provera

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by LadyIngrid, Jul 3, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LadyIngrid

    LadyIngrid Bekend lid

    Feb 22, 2009
    945
    0
    16
    Ik hoop dat ik hier mijn vraag kan stellen, zo niet, dan hoor ik het vanzelf;)

    lieve allemaal,


    vorig jaar ben ik naar mijn ha geweest omdat ik samen met mijn vriend al 2,5 jaar bezig ben om zwanger te worden. Nu is het probleem ontdekt: mijn ei springt wanneer mijn vriend aan boord zit (hij werkt in de binnenvaart en is twee weken van huis, twee weken thuis enz.)
    alle mogelijke oplossing hebben zich ondertussen aangediend en zijn al weer van tafel geveegd, het werkte allemaal niet.

    Toen ben ik zelf naar de ha geweest en die heeft mij Provera voorgeschreven. Ik durfde het toen niet in te nemen, stel je voor dat het wel raak kan zijn, dan moet ik niet met medicatie gaan 'spelen'.

    Alleen....omdat het dus al een tijdje terug is en mijn ha slecht bereikbaar en ik veel aan het werk, hoop ik dat ik deze vraag hier kan stellen: Kan het kloppen dat Provera je eisprong wat veranderd omdat de cyclus op zijn kop wordt gezet?

    Liefs een verdrietig meisje
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Ik moet je teleurstellen, wij weten te weinig van dit soort medicijnen, wij komen pas met vrouwen in aanraking als ze al zwanger zijn. Het voor traject maken wij niet mee dus kunnen daar ook geen adviezen in geven,
    Toch proberen je huisarts te pakken te krijgen.

    Imke
     
  3. LadyIngrid

    LadyIngrid Bekend lid

    Feb 22, 2009
    945
    0
    16
    In ieder geval toch bedankt!
     

Share This Page