Hier ook nog steeds geen ongi. Ga ook nog niet opnieuw testen, wacht wel een paar dagen. We gaan morgen lekker midweekje weg, en als we terug komen ga ik wel een x testen (als het dan nog nodig zou zijn) Hele fijne week allemaal. Liefs Thamara
Ik heb even opgezocht wat DPO betekend en ik heb het gevonden. Het antwoord is: 15 á 16 dgn. De vorige keren was het 12 dgn dus een beetje vreemd. Pfff ik durf nergens meer op te hopen. Vanmorgen voordat ik ging douchen had ik een heel nat gevoel. Het was doorzichtig en een beetje rekbaar tussen mn vingers. Ik weet niet wat dat betekend want dat is de eerste keer dat ik dat zo heb gehad. Liefs Kim -xx-
hey mensen, @ Thamara: hmmm, snap dat je zelf niet meer durft te hopen, maar eh, geen bloed geeft moed he?! @ kim, ben benieuwd! @ milla, wat goed joh, je eigen ei!ik zooooooooowwww duimen voor je! @ Linda: pfft, 4 juni.. Maar wel een fijn gesprek gehad? Is wel belangrijk dat je er een goed gevoel bij hebt! @ all: hier alles goed! t hele weekend gewerkt, moet 10 dagen aan een stuk..pfft maar wel leuk met dit weer, maar dat is geloof ik, alweer afgelopen na vandaag Liefss, Taliaa
Het is hier weer spannend voor heel veel meiden! Ikzelf heb heel pijnlijke borsten en een opgezwollen buik, ik denk dat mijn nod 10 mei is maar ben niet zeker...
mijn borsten doen ook zo'n pijn! Vreselijk! En mn buik doet minder pijn, maar nu borrelen mn darmen. Tis nog veelste vroeg om er iets te van denken.
Hoi Didlina en Poohbear, Hier ook dezelfde symptomen, waarschijnlijk progesteron effecten van de eisprong. We hebben ongeveer gelijk NOD. Zou wel leuk zijn als we alle drie in het roze zouden gaan... Maar Thamara en Kim moeten eerst nog, ik blijf voor jullie duimen!
Nou dames, het wordt hier weer spannend! Ik blijf meelezen hoor, het lijkt wel een spannende cliffhanger van GTST ofzo! Ik hoop dat jullie allemaal 'moeten' testen en dat het allemaal lekker roze kleurt hier!
Goedemorgen! Ik heb zojuist getest en hij is wederom negatief! Ik snap er geen ene zak meer van! Ik had nu echt allang ongesteld moeten zijn! Aan de ene kant: geen bloed geeft moed, maar aan de andere kant denk ik ja zometeen gaat het daarbinnen weer niet goed! Ik zit er soms ook over te twijfelen om misschien niet even met het ziekenhuis te bellen. Gisteravond dacht ik, als ik morgen opsta ben ik ongi. Ik heb weer krampjes maar deze leken meer op ongikrampjes en telkens die verrotte koppijn! Ben wel super moe en soms ineens zo'n vlaag dak me niet lekker voel...maar dat is dan ook snel weer weg. Meiden wat mot ik ermee? PS Die pendel van MissButterfly kan ook nog steeds he! Liefs Kim -xx-
Jeetje Kim, wat balen zeg! Inderdaad, geen bloed geeft moed, maar toch he. Misschien eens vragen of ze bloed willen prikken, daarin kun je al eerder zien of je HCG in je lichaam hebt. Echt super klote hoor, die onzekerheid
Ja ik word er ook echt niet goed van! Ik had van de week zoiets van: Oke tis niet gelukt deze keer, op naar de volgende ronde. Maar als die ongi niet komt gaat dat een beetje moeilijk he! En telkens die negatieve testen, als het dan ook daadwerkelijk niet zo is, laat me dan lekker ongi worden. Zouden jullie contact op nemen met het ziekenhuis? Liefs Kim -xx-
ja, ik zo uwel effe bellen! Ik weet niet op het een broodje aap verhaal is, maar ik hoorde dat je met PCO ook valse ovulatie testen kan hebben! Ik heb er namelijk ook ooit een gehad, en mooi dat ik niet zanger was en niet ongesteld werd. Maar zoals ik zei, dat is mijn ervaring en volgens mij las ik er hier op het forum ook ooit over! Hou me er niet op vast als het inderdaad een broodja aap verhaal is...
Ik zou gewoon bellen hoor! En anders een echo vragen, of ze even willen kijken wat er daar van binnen allemaal gaande is!
@ Kim, ik zou ook even bellen, gewoon voor de zekerheid, meer dan 17 -18 dagen DPO komt eigenlijk nooit voor. Als dat wel voor komt ben je of zwanger of het DPO klopt niet en dus heb je later een eisprong gehad dan je denkt, het is inderdaad waar dat je met PCO een valse ovutest kunt hebben, omdat de LH waarde lange tijd verhoogd is (ik heb zelf wel eens anderhalve week positieve ovutesten gehad), welke testen gebruik je? Wanneer je die met streepjes hebt moet het teststreepje minimaal echt even dik of dikker zijn dan de controle streep. Om eerlijk te zijn vind ik een 30 daagse cyclus erg kort met Clomid, want meestal valt een eisprong met CLomid pas tussen dag 16 - 24 en niet zo vaak al op dag 13. Het ook zijn dat de aanmaak van het HCG hormoon bij jou wat traag verloopt, je hoort wel vaker dat vrouwen pas een week na hun NOD positief testen. Als ik jou was zou ik om een bloedtest vragen om twee redenen: 1. Of dat je daadwerkelijk wel een eisprong hebt gehad (dus progesteron in je bloed) want ook al heb je een positieve ovutest, dat wil niet zeggen dat je ook een goede eisprong krijgt! 2. De waarde van het HCG hormoon, normaal heeft een vrouw die tussen 0 en 5 MuI, en bij zwangerschap sowieso boven een waarde van 50 MuI. Dan heb je in ieder geval zekerheid! Sterkte, ik kan me heeeel goed voorstellen hoe frustrerend dit is.
Een echo geeft weinig duidelijkheid. Sowieso is een zwangerschap in dit stadium nog niet te zien, en als er een ei geweest is is dat of kleiner geworden of gesprongen, maar dat verschil is ook niet te zien.
ja, dat verhal van milla ken ik ja! Zoals ik zal schreef, ik had echt een vet positieve ovu test en was een half jaar later nog niet ongesteld. Dus mooi geen ei die sprong dus! Weet je dat je een ei had door een echo bij de gyn, of alleen van je ovu testen. Wat frustrerend is dit!
@KIM: heel veel sterkte, dit zijn altijd de momenten die het meeste energie vreten, sluit me bij bovenstaande aan, ik heb daarnaast al eens gehad dat een groot eitje niet wilde springen, bleek (door de echo) na een week overtijd dat ie er nog steeds zat. Tip, als je naar het zkh belt gewoon doordrammen en niet laten afschepen met 'kijk het nog maar even aan'. Mijn standaard antwoord tegenwoordig is altijd: de dokter zei dat als ik het niet vertrouwde ik even langs moest komen...vervolgens altijd achteraf van de arts...goed dat je gekomen bent! Hou je taai! Ik hoop natuurlijk dat je gewoon zwanger bent, zo niet, misschien toch volgende ronde weer met echo's?
poohbear: staan je borsten nog op ontploffen? had ik ook met pregnyl, zowieso allemaal zwangerschapskwalen, hou die pregnyl wel in je achterhoofd en ondertussen duimen we keihard dat het lekker RAAK is!