Ik heb nu 2 rondes menopur gespoten en 1x pregnyl! Vond het allemaal prima te doen! Soms een blauw plekje, of een beetje branderig gevoel, maar meer niet. @Nana, ik heb ampullenbrekers! Ideaal, dan gaat het (bij mij) altijd goed
Pregnyl voeistof is erg dik en stroperig...spuit moeilijk in en is daardoor pijnlijk. Ampullenbrekers: gewoon vragen bij apotheek. Die krijg je er gratis bij dan.
De pregnyl spuit is iets groter wat misschien uitmaakt en de vloeistof doet pijn (niet alleen omdat het koud is). Daarnaast krijg ik op de plek waar ik hem gezet heb een beurs gevoel wat een aantal dagen aanhoudt, dat heb ik met menopur niet. Maar ik heb het er allemaal voor over hoor...
Ik vind Pregnyl prikken irritant omdat ik er zenuwachtig van wordt.. Met de Puregon heb je zo'n handig pen, maar Pregnyl is steeds trillen als ik de ampul moet breken, goede opzuignaald erop zetten, lucht eruit halen, vorige keer spoot ik zo floeps wat druppels de lucht in de spuit is wat groter en dikker, dan ben ik weer bang dat het pijn gaat doen of net iets te diep komt, en dan ook nog de zenuwen omdat het in 1x goed moet gaan
Ik Vind pregnyl eigenlijk zo erg nog niet ik Voel enkel een brandig gevoel als ze het inspuiten maar dat is ook zo over' khad zowat bang van naalden,maar ondertussen ben ik het al gewend'
Ik heb nu 2 keer pregnyl gezet en eigenlijk beide keren weinig problemen mee. Eerste keer klaarmaken heb ik samen gedaan met een verpleegkundige in het ziekenhuis, 2de keer zelf vond ik spannend... was als ik het verkeerd doe dan ben ik het medicijn kwijt? Maar het ging goed. Prikken was iets vervelender dan puregon maar verder nergens last van> Heb nu wel na 5 dagen wel last van pijnlijke borsten.
Hmz... morgen met goede moed richting zh voor mijn eerste pregnylspuit... Ik had dit topic mss beter niet gelezen VOOR die spuit
Komt wel oké Valt best mee! & we moeten er trouwens iets voor over hebben hé zie dat je ook uit limburg komt
Yups, Koersel om concreter te zijn De spuit is uitgesteld, er werd geen groei vastgesteld bij de follikels... Baal enorm!
Wat is de wereld klein!!!! dat meen je niet!! (nu heb ik plots heel veel vragen: welk ziekenhuis ga jij? Bij welke gynaecoloog?...?) Ik: Heusden, sfz, Dr. Janssen (schat van een gyn!!)
Ik vondt de pregnyl meestal vervelend om de volgende redenen: Heel vervelend om die stomme ampulletjes te breken en het opzuigen en die naalden verwisselen terwijl die spuit gevuld is met de pregnyl. En dan de dop eraf trekken zonder dat je die hele naald eraf trekt. Je moet het heel langzaam inspuiten, anders prikkelt het en hoopt alle vloeistof zich op een plek op. En meestal is het plekje van het spuiten nog een paar dagen best gevoelig en pijnlijk. Klachten die beginnen ongeveer 2-3 dagen na toediening pregnyl: Pijnlijke tepels Af en toe steekjes onderin je buik Lichte hoofdpijn misselijkheid Moe zijn Emotioneler reageren op iets Rugpijn Allemaal dingen waar je last van kunt hebben door de pregnyl. Niet iedereen heeft last van dezelfde klachten, en niet iedereen heeft er evenveel last van. Elke maand met pregnyl was ook wel weer anders. De ene keer had ik meer last van bijwerkingen dan de andere keer.
Haha Ik heusden bij Dr Beukenhout Vind ik wel een toffe man' maar Voor folikelmeting Heb ik Dr janssens ook al gehad Morgenvroeg moet ik weer om kwart voor 8 gaan
Beukenhout had ik afgelopen woensdag toen ik met 'spoed' binnen moest voor mijn infectie op de baarmoeder. Ne toffe, maar ik kan het beter vinden bij Janssen (bij iedereen anders zeker?) Ik heb dinsdagochtend om half acht mijn afspraak zo geraak ik nog (hopelijk) op tijd op het werk. Hier is er geen groei waargenomen vandaag (bij Dr. Raus dit keer) dus dinsdag nog een keertje fm en dan zien we hoe het verder moet... (stoppen of doorgaan) Hier nog steeds geen pregnyl-ervaring dus om mee te delen..
ik vind ze tot nu toe allemaal wel goed mee vallen Goh ik heb steeds alltijd mijn afspraak om kwart voor 8 Hier is tot nu toe wel alltijd een groei te zien' zit nu 4de maand clomid/pregnyl en indien er op de 6de behandeling niets is' gaan we overschakelen op een andere behandeling met zelfinspuitingen brrr freaky spuiten!
Ik heb 4 kansen met IUI + pregnyl en dan een kijkoperatie en dan zien we verder of ik nog geholpen kan worden in sfz en al dan niet naar Leuven/Jette ga.... Zal ik je anders toevoegen in ons MMM-clubje? Dat praat wat gemakkelijker zonder hier offtopic te gaan Hoe was je fm trouwens vanmorgen?
Okéé leuk is oké voor mij in je clubje Fm Was goed & ik had janssens vandaag hihi heb pregnyl gekregen dus nu morgen klussen & afwachten weer' ik Moet De kijkoperatie Voor dat ik start met de andere behandelingDaar zit je echt niet op te wachten haha
Mijn ervaring is; Ligt er heel erg aan wie hem zet, de eerste keer prikte mijn schoonzusje me, zij heeft ooit hier voor geleerd en ik dacht, makkelijk. Nogal onzeker en al bibberend ging de naald erin.. Gevolg; hele zere plek, dagen lang en vreselijk misselijk. ( neem aan dat dat niet door het prikken komt.. ) keren daarna heeft mijn man het gedaan, erg zeker en zo gebeurd.. Heb werkelijk nergens last van.