positiebadpakken

Discussion in 'Zwangerschap' started by kims, Mar 23, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kims

    kims Actief lid

    Jan 7, 2007
    352
    1
    0
    Ik zoek een positiebadpak aangezien ik wekelijks ga zwangerschapszwemmen. Bij de prenatal was er keus genoeg máár niet voor iemand met cupmaat E :oops:

    De badpakken die ze hadden drukten mijn borsten helemaal plat en naar beneden, dat zag er echt niet uit. Van de badpakken die wel een aparte cup hadden, was de cup te klein (van de badpak zelf heb ik maatje 40 of L nodig en dan zit er geen grote cup bij).

    Wie o wie weet er wel een goed passend badpak te vinden voor als je iets grotere borsten hebt? Ik heb dus de prenatal al geprobeerd en de badpakken van mamalicious trouwens ook. Nu zwem ik met een bikini maar dat broekje zakt iedere keer veel te ver van mijn buik/kont af :) En voel me daar niet veilig meer in haha.
     
  2. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,814
    4,057
    113
    Ik zit met hetzelfde probleem. Helaas geeft een badpak mijn borsten vaak niet genoeg steun, tenzij ze aparte cups hebben maar die zijn dan inderdaad te klein. Ik kom al snel op een bikini. Nou hebben ze die soms volgens mij ook speciaal voor zwangere vrouwen (weet niet meer waar ik die gezien heb eigenlijk)
     
  3. Claudia86

    Claudia86 Bekend lid

    Feb 18, 2007
    806
    0
    0
    In de lingerie speciaal zaak? Zoals Lincherie? zag daar laatst wel veel badpakken hangen, maar of ze voor positiemode waren weet ik niet!
    Anders even op internet zoeken..
    K had ook e voor mn ZS! en nu 1,5 cup gegroeid, met een beetje geluk pas ik nog in mn ouwe badpak! hihi!

    Succes!
     
  4. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,814
    4,057
    113
    Zie nu dat ze bij wehkamp aparte zwangerschaps zwembroekjes verkopen voor bij je bikinitopje.
     
  5. Mona79

    Mona79 Fanatiek lid

    Sep 2, 2007
    1,437
    0
    0
    Toen ik zelf aan zwangerschapszwemmen deed heb ik een gewone bikini aan gehad alleen een maat groter en dat ging goed.. Sc6 ermee!
     
  6. sannnniee

    sannnniee Fanatiek lid

    Jul 17, 2007
    2,133
    0
    0
    ...
    noord brabant
    ik heb van whekamp
    ik heb ook cup E en die zit erg goed! en fijn voor je buik.

    succes
     
  7. kims

    kims Actief lid

    Jan 7, 2007
    352
    1
    0
    Bedankt voor jullie tips! Ik heb nu al een positiebikini maar om een of andere reden wil het toch niet helemaal lekker over mijn buik heen zitten :( Misschien klopt de maat niet helemaal ofzo.

    En welke van de wehkamp is het? die van adidas? want anders bestel ik die gewoon! Past hij niet, dan kan hij altijd nog terug natuurlijk.

    Bij lingerie speciaalzaken heb ik nog niet gekeken, dat is ook zeker een goede tip :)
     
  8. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    Ik heb er gewoon eentje van prenatal, niet met cups en die past prima. ik ben inmiddels al uit cup E gegroeid dus als ik m pas.... Als ie je borsten plat drukt heb je gewoon domweg een grotere maat nodig, dan wordt het hele ding langer en past de boel er dus beter in.
     
  9. kims

    kims Actief lid

    Jan 7, 2007
    352
    1
    0
    Dat is niet waar. Normaal heb ik maatje M/L nodig van kleding (badkleding dus al gauw maat L) en heb zelfs tot XXL geprobeerd bij de prenatal. Alles ging lubberen en wijd staan, maar mn borsten waren nog steeds plat hoor!
     
  10. Vera

    Vera Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    2,604
    1
    0
    Ik heb zelf ook een grotere cupmaat (nog een stuk meer dan E). Normale badpakken koop ik altijd bij lingeriespeciaalzaken bijv. Nicky's lingerie in Eindhoven. Die hebben badpakken met speciale versteviging (soort bh) en gaan tot maat I of zo.
    Ik heb zelf 2 badpakken bijgekocht. Een van een maat groter en een van 2 maten groter. Bij mijn eerste kon ik tot het eind daar goed in zwemmen. Zat perfect. En mijn hele buik, ook toen ik op het laatst liep, kon erin.
     
  11. sannnniee

    sannnniee Fanatiek lid

    Jul 17, 2007
    2,133
    0
    0
    ...
    noord brabant

    ik heb geen adidas, maar de andere zonder merk. niet echt duidelijk maar er staan er in totaal 2 op. en de ene is van adidas.
    snap je het nog. en die vind ik zo heerlijk zitten.
     
  12. daphne78

    daphne78 VIP lid

    May 10, 2006
    7,311
    0
    0
    Nijmegen
    Ik heb het badpak van Adidas. Heb cup D en badpak is maat 44 en cup D zit dus netjes. Er is nog wel ruimte in de cups voor groei.

    Je kan er natuurlijk altijd een paar bestellen (paar maten, waaronder je eigen maat) en dan terugsturen wat niet goed zit. (voordeel van de Wehkamp hihihi)
     

Share This Page