Persona

Discussion in 'Zwanger worden' started by Ooievaar, Jun 7, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Ja, maar dan bestel je dus wel bij een Engelse of Amerikaanse drogist, want in Nederland mag hij niet verkocht worden (Unipath, de fabrikant van Clearblue, Persona en de FM heeft deze marketingbeslissing genomen, maar waarschijnlijk moeten ze wel door een procedure om het apparaatje in Nederland te mogen verkopen. Daar kiezen ze dus niet voor)

    Let op: vergelijk de prijzen, die verschillen enorm!
     
  2. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Hey Meiden,

    Wat een geweldig nieuws!

    Gerlinde super gefeliciteerd! Echt helemaal super!

    En Nouky, ook voor jou nog een keer een dikke felecitatatie!

    Nou, meiden, ik hoop dat jullie deze dagen zonder al te veel spanningen door komen, en dat jullie heel snel echt mogen gaan genieten!

    Liefs Snoozie
     
  3. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    Whhhaaaaah! Ik ga een weekendje naar Duitsland en wat lees ik als ik terug kom? Wat fantastisch dames, Noukie en Gerlinde zwanger! Van harte gefeliciteerd meiden! Jeetje wat is dat goed nieuws! Ik ben zoooo blij voor jullie meiden. Allebei oktober mama's, maarreh, jullie laten mij niet in de steek toch? Straks blijf ik hier achter op 't persona topic en ik gebruik 'm niet eens meer!

    @Aquilegia: Succes met de fertility monitor, ik ben erg benieuwd hoe je 'm vindt. Ik hoop dat die je gaat helpen naar een dikke vette positieve zw-test!

    Nou dames, voor mij is het nu aftellen naar woensdag. Eerst het intake gesprek in Nijmegen, dan naar Den Bosch om nog 4 andere huisjes te gaan bekijken. We hebben toch een (lager) bod uitgebracht op het huis dat we eerder op 't oog hadden, dus nog even afwachten hoe dat zich gaat ontwikkelen.

    Frits ligt er al in, die moet er voor dag en dauw uit, ik ga er gauw bij liggen, want dat is mijn enige kans deze week nog. Welterusten alvast en dikke kussen allemaal!
     
  4. noukie

    noukie Bekend lid

    Jan 31, 2007
    891
    0
    0
    spannende dag voor je woensdag mwb! dus toch een bod gedaan op het andere huis?
    en ik blijf natuurlijk nog in dit topic!
     
  5. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    @Noukie: thanx! Helaas kreeg ik vanochtend het telefoontje dat één van de huizen die we woensdag wilden bezichtigen verkocht is ... inmiddels begin ik er wel een beetje van te balen dat Frits door de week niet thuis is. Zucht ... 't is niet anders hey.
     
  6. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    Noukie en Gerlinde heb ik even gemist dat jullie zwanger zijn! Van harte meiden, wat gaaf!

    Balen MWB.. hopenlijk wordt het andere huis wat..
     
  7. gerlinde1

    gerlinde1 Bekend lid

    Jun 17, 2007
    603
    0
    0
    Dank jullie wel meiden voor jullie felicitaties!
    Het voelt nog zo raar om weer zwanger te zijn en ik vind het nog erg eng allemaal.
    Maar ik denk dat ik toch mijn banner maar aan ga passen. :D
    Woensdag test ik nog wel een keer, gewoon voor de zekerheid!

    @MWB, wat jammer zeg dat er al 1 huis verkocht is, was het jullie favoriet?
    Wat gaat het snel he, woensdag al de afspraak!
    Ik hoop toch zo dat ze jullie goed en snel kunnen helpen.

    Dikke knuffel voor jullie allemaal
     
  8. gerlinde1

    gerlinde1 Bekend lid

    Jun 17, 2007
    603
    0
    0
    Fijne dag meiden!
     
  9. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    Jij ook Gerlinde! Strooi nog ff wat met HCG-tjes, nu kan jij dat ook! Ik vang ze wel op ;)
     
  10. mamaFleur

    mamaFleur Bekend lid

    Sep 30, 2006
    513
    0
    0
  11. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    We krijgen met 95% kans een ventje! :) :) :)
     
  12. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Bruidje, gefeliciteerd! Wat geweldig, een jongentje!
    Super hoor!

    Hier alles goed, niet echt wat nieuws hier...moet vandaag hard studeren voor vanavond, 2 tentames....

    MWB, jammer dat er al een huis verkocht is...maar verder wel een spannend dagje morgen voor jullie!

    Groet Snoozie
     
  13. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    Sterkte Snoozie!

    Wij vinden het ook leuk, moet alleen even schakelen.. we dachten een meisje hahaha
     
  14. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    @Bruidje; wat gaaf, een jochie :)! En nu als de wiedeweerga op zoek naar een jongensnaam ;). Super hoor meid, heb je meteen de dvd mee naar huis gekregen? Dan kunnen jullie er lekker van genieten! En de 20 wkn echo over een paar weekjes, heerlijk hoor.

    @Snoozie; succes met studeren, ik zal voor je duimen. Wanneer heb je de tentamens?

    De verkopers van het eerste huis zijn niet op ons bod ingegaan. Hadden we wel verwacht hoor, maar dan houdt 't wat ons betreft wel op. Inmiddels is er nog een huis verkocht die we graag hadden willen bekijken, maar ik ben druk op zoek naar een mooi huis om het gat in onze planning te dichten ;). Hopelijk is het morgen net zulk mooi weer als vandaag. Het was gisteren echt om te janken.
     
  15. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    He MWB,

    Ja idd.. een meisjesnaam hadden we al.. dat zul je altijd zien hahaha.. nou ja ach.. we gaan ons er binnen een paar weken maar eens in verdiepen.. ik vind het erg moeilijk.. met name omdat hubby en ik qua smaak ook nog wel eens uiteen liggen.. maar het zal vast goedkomen...

    Is idd mooi weertje! Hopenlijk heb je snel het huis van je dromen gevonden..
     
  16. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    Ach ja, geen man overboord, die roze muur is eenvoudig over te schilderen in babyblauw :), andersom wat 't een ander verhaal geweest. En ach, als ie net geboren is kun je 'm ook wel in dat mooie roze jurkje aankleden hoor, dan zien ze toch 't verschil nog niet :D .
     
  17. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    We hebben het idd op dvd laten zetten! Erg leuk, gisteravond nog een x gekeken.. en medisch gezien zag het er volgens die vrouw ook perfect uit dus no worries voor de 20 weken echo
     
  18. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    @Bruidje; tuurlijk komt dat goed. Hij gaat gewoon niet mee met winkelen! :)
     
  19. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    hahaha we hadden nog niets geverfd dus dat scheelt.. het wordt limegroen behang.. maar het maakt niet uit.. het is geweldig.. en het ziet er gezond uit voor zover ze kon zien.. dat is het allerbelangrijkste!
     
  20. Mamawannebe

    Mamawannebe Fanatiek lid

    Apr 12, 2007
    1,090
    0
    0
    Directiesecretaresse
    's-Hertogenbosch
    Dat is ook het belangrijkste! Fijn ook dat ze daar nog even naar gekeken heeft. Zijn dat gewoon verloskundigen die dat doen? Hoe dan ook, ik ben echt superblij voor jullie.
     

Share This Page