Reflux of toch koemelkallergie??

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Que, Nov 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Que

    Que Niet meer actief

    Hey meiden,

    Wij zijn sinds maandag overgestapt op de Pepti ivm dat kleine man toch veel bleef spugen. Nutriton hielp niet hoe veel we ook gaven het bleef er uit komen.

    Sinds maandag heeft hij de eerste dagen maar 1x gespuugt ipv 6 tot 8 keer. En vandaag...... helemaal niets!!! Het komt wel af en toe omhoog maar er niet meer uit.

    Ga maandag terug naar CB om de verwijzing voor de zorgverzekering te vragen want dit is zo'n verschil!!

    Wat ik me nog wel even af vroeg. Klopt het dat (goh hoe heet het ook al weer....) eerste papje niet mengt met de voeding..... Iemand ervaring hier mee.

    Verder ben ik zo blij!! Mijn kindje is al heel erg hierdoor veranderd kan gewoon lekker bewegen (wat hij heel erg doet) zonder continu te spugen.
     
  2. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Fijn hoor! Wij hebben ook altijd alles verdikt het eerste jaar, tot ze heftig begon te reageren op de echte koemelk. Toen pas sojamelk gegeven, en nooit meer hoefden we te verdikken! Dus achteraf... Hopelijk blijft het met de Pepti goed gaan en kun je lekker echt gaan genieten!!
     
  3. mamakarlien

    mamakarlien Actief lid

    Jul 31, 2009
    280
    0
    16
    NULL
    NULL
    Bedoel je of de Nutriton mengt met de Pepti? Zo ja: Ik merkte ook altijd wel dat de Nutriton klonten gaf of bleef plakken aan de bodem. Zodra wij de voeding weer harder konden schudden (deden we niet ivm met lucht -krampjes) ging het wel goed. Wat fijn trouwens dat je kindje zo goed reageert! Ik had ook een heel ander kindje na overstap op Nutramigen, wat fijn he?? Succes!
     
  4. red88

    red88 VIP lid

    Dec 3, 2008
    13,137
    0
    0
    Hier ook flink spugen en sinds ik op dieet ben voor koemelkallergie/soja allergie, eigenlijk niks meer. Soms heel klein beetje, gewoon teveel melk of te druk.
     
  5. Que

    Que Niet meer actief

    Nee ik bedoelde de rijstebloem hihihihi kon er gister niet opkomen. Die mengt slecht met de pepti!!
     

Share This Page