Ovulatietest???

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Goofie, Feb 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Voor mij is een ovulatietest iets totaal nieuws!
    Ik ben nu met de 2e ronde bezig en omdat ik zoveel lees over ovulatietesten vraag ik mij toch wel wat dingen af:

    -Wanneer begin je met die testen???
    -Weet iemand waar je goeie en goedkope kan bestellen???
    -Als je om de dag klust is een ovutest dan wel nodig???
     
  2. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    2,188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    Wanneer je begint is afhankelijk van de lengte van je cyclus. In de bijsluiter staat hier vaak wel een schemaatje voor.

    Ik gebruik de dipstick via www.zwangerenkids.nl

    Als je om de dag klust zou het voldoende moeten zijn. Maar ovu testen gebruik ik ook vooral om inzicht in mijn cyclus te krijgen, mijn eigen lichaam te ontdekken en vooral ook om te weten vanaf wanneer ik positief zwanger zou kunnen testen:D

    Daarbij heb je met om en om vaak ook wel eens 1x met iets minder zin/tijd of wat dan ook. Als je ovu testen gebruikt weet je in elk geval welke keer je tijd/zin of wat dan ook zou moeten maken om zwanger te willen worden.
     
  3. mamanu

    mamanu Bekend lid

    Nov 2, 2008
    577
    0
    0
    Ik gebruik nu ook de dipsticks van Zwanger en Kids en ik vind ze erg prettig en niet duur.
    Ik heb bij mijn vorige zwangerschappen ook de Clear Blue digital gebruikt. Die zijn ook erg fijn, maar wel vrij duur.
    Wanneer je moet beginnen met testen is inderdaad afhankelijk van je cyclus. Als je ovulatietesjes besteld dan zit er altijd een bijsluiter bij en daar staat alle informatie in, dus ook wanneer je het beste kunt beginnen met je test.
     
  4. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Dank je voor jullie reacties.
    Ik wil het eerst gewoon even zo proberen hoor, zijn ook net bezig.
    Maar ik zal de bijsluiter goed lezen;)
     
  5. fioontje80

    fioontje80 Niet meer actief

    Hoi Goofie, dit is voor mij ook de eerste ronde dat ik ovulatietesten gebruik. Omdat mijn cylci niet echt regelmatig zijn en ik tot 5 maanden terug ongeveer 14 jaar aan de pil geweest ben, wil ik gewoon zeker weten dat er wel een eisprong plaats vindt. Had de testjes besteld via babyboomshop.nl. Was voor de zekerheid al op dag 10 begonnen, en tot nu toe alle nog negatief. Vaak wel een heel licht streepje, en die begint nu eindelijk wat donkerder te worden.. Heb ook sinds vandaag wel last van een zeurende pijn onderin m'n buik dus ik hoop dat m'n ei snel springt. Ook houd ik trouwens voor de zekerheid deze maand m'n temperatuur bij. Hierdoor hoop ik een goed beeld te krijgen van mijn cyclus. Succes met testen!
     

Share This Page