Ik heb vandaag een pizza quattro formaggio gehad. ( 4 soorten kaas) achteraf bedacht ik me dat er volgens mij ook gorgonzola op zat. Dit kan toch schadelijk zijn voor de zwangerschap? Of kan dit als het bij 1 keertje blijft niet echt kwaad? wie kan mij helpen, heb ik nu echt iets gegeten wat niet mocht? Groetjes Aimeeke
Jammie, krijg spontaan zin in die pizza. Je pizza is verhit, dus al zou het kwaad hebben gekund, dan maakt het niets uit omdat de eventuele schadelijke bacterie dan toch dood is.
Warm kan nooit kwaad. En in Nederland is de kans heel groot dat het geen rauwmelkse gorgonzola is, dus kan het al helemaal geen kwaad. Die is nl. duurder en op pizza's gebruiken ze vaak zo goedkoop mogelijke ingredienten (of je moet bij een hele goede pizzaria zijn geweest).
oke dankjewel voor jullie antwoorden. Ik maakte me een beetje ongerust. Deze pizza is namelijk mijn lievelingspizza! XXXXXXXXXX