ovulatietest

Discussion in 'Zwanger worden' started by mandy74, May 23, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mandy74

    mandy74 Nieuw lid

    May 23, 2008
    4
    0
    0
    hoi
    ben net lid geworden en al even rond gekeken op dit forum. Fijn idee om het met anderen over zwanger worden te kunnen hebben.
    Vraagje: las dat je je ovulatietest het beste elke ochtend en avond kan doen om er zeker van te zijn dat je niet te laat bent voor je eisprong. Wie heeft hier ervaring mee? Ik gebruik ze nu voor de 3 maand, zijn al sinds juli vorig jaar bezig. Bij mijn eerste was ik binnen 5 maanden zwanger. Maar had toen een vrij regelamtige cyclus, nu schommel ik tussen de 27 en 40 dagen! Best lastig.
    Ik hoor het graag, groetjes mandy. :D
     
  2. alice

    alice Fanatiek lid

    Aug 16, 2006
    4,014
    0
    36
    Overijssel
    Ik kan je niet zo goed helpen weet het ook niet precies.
    Je kan het best even de zoekfunctie gebruiken en ovulatietest intikken dan krijg je vele topics hierover.
     
  3. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    Dec 30, 2006
    2,292
    0
    0
    In principe is het voldoende om 1 keer per dag zo'n ovulatietest te doen, als het maar rond hetzelfde tijdstip is.
    Je LH-piek komt namelijk 24 tot 48 uur voor je eisprong, dus dan zou je altijd 1 of 2 positieve ovulatietesten moeten krijgen.
     

Share This Page