PIP implantaat?

Discussion in 'De lounge' started by Saja87, Jan 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Saja87

    Saja87 Niet meer actief


    Kan dat? Ik zit namelijk al heel lang niet meer bij die verzekering kan ik die dan gewoon nog bellen daar voor?
     
  2. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    Oct 21, 2011
    7,561
    1,935
    113
    Zo dacht inderdaad ook een beetje, geen nieuws is goed nieuws.:)
    Het asbestverhaal is nieuw voor mij, ik heb daar nog nooit iets over gehoord of gelezen.
    Ik heb trouwens ook geen kaartje o.i.d. met gegevens over de implantaten meegekregen.
    Ik heb ze ook in het ziekenhuis gekregen en zijn volledig vergoed.
    Maar ik ga mijn huisarts maandag eens bellen om de gegevens op te vragen. Ik wil het nu toch wel graag weten.
     
  3. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Misschien omdat ik in een privé kliniek in België ben geweest. Niet vergoed trouwens en niet raar ook want wilde het zelf omdat ik mijn huidige borsten te klein vond. Geen medische reden dus.

    Misschien als je het in Nederlands ziekenhuis laat doen dat het automatisch naar voren komt bij medische gegevens met een ziekenhuis opname en gegevens uit België worden waarschijnlijk niet gedeeld
     
  4. K0pjeThee

    K0pjeThee Bekend lid

    Nov 18, 2011
    990
    52
    28
    mh
    In het ziekenhuis geven ze ook codestickers.

    Ik wist niet dat borstvergrotingen ook vergoed werden .
     
  5. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    In sommige gevallen wel ja.

    Ik had links een DD en rechts was ik plat.

    Ik voelde me daar zo onzeker over dat ik alleen maar wijde truien droeg.
    Mijn huisarys heeft me toen doorverwezen naar de plastischchirurgh en deze heeft een verzoek ingediend bij mn verzekeraar. Toen deze goedgekeurd was werd het vergoed.
     
  6. M89

    M89 Bekend lid

    Jan 12, 2013
    683
    20
    18
    Ik denk dat ze die gegevens wel moeten hebben, geen idee eigenlijk of zoiets verjaart. Je zou het in ieder geval kunnen proberen :)
     
  7. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Zeer zelden en alleen bij zeer goede rede. Bekende van mijn had een kleine borst en aan de andere kant geen borst maar werd niet vergoed omdat het verschil te klein was. Moet minimaal 2 cup maten verschil inzitten. Psychisch in de knoop daardoor is ook geen geldige rede. Ze heeft het uiteindelijk zelf betaald

    Bij een zeer gegronde rede bijv 2 cup maten verschil, amputatie van borst(en)
     

Share This Page