Rommelen

Discussion in 'Zwangerschap' started by AZ83, Feb 15, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. AZ83

    AZ83 Lid

    Feb 11, 2015
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag dames,

    Beetje een domme vraag. Ik lees heel vaak dat het vlak voor de bevalling begint te rommelen. Waar moet ik dan eem beetje aan denken?

    Ik ben dinsdag 38 weken zwanger van de tweede. Bij mijn dochter bleef het maar stil tot ik gestript werd. Daarna begonnen de voorweeen (terwijl ik dacht aan echte weeen totdat die echte begonnen). Nu heb ik al dagen last van mijn onderbuik en vannacht ook steken in mijn liezen.

    Ik hoor graag jullie ervaringen.
     
  2. Mamsma

    Mamsma Actief lid

    Oct 15, 2013
    129
    0
    16
    Weet niet wat andere vrouwen hiermee bedoelen maar als ik terug denk aan de laatste week voor de bevalling dan denk ik aan krampjes, voorweeen en wat meer (waterig) vochtverlies..dat was mijn 'gerommel' ;)
     
  3. AZ83

    AZ83 Lid

    Feb 11, 2015
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aahh... Dan rommelt het lekker. Laat maar komen die kleine man;)
     
  4. Ly1

    Ly1 Fanatiek lid

    Mar 1, 2012
    1,148
    3
    38
    Drenthe
    Hier 6 weken voorweeen gehad bij de eerste, bijna elke nacht wakker met krampen om de 8-10 minuten en hielden een minuut aan en het duurde zo'n 2,5 uur waarna ik weer in slaap viel...bij mij braken de vliezen met 39,4 zonder "voorwerk" dus niet misselijk, mijn darmen hadden zich niet leeg gemaakt oid, geen kramp.

    Voorwerk hoeft dus niets te zeggen maar in jouw geval hoop ik het natuurlijk van harte hihi. Succes met de laatste loodjes
     

Share This Page