dan kun je altijd nog langzaam overstappen.
wij zijn destijds ook overgestapt van HA1 naar standaard 2. als ik me goed herinner zijn wij in een week overgestapt, geleidelijk. ik mengde geen voeding, maar gaf de ene fles hypo en de andere fles gewoon, dit op aanraden van het cb. dit ging eigenlijk zo goed, dat het volgens mij binnen 4 dagen was gelukt. je merkt het dan ook wel als je kindje er niet tegen kan. wij zijn toen bij nutrilon 2 gebleven totdat hij een jaar was, daarna overgestapt naar gewone melk. succes!
Wij zijn per fles overgestapt. Van nutrilon Forte1 naar nutrilon standaard2. Dus geen merkwissel. We zijn eerst begonnen de overdag flesjes te vervangen, daarna de ochtendfles, en als laatste de avondfles. In een week waren we over. en nooit problemen gehad. Van het CB mochten we wel in 1 keer overstappen, maar ik vond het fijn dat hij toch nog wat Forte kreeg, omdat hij toch erg hongerig was..
Niks moet natuurlijk.. We wilden toch kijken of hij niet overkon naar de standaard. Omdat nr2 meer verzadigd dan nr 1 voeding. En dat ging ook goed. Hij zat al wel snel aan de boterham. Dus 3 flessen nr2standaard, boterham, fruit en groente bij 6,5 maand. maar dat was prima volgens het CB. We hebben wel Forte achter de hand gehouden, voor als het niet ging lukken. Maar dat was dus niet nodig.
We zijn inmiddels aan t overstappen van H.A naar AH Standaard 2... hij heeft al 2 flessen gehad en nog nergens last van gelukkig! Is nr2 verzadiger dan nr 1?
Er zitten wat meer voedingsstoffen per schepje. Daarom mogen ze ook maar 700-800 cc van nr2 ipv 1000cc van nr1. Hier bleek het verzadigend genoeg. En hoefden we niet meer te rommelen met de nutriton voor het (beetje) spugen van de Forte..
Hallo, Wij willen straks ook overstappen nu gebruiken wij nutriolon ar voeding maar gaat goed gebruiken ook al niet meer zantac ivm reflux. ik wil dan overstappen op nutrilon standaard wie heeft tips? Bedankt alvast
Is wel een goeie vraag eigenlijk , ik geef mijn jongetje Nestle Nan 1(hypoallergeen) en ik wil met zes maanden overstappen op standaard opvolgmelk.. maar ze hebben van Nestle geen standaardopvolgmelk voeding alleen de nan ha 2. Zou dat een probleen worden als ik dan van merk verander zoals krampen? Ik wil Friso 2 gaan gebruiken.
Ik dacht dat die speciale voeding vaak iets lichter verteerbaar waren. Dus de standaard voeding (merk zal niet zoveel uitmaken), zal wat zwaarder op de maag liggen. Maar die kan bij 6 maanden meer hebben dan bij 6 weken. Misschien dat je wel wat merkt, ook qua ontlasting. Maar ze krijgen opeens ook allerlei ander eten. Dus dat heeft ook invloed. Ik zou het gewoon proberen. Ik zou het flesje voor flesje doen. Dan het liefst eerst een overdagflesje vervangen. (met speciale voeding bedoel ik dingen als hypoallergeen/comfort etc. Voeding voor hongerige kindjes is juist zwaarder voor de maag)