@Music mama : en? Hoe was je temperatuur? Weer laag? Of nog hoog? Haha ik Brand van nieuwsgierigheid!
Temp nog hoog.. test omowit.. ik denk dat ik nog even geduld moet hebben maar heb nu wel zekerheid dat ik niet zwanger ben dus... ik zit op cyclusdag 10 vandaag van ronde 4
Aaah jammer music mama. Mijn temp gaat lekker. Steeds van 36.6 naar 36.4 weer naar 36.6. Lekker aan het schommelen.
@Moonlight moet hij niet wat stabieler zijn. Paar dagen achter elkaar zelfde temp ofzo. Haha erg onzeker.
@Music mama : hè dus toch van ziek zijn. Balen! Maar nu in ieder geval uit je systeem. @summer : is normaal hoor dat hij iets schommelt. In cyclus bij mij met eisprong zat ik voor eisprong tussen 36.15 a 36.40. Nu is het anders bij mij, maar dat is echt uitzondering.
In FF ziet het indd ook wat erger uit dan in mama ap. Benieuwd wanneer mijn temp deze x omhoog gaat. Moonlight al kwaaltjes? Mamalap wat raar eigenlijk dat je cyclus nu helemaal in de war is. Hopelijk kan de gynaecoloog er makkelijk en snel wat aan doen.
Temp hoort wel wat te schommelen, al zie je af en toe kaartjes met een hele stabiele temp. Vanochtend heb ik niet gemeten. Lekker vanochtend uitgeslapen en gisteravond lekker alcohol gedronken en laat naar bed. Zit nu toch pas op dag 3.
Kijk dit bedoelde ik eigenlijk. Je zegt op cd 10 te zitten vandaag en dus nu wel de zekerheid dat je niet zwanger bent. Maar hoe weet je dat, want soms is vroeg testen niet alles? Begrijp je? En je temp is ook nog hoog toch?
Zograagnog1 ik begrijp jouw ook niet goed. Haha. Music mama is ongesteld geweest. Alleen temp bleef hoog. Dus ze zit nu in een nieuwe ronde, nieuwe cyclus al op dag 10. Dus dan weet je toch bijna zeker wel al of je zwanger bent of niet. Wat bedoel jij dan met vroeg testen? Het is niet 10 dpo als je dat meent
Dit dus ik weet niet wat mijn lijf allemaal doet.. ben nog erg onzeker want ik ben zo goed als beter maar temp blijft hoog en ik heb steeds heftige steken in mijn onderbuik.. ik wacht nog een week af en als mijn temp dan nog steeds 37.0 of hoger is ga ik met de huisarts bellen...