Posi ovu test???

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Meiske80, Nov 24, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meiske80

    Meiske80 Fanatiek lid

    Oct 13, 2013
    3,319
    7
    38
    Kinderopvang
    Brabant
    View attachment 362344
    Hoi dames,

    vorig weekend begon mijn menstruatie, drie dagen later dan normaal. Ik was maar twee dagen ongesteld (normaal ongeveer 5) En toen was het over. Nu had ik gister een steek die voelde als mij ei.. maar ik dacht, dat kan niet... Alleen vanmorgen had ik ineens weer bloedverlies (een flinke veeg bij het afvegen). Omdat ik weleens hier had gelezen dat dames dat hadden bij hun ei, dacht ik.. zou het dan toch?? Dus ik heb een ovu test gedaan (van de action) En die was knal positief!!! Toch?? Ik snap er niks van! Helaas kon ik net nu twee dagen niet tempen omdat ik laat (lees om 04.00) naar bed ben gegaan en normaal om 6.00 temp. Wat denken jullie, ei of toch menstruatie?
    Alvast bedankt!
     
  2. Esther15

    Esther15 VIP lid

    Apr 20, 2006
    7,918
    7
    38
    thuis
    Als je vorige week je menstruatie hebt gehad kun je nu een heel vroeg ei hebben. Want die test is wel positief ja.
    Was je menstruatie wel gewoon zoals altijd? En je temp laag?
     
  3. Meiske80

    Meiske80 Fanatiek lid

    Oct 13, 2013
    3,319
    7
    38
    Kinderopvang
    Brabant
    Nee mijn menstruatie was heel kort en mijn temp wel iets lager 36,4. Nu was mijn temp drie dagen geleden 36,78 :( Maar dat bloed vind ik raar... Net ook weer wat bloed... dat is toch niet normaal voor een ei?
     
  4. Pearll

    Pearll Fanatiek lid

    Nov 1, 2012
    1,302
    1
    0
    noord-holland
    Volgens mij heb ik al in je andere topic gereageerd maar je eisprong komt 24/48 uur na de positieve test, kan ook wat langer t blijft een gemiddelde, pas de dag van de eisprong gaat je temp omlaag en de volgende dag omhoog.
     

Share This Page