bij de praxis hadden ze ruitjes met roze en met beige, geen grijs maar ook niet echt heel duur. Ging ook fijn op de muren. Wij hebben het gecombineerd met bruin/grijs laminaat. komt toch het grijs een beetje terug.
Kwantum! En bij Formido, maar hier moest het wel besteld worden. Bij Formido was het van het merk Kek.
Dankjewel ik ga eens bij de kwantum kijken dan hebben ze beide? lichtroze en grijs? weet je hoeduur het per rol is.
Bij de Praxis in Oss waren ze vorige week in de aanbieding. 2 rollen voor 14 euro, als ik het me goed herinner. Maar dat waren resten, dus dan had je ook echt maar 2 of 3 rollen per kleur. Prima voor een muurtje, niet genoeg voor een hele kamer.
Aylen dankjewel ik ga er snel kijken misschien hebben ze nog wat liggen want ik heb ook niet veel nodig
Het lichtroze behang gevonden alleen grijs is ergens te vinden heb ze wel gezien van Room seven maar vind 45 euro per rol te duur wie weet waar ze grijze (kleine) ruitjes behang verkopen?
Hier ook op zoek geweest naar grijs ruitjes behang en idd ontvindbaar in de gewone zaken. Heb het.uiteindelijk gevonden op internet. Weet niet hoeveel je nodig hebt, maar ik heb nog een hele rol over en nog een ongeveer een halve rol... Pb maar bij interesse.
Zoals belooft, de foto. Kan nu geen nieuwe foto maken, mn zoon ligt al op bed naar hoop dat je zo een beetje een beeld krijgt.
Wauw wat mooi is dat dit behang toch: 030. Onszelf Stars | Ruitjes | 123kinderbehang Ik had het echt heel anders verwacht vind het zilver zo op de foto helemaal niet te druk overkomen. Ik ga denk deze bestellen had jij het ook besteld bij 123kinderbehang?
Ik heb dit behang voor m'n oudste Behang Expresse Roze Ruitjes 23801 | Ruitjes behang | www.behangwereld.nl Is vliesbehang en ik vond het fijn behangen (was ook m'n 1e keer haha maar is goed gelukt)