ik heb vandaag laten pendelen door sonja. Ik was benieuwd, maar helaas kwam eruit dat het pas januari 2007 zou zijn...
Bij mij kwam er oktober 2006 uit, mijn man roept dit ook al de hele tijd, heel toevallig.... En het is geen feit hoor! Niet stoppen met klussen tot januari!! hihi
Je moet er niet vanuit gaan dat het zo is hoor. Ik was gependeld in maart van dit jaar. Wel door 5 mensen!! Maar ik ben nog steeds niet zwanger.
Hoi hoi, Ik had een pendel dat ik mijn eerste ronde vorige maand zwanger was, maar helaas niet uitgekomen! Nu staat de pendel op september 2006, wel weer van een meisje, maaruh ik ga we gewoon door met oefenen hoor!! Haha!! Liefs
Bij Lilly (forum genootje ) weet ik dat de pendel van Sonja klopte, verder lees je het wel vaker dat het klopt. Sonja heeft voor mij ook gependeld dat ik nu zwanger zou zijn. Tot op heden nog geen positieve test, maar ook nog geen . Dus we wachten of of die van mijn klopt
Sonja heeft ook voor mij gependeld Maar zoals jullie kunnen zien in mn onderschrift heb ik 4 versch resultaten Pendelen is gewoon een leuk iets! niet iets waar je je aan vast moet prikken Succes!
Ja idd Sonja heeft al vaak gelijk gehad met haar pendel! Dus ik hoop het voor iedereen die goed 'nieuws' van sonja's pendel heeft gekregen!!
Sonja heeft ook voor mij gependeld, en natuurlijk is het gewoon een grappig iets, maar stiekem ik hoop natuurlijk wel dat het uitkomt hihi veel liefs Dreamy
sonja heeft ook voor mij gependeld en daar kwam uit dat ik in oktober zwanger zal zijn....ik ben benieuwd!
deze is voor sonja,: ik weet niet of mijn pb jtes aankomen, want verstuur ze, maar blijven in mijn postvak uit staan.. He meiden, ik heb ook al gehoord dat sonja vaker gelijk heeft gehad.. ik duim voor jullie.. Lies Lisje
dan ook ik maar een vraagje over het pendelen... Als er gependeld is bijv. juli-meisje. Gaat dit dan over je NOD die in juli valt of je ei die in jullie valt? Stel dat je ei in juni is en je NOD in juli, en er is gependeld juli-meisje, waar moet je dan vanuit gaan, je eisprong of je NOD? Snappen jullie het? Weet niet zo goed hoe ik het moet uitleggen. Liefs meliske
He meliske, met die vraag zat ik precies zo.. heb sonja ook gevraagd te pendelen, maar volgens mij heeft mijn pc mijn laatste pbtje niet verstuurd... wel fijn dat hje het vraagt want dan weet ik het antw ook straks.. liefs lis en ik hoop voor he dat Sonja's pendel klopt.
Bij mij is gependeld wannneer ik zwanger zou raken (maand van ei dus). Je kunt ook vragen wanneer je posi test...Volgens mij is er echter in de meeste gevallen gependeld wanneer je zwanger raakt. Suc6!
ik ben ook gependeld door sonja dat ik in juli een pos test krijg. juni zwanger juli pos. laten we hopen.. nog een paar dagen wachten tot testen
he, succes en hoop dat het raak ik voor jullie allemaal.. ElviraRendel jij ook? zo ja, zou je dat misschien voor mij willen doen.. liefs Lis ben benieuwd wat Sonja voor mij pendeld!!!
Nee ik pendel niet (meer). Super vermoeiend en lukte me niet altijd. Aangezien ik nogal ongeduldig ben, ben ik toen maar gestopt hahaha Suc6 iig!