Hoi dames, Weet iemand of je positiekleding hebt bij primark en op welke afdeling te vinden is? Heb wel ergens positie panty's gevonden.
Volgens mij verkopen ze daar geen positiekleding. H&M heeft hele fijne broeken voor maar 30,-.zitten heerlijk!
Hebben ze verkocht!! Ben in Nederland bijna nooit iets tegen gekomen alleen 1 x een broek in de sale. In Duitsland wel!! Daar hebben ze een kleine sectie.
hoi hoi toevallig werk ik daar, bij de meeste word het niet verkocht bij ons sowieso niet we hebben wel eens een verdwaalde kleding stuk die bij ons is teruggebracht dus ik verwacht dat het bij de hele grote primarkts zijn of dat er een enkele keer een bestelling is gedaan en dan niet meer. ik had het kunnen vragen maar zit met bekkeninstabiliteit thuis dus ik Kom er voorlopig niet, je kunt ook even bellen en navraag doen.
Ik heb 1x bij een Primark wat gevonden, dat was in Duitsland. Daar verkochten ze een kleine collectie. Maar je kunt ook leuke jurkjes of shirtjes vinden bij de Primark tussen de gewone kleding die je prima als zwangerschapskleding kunt gebruiken.