Rondes overslaan bewust?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Anniek88, Mar 5, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Emotions

    Emotions Fanatiek lid

    Jan 5, 2019
    1,982
    2,237
    113
    Female
    Na een aantal miskramen gingen wij ook een ronde overslaan omdat wij gingen beginnen aan onderzoeken in november. Even geen testen, geen stress, gewoon blij zijn met hoe het leven loopt, eten en drinken wat ik wil, op restaurant een dikke wijnarrangement gedronken op de vooravond van mijn eisprong, wat ik die dag nog niet wist en bam, al 20 weken zwanger nu. :D

    Is niet de bedoeling van je topic, maar het kan gewoon allemaal.
     
  2. Dominique87

    Dominique87 Bekend lid

    Aug 28, 2021
    874
    480
    63
    Female
    Ja idd in België. Ja 1 ronde is echt nog maar pas he. Heb nu zoiets na 11rondes , die 1ne ronde wachten zal het ook niet meer maken
     
  3. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Wij zijn bij de derde wel pas wat later “begonnen” maar goed ik was ook 3x vrijwel in 1x (2e in 2 keer) zwanger. Kan het me best een keer voorstellen hoor al lijkt het me ook lastig. Als de wens er eenmaal is..:o:
     
  4. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,109
    12,090
    113
    Ik wilde de geboorte- en overlijdensdagen van mijn zoontjes mijden, ik zou in april uitgerekend zijn, dat werd een missed abortion. Daar heb ik 2 maanden mee rond gelopen, pillen deden wel hun werk, maar niet volledig, dus toen ik 2 maanden later eindelijk een curettage kon ondergaan, wilden we er eigenlijk daarna toch maar voor gaan. En ja hoor, uitgerekend in de maand van mijn overleden zoontjes. Er waren in de hele maand 4 dagen waarop ik niet wilde bevallen en dat is gelukt.
     
  5. Loulou12

    Loulou12 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    2,586
    2,098
    113
    Female
    Hier al een hele tijd bezig maar juist daarom nu zoiets van, die ene extra maand kan er dan ook wel bij haha.. Dus wij willen volgende maand overslaan om uitgerekende datum kerst te vermijden.
    Eerste keer overigens dat we een maand willen overslaan.
    Hopelijk is het nu gewoon raak!:roflmao:
     
  6. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    Oct 14, 2018
    3,698
    3,491
    113
    Nee, ben nu uitgerekend rond de verjaardag van nr. 1. :)
     

Share This Page