Positieondergoed???

Discussion in 'Zwangerschap' started by Winddanser, Sep 1, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    Mar 2, 2013
    3,295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben pas pril zwanger, gok 6 weken nu, maar merk dat mn buik snel "vermoeid" aanvoelt.
    Dragen jullie positieondergoed? Wat zijn de voor- en nadelen? Ondersteund het je buik?

    Graag hoor ik de ervaringen:D
     
  2. Wolkje87

    Wolkje87 Bekend lid

    Jan 23, 2013
    553
    1
    18
    Geen positieondergoed hier :)
     
  3. marietje

    marietje Bekend lid

    Jan 24, 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb ze van de hema. ze zitten op zich lekker, maar steun heb je er absoluut niet aan. ik had een hele lading in één keer gekocht, dus vond het zonden om nog weer nieuwe te halen. vandaar dat ik ze tohc nog de hele tijd draag. maar bij een volgende zwangerschap ga ik op zoek naar iets anders
     
  4. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    Mar 2, 2013
    3,295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat is wel een goede, eerst maar 1 halen en kijken of het zit!
     
  5. wwrr

    wwrr Fanatiek lid

    May 14, 2013
    1,280
    448
    83
    Ik draag gewoon hele lage hipsters (??) ik weet niet hoe die dingen heten, van de hunkemoller, die hebben van die dingen die wat tussen string en gewoon broekje inzitten, die komen mooi onder je bolle buikje uit! Geen extra steun dus, maar ik heb ook niet die behoefte..
     
  6. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    Ik draag gewoon een maatje groter goedkope onderbroeken van de hema. Maar groot deel van de zwangerschap eerst nog mijn gewone ondergoed gedragen hoor.
     
  7. Klein

    Klein Fanatiek lid

    Jan 4, 2009
    1,405
    1
    0
    Ik kon zelf ook al vanaf 6-7 weken mijn eigen ondergoed niet meer aan. alles rolde omlaag om zat strak/vervelend. Hipsters zou ik echt niet nemen!! Het geeft geen enkele steun voor buik en rug. Je kan dan beter iets nemen waar je buik 'in' zit. Maar dat moet je zelf uit proberen ;)

    Ik heb hier zelf al eens een topic over geopend, en iedereen raadde de slips 'mady' van de zeeman aan. En inderdaad die zitten prettig, 2 voor 3,99 dus dat is ook nog eens een mooi prijsje :)
     
  8. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    Mar 2, 2013
    3,295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je Klein. Ga ik die eens proberen, mn ondergoed knelt of zit wat naar iig en mis stukje ondersteuning op de een of andere manier.
     
  9. BellaLuna

    BellaLuna Niet meer actief

    Ik heb ze van de Hema, ik vind ze heerlijk! :)
     
  10. Smokey11

    Smokey11 Actief lid

    Jan 20, 2013
    274
    23
    18
    Female
    hoi,

    ik heb ook geen speciaal positie ondergoed.

    Verschrikkelijk laag over laag over je buik maar dan is mijn mening.
    Ik heb altijd boxers van de hema waar veel rek in zit en die blijven mooi onder de buik.

    Maar je moet zelf uitvinden wat je prettig vind..

    Succes!
     
  11. weegschaal72

    weegschaal72 Bekend lid

    Jan 16, 2013
    597
    0
    0
    Na 5 kinderen heb ik wat overtollig vel en mijn gewone slips rollen nu al terug dus heb ik vorige week positie ondergoed bij de hema gekocht, het zit over het algemeen lekker, alleen heb ik er geen steun aan, dat vind ik jammer want ik draag vrij zwaar.
     
  12. Sally1980

    Sally1980 Actief lid

    Jun 13, 2013
    295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee sorry geen positieondergoed. Ik voel me daar zo niet sexy in. heb juist net nog nieuwe lingerie gekocht, maatje groter, strings mooi onder mijn buik.

    Maar als je het lekker vind zitten, dan moet je het zeker doen! Voor iedereen persoonlijk!
     

Share This Page