's avonds niet slapen

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Tamara25, Nov 13, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tamara25

    Tamara25 Lid

    Jul 5, 2006
    52
    0
    0
    Eindhoven
    Zijn er hier nog meer baby's die 's avonds niet willen slapen?
    Mijn dochtertje,nu 3 maanden,wil 's avonds gewoon niet gaan slapen terwijl ik zie dat ze doodmoe is.na de fles van 19.00 valt ze als een blok in slaap op haar wipstoeltje (na eerst even geknuffeld te hebben).Als ik haar dan op bed leg wordt ze na een minuut of 10 wakker en begint te huilen.En dat houdt niet op,ook niet na een paar keer troosten.Ik ben geneigd om haar te laten liggen omdat ik weet dat ze echt wel moe is maar dat vindt ik aan de andere kant ook wel erg zielig.Verder is het een heel makkelijk kind,overdag slaapt ze goed (met tussenpozen natuurlijk) en de hele nacht slaapt ze ook goed.
    Ze heeft gewoon zo'n ritme dat ze 's avonds wakker is.Wat zouden jullie doen,toch proberen dat ritme erin te krijgen van 's avonds slapen of gewoon maar zo laten met de hoop dat ze uiteindelijk zelf dat ritme vindt?
    Ik vind eerlijk gezegd dat een klein kind na een uur of 20.00 's avonds op bed hoort te liggen maar misschien is ze daar nog wel te klein voor om zoiets te willen..
     
  2. Deb

    Deb VIP lid

    Jul 19, 2005
    7,394
    0
    0
    Noord- Scharwoude
    herken dit :)

    ik lag Caitlin op een gegeven moment maar in de box, daar sliep ze wel namelijk

    wel steeds proberen in haar bedje en op een dag pikt ze het wel , teminste zo verliep het bij Caitlin :)

    succes
     
  3. moes

    moes Fanatiek lid

    Jul 20, 2006
    2,765
    9
    38
    na de fles gelijk in bed leggen en niet in haar wipstoeltje!

    dan hoef je haar ook niet te verplaatsen.
     
  4. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    Inderdaad!

    Zodra je merkt dat ze moe aan het worden is, in haar eigen bedje leggen en niet in de wipstoel. Gewoon lekker de fles geven, een dikke knuffel geven en daarna haar in haar eigen bedje te slapen leggen.
     
  5. Tamara25

    Tamara25 Lid

    Jul 5, 2006
    52
    0
    0
    Eindhoven
    Ik ga het eens proberen vanavond,ik het het idee dat als ze eerst in slaap valt op haar wipstoeltje dat ze dan schrikt als ze weer wakker wordt in haar bedje,misschien dat ze daarom wel zo gaat huilen.
     
  6. mamavanHind

    mamavanHind Actief lid

    Aug 12, 2006
    380
    0
    0
    Diƫtist in opleiding
    Dat kan heel goed. Hind kon dat ook heel vaak niet hebben. Overigens kan Hind ook heel hard huilen (hoe vermoeider, hoe harder) en is dat meestal heel snel over. Bij haar moet je haar juist echt met rust laten, anders wordt het alleen maar erger. Wie weet bij jullie ook?
     
  7. Jenny

    Jenny Fanatiek lid

    May 14, 2005
    1,432
    0
    0
    Begeleiding dagbesteding
    WW
    Hai, Een tip is om eerst met haar te spelen nadat ze de fles op heeft. Van spelen worden ze ook erg moe.
     
  8. Tamara25

    Tamara25 Lid

    Jul 5, 2006
    52
    0
    0
    Eindhoven
    Haar laten huilen kan niet,ze gaat steeds harder huilen totdat ze overstuur raakt,compleet met overgeven en echt schreeuwen (heb ik 1 keer gedaan haar laten huilen en dus nooit meer).
    Ik heb op internet wat gelezen over de wilson methode.Dan leg je je kindje op bed als je ziet dat ze slaap krijgt na de fles en dan blijf je erbij zitten totdat ze vast slaapt.Ik heb dat nu 1 keer gedaan gisteren en het werkte goed,ze heeft de hele avond geslapen.
    Ik geef haar nu eerst de fles,dan nog even een knuffel en even spelen en dan naar bed.
     
  9. Jenny

    Jenny Fanatiek lid

    May 14, 2005
    1,432
    0
    0
    Begeleiding dagbesteding
    WW
    Fijn dat dat helpt, Hopelijk slaapt ze nu goed door!
     

Share This Page