Pink ladies

Discussion in 'Algemene clubs' started by MissQ, Oct 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Asun

    Asun Niet meer actief

    Dank je! Dat komt zeker goed. Morgen lekker shoppen. Daar wordt een vrouw altijd blij van...;)
     
  2. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    hahaha ja idd heerlijk, geniet er van!
     
  3. Asun

    Asun Niet meer actief

    Wolfje --> heb jij nog leuke plannen voor t weekend?
     
  4. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    ik ga zondag naar walibi belgie!
     
  5. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    Hoi allemaal!

    Sorrie dat ik zo laat ben ..... Het is allemaal reuze meegevallen! Heb vanmorgen eerst potje weggebracht zodat ze het zaad konden gaan "opwerken". Ze selecteren dan de beste zaadjes. Daarna ben ik even door gegaan naar mijn werk, had geen zin om weer eerst naar huis te rijden en vervolgens weer naar Den Bosch. Leuk al die opmerkingen die je krijgt van collega's als je komt werken op een dag dat je eigenlijk niet aanwezig hoort te zijn! Om kwart voor 12 weer richting ziekenhuis gereden en erg zenuwachtig geweest. Om half 1 werd ik binnen geroepen. Ze legde eerst heel rustig en duidelijk uit wat er ging gebeuren. Ze zei dat het zaad van manlief van zeer goede kwaliteit was (zeg dat maar tegen hem zei ze, vinden die mannen altijd erg fijn om te horen ;) ). Het was een klein spuitje met een tuutje eraan. Daaraan bevestigen ze een klein flexibel slangetje en deze spuiten ze leeg in je baarmoeder. Dus eerst baarmoedermond opgezocht met een eendenklem. Was een beetje een vervelend gevoel, verder niets pijnlijks. Daarna voerde ze dat slangetje IN mijn baarmoedermond de baarmoeder in. Voelde ik eigenlijk ook nauwelijks iets van. Toen ging ze de zaadjes van manlief inspuiten en toen kreeg ik wat lichte krampjes. Logisch, want normaal gaat dat natuurlijk iets voorzichtiger en zwemmen ze de BMM in. Ik mocht 10 minuutjes op de stoel blijven liggen. Kreeg een handdoekje over mijn benen heen. Dat was eigenlijk alles. Nu mag ik over 2 weken een thuistest doen als ik nog niet ongi ben geworden. Mocht ik zwanger zijn, mag ik ze bellen en krijg ik daar een zwangerschapsecho. Mocht ik ongi worden, mag ik ook bellen en mag ik starten met de tweede IUI, dus weet Clomid (zelfde verhouding) van dag 3 t/m 7 en daarna Pregnyl spuiten. Dus zit vanaf nu ook weer 2 weken op het wachtbankje!

    Dikke kus en ik zal morgen proberen te reageren op jullie allemaal. Vanavond visite gehad en vanmiddag zo mega op dat ik samen met de kleine ben gaan slapen. Morgen komt ons neefje van bijna 9 maanden hier en gaan we waarschijnlijk iets leuks doen met zijn allen. Kindjes van de buren ook, dus wordt een drukke bedoeling. Weet niet of ik overdag al op ZP ben.

    In ieder geval allemaal een heel fijn weekend!!!

    -x-
     
  6. Asun

    Asun Niet meer actief

    Oww dat is ook leuk! Veel plezier
     
  7. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    goeiemorgen dames!!

    hier een druk weekend heb een nichtje op logee heerlijk 2 van die kids hier rondrennen eentje van 2,5 en eentje van bijna 4 pfffff hahaha geniet er wel van hoor heb ook allemaal leuke dingen op de planning staan
    we gaan cakejes versieren,kleien,schilderen ect ect
    en als manlief zin heeft gaan we morgen naar de binnenspeeltuin!! kunnen ze heerlijk rondrennen (of manlief moet vandaag willen zijn ze vanavond lekker moe ;) :) )

    nu ben ik wel stiekem blij dat als ik straks een 2e krijg er wat meer jaartjes tussen zit, lijkt me zwaar zo hoor
     
  8. Miranda80

    Miranda80 Fanatiek lid

    Aug 18, 2010
    2,058
    0
    0
    Moeder en inkoopster
    Utrecht
    Goedemorgen meiden,

    Ik heb het zo druk gehad met visite ed dat ik gister de hele dag niet op zp ben geweest. Is ook wel eens goed een dagje rust van zp.
    @MissQ:Ben blij dat alles goed is gegaan en nu maar hopen dat het raak is, sterkte met wachten.
    @Sunshine:Wat knap dat je tot zondag kan wachten met testen...spannend.
     
  9. Miranda80

    Miranda80 Fanatiek lid

    Aug 18, 2010
    2,058
    0
    0
    Moeder en inkoopster
    Utrecht
    @CM Jij hebt toch gister een echo gehad?
     
  10. Miranda80

    Miranda80 Fanatiek lid

    Aug 18, 2010
    2,058
    0
    0
    Moeder en inkoopster
    Utrecht
    Ik ga straks even de stad in voor schoentjes/slofjes voor de kleine man. Niet dat hij al loopt, maar is wel lekker warm aan de voeten.
    Verder ga ik een pakketje ophalen, met kleding die ik besteld heb.
    Beetje schoonmaken en vanavond krijg ik weer bezoek.
    Dat zijn mijn weekend plannen.
    En zondag wil ik uitslapen!
     
  11. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    @misq super dat het zo goed gegaan is meid, en nu hopen dat je snel een positest in handen mag hebben!!
    @miranda is toch altijd leuk ff naar de stad
     
  12. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Ohhh super dat het is meegevallen MissQ!
    Nu op het spannende wachtbankje, heb je een beetje afleiding de komende twee weken?
     
  13. sunshine81

    sunshine81 Niet meer actief

    @MIssQ, wat fijn dat het zo is meegevallen!!! Nu weer wachten, zijn we gewend inmiddels he?!

    Hier voel ik me zwaar kl**e, gisteravond het gevoel dat ik ongi moet worden en was ik heel erg verdrietig. Heb ook absoluut geen zin om mijn verjaardag vandaag te vieren, buikpijn begint ook op te komen, grrr. Waarom lukt het nou niet, pfffff, wat kan je je dan slecht voelen. Nou ja, afleiding is misschien wel juist goed. Sorry voor mijn ego-bericht.
    Ik ga nog de laatste boodschappen doen en alles klaarzetten en ik kom morgen nog even kijken.
     
  14. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    Volgend weekend gaan we heerlijk naar de Vossemeren van Center Parcs!!! Dus komende week heerlijk om naar toe te leven!
     
  15. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    Ach meissie toch.. Dikke knuff van mij.......
     
  16. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    CM, hoe was je echo?????!
     
  17. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    hoi meiden
    zal zo terug lezen...

    @sunshine balen dat je je zo k*t voelt, maar toch gefeliciteerd meid!

    @missq; fijn dat het goed is gegaan!

    liefs
     
  18. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    Heb je leuk geshopt?
    geniet er van dit weekend meid, gezellig zo!
    dank je wel:)
     
  19. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    NOD lijst;
    16 oktober : Chelleke84 rondje 11, 1e kindje, 26 jaar.
    16 oktober : Sunshine81 (ronde 12, 1e kindje, 28 jaar)
    18 oktober : Sloppyslayer (ronde 11, 2e kindje, 1e kindje dmv IVF, 36 jaar)
    18 oktober : Bianca87 (ronde 2, 1e kindje, 23 jaar)
    22 oktober : Mrt (ronde 7, 2e kindje, MMM ivm prolactinoom, 33 jaar)
    24 oktober : Blondi (ronde 2, 1e kindje, 21 jaar)
    26 oktober : Assje (ronde 2, 1e kindje, 26 jaar)
    27 oktober: Vivi (ronde 6, 2e kindje, 29 jaar)
    28 oktober : Asun ( ronde 2, 1e kindje)
    30 oktober : MissQ: (vanaf aug 2007 bezig , 2e kindje, 30 jaar)
    02 november: Bibaatje(ronde 2, 3e kindje, 36 jaar)
    28 november : Wolfje22: (Ronde 7, 2de kindje, 25 jaar)

    ZWANGER
    CM1978, 32 jaar, 1e kindje: 24 mei 2011, echo 15 okt en 12 nov
    Sandra: 31 jaar, 3e kindje: 29 mei 2011: intake 19 okt, echo 28 okt en 11 nov.
    Miranda: 29 jaar, 2e kindje: 31 Mei 2011, intake 19 Okt.
     
  20. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Echo was goed...denk ik :). Hartje klopte prima! Maar ben een week teruggezet, wat raar is want door tempen en het feit dat ik op dag 28 posi testte, weet ik zeker dat ik wel echt 8 wk 4 dgn zwanger ben. Waarschijnlijk maakt ie de komende weken een groeispurt en ben ik dan met de 12 weken echo weer verder.

    MissQ mooi dat het goed is gegaan. Lekker ff naar de Vossemeren, gaat de tijd ook snel :)!
     

Share This Page