Hoi! Wij willen half januari nog weekendje centerparcs doen en had een coupon gekregen bij de prenatal voor 40% korting.. Alleen kwijtgeraakt in onze bende met kerst:x Wie kan me helpen aan de code van zo'n bon omdat je m zelf niet gaat gebruiken??????? Ben benieuwd!
En wat als je via deze site reserveert en je niet lid bent van de ouders van nu??? Kan dat zomaar? Moet je een pasnummer ed doorgeven?? Ik heb daar eigenlijk wel zin in! Groetjes Senna
je hoeft geen nummer dor te geven, je kan gewoon via die link boeken. maar als je ruim van te voren gaat kan je ook 20% vroegboek +20% familiekorting +toppings +eventuele friends voordelen
Laatst een kaart van de Prenatal gehad tot 50% korting, waarop staat 'Jouw unieke code: 17220990888'. Hoop dat iemand er iets mee kan, ik ga hem niet gebruiken.
Gewoon boeken via die site. Ik boek altijd via deze site met voordeel en nog nooit wat hoeven laten zien of wat dan ook. Er wordt nergens gevraagd om codes, kaarten of wat dan ook.